Новий монстр від Acer розкрутить вас на кругленьку суму

Потужність без компромісів – топові компоненти у поєднанні із інноваційною конструкцією Triton 900 відкривають нові можливості для підкорення ігрових світів чи плідної праці. Екран 4K UHD, що обертається, та вдосконалена система охолодження на базі четвертої генерації металевих вентиляторів AeroBlade 3D – новий флагман лінійки Predator вражає функціональним розмаїттям.

Вигадлива мультифункціональна конструкція

Ігровий ноутбук Predator Triton 900 зібрано у корпусі із алюмінію, завтовшки 23,75 мм. Пристрій обладнано шарнірним кріпленням Ezel Aero Hinge, що дозволяє обертати екран, висувати його уперед чи відхиляти назад. Користувачу доступні чотири режими на вибір: традиційний режим ноутбука, режим підставки для спільного використання екрану, режим планшету, а також режим Ezel для ігор на сенсорному екрані та виконання творчих завдань.

Колекція найкращих компонент, що представлені на ринку

Завдяки використанню сучасних компонентів, Predator Triton 900 вражає своїми можливостями. Пристрій оснащено графічним процесором NVIDIA GeForce RTX 2080, що використовує надшвидку пам’ять GDDR6, у поєднанні із процесором Intel Core i7 8-го покоління. Доповнюють цю прекрасну картину 32 ГБ пам’яті DDR4 та SSD-диски NVMe PCIe у режимі RAID 0 загальним обсягом до 1 ТБ. Екран із діагоналлю 17,3 дюйми та роздільною здатністю 4K UHD заснований на матриці IPS та підтримує технологію NVIDIA G-SYNC. Ноутбук використовує нові металеві вентилятори AeroBlade 3D четвертої генерації, які створюють на 45% сильніший повітряний потік, та технологію Coolboost, що запобігає перегріву під час тривалих ігрових сесій та в процесі проходження важких ігор. Проте навіть вона не охолодить ваш стілець.

Дрібні приємнощі

Серед приємних бонусів, ноутбук обладнано бездротовим приймачем Xbox, який дозволяє користувачам відтворювати свої улюблені комп’ютерні ігри на Windows 10 з контролером Xbox. Аудіосистема підтримує технології підсилення звуку Waves Maxx та Waves Nx, що забезпечує реалістичне об’ємне звучання та з максимальною точністю відтворює спрямування звуку, за допомогою датчика руху. Механічна клавіатура має підсвічування RGB із гнучкими налаштуваннями та спеціальний режим Predator RGB Assault, що розроблений для гри League of Legends.

Acer Predator Triton 900 продаватиметься в Україні за ціною 145 990 грн.

Читайте також

Симулятор Шварценеґґера у хащах. Огляд Predator: Hunting Grounds

Predator: Hunting Grounds

Оновлений ноутбук-трансформер Acer Spin 3 став доступний в Україні

Магнієвий Acer Swift 3 з процесорами AMD Ryzen 4000 вже в Україні

Acer оновила Predator Triton 500 та Nitro 5

Стрім Predator: Hunting Grounds

Predator: Hunting Grounds

Найбільший з хижаків: 43-дюймовий Predator вже у продажу!

Кіберспортивна платформа Planet9 офіційно запущена

Acer розширює лінійку професійних ноутбуків ConceptD в Україні

Популярне