Новий персонаж у Warhammer: End Times – Vermintide

Хлопці з Fatshark продовжують додавати смаколики до Warhammer: End Times – Vermintide. Цього разу нам презентували нового персонажа — це Барік Ґорексон,  розвідник дворфів.

Він беріг від ворогів Сірі гори і фортеці (Караки дворфською) Зіфлін та Норн. Він багато подорожував і спостерігав за ворожою активністю. Під час однієї з таких вилазок він знайшов старовинну мапу, що може привести до Карак Зорну — легендарної загубленої фортеці десь у Крайсвітніх горах. АЄОА — мапа написана давньою говіркою, котру всі вже забули, а без розшифрованої мапи жоден дворф у Сірих горах не піде з Ґорексоном в похід. Тож він вирушив до тероризованого скавенами (щуролюдами) Уберсрейка, де як він чув, є давній дворфський фоліант, у котрому може міститись ключ до розшифрування мапи.

Оскільки Барік старий й досвідчений вояка, арсенал зброї, котрою він володіє доволі багатий. У ближньому бою він хвацько розкидує ворогів великими й малими молотами й сокирами, часом ще й прикривається щитом від особливо небезпечних представників щурячого війська. Відстрілювати ж вилупків він може дворфським арбалетом, пістолем, або ж дробовиком.Dwarf_Ranger_Weapons

Загалом, перед нами доволі збалансований танк, що, разом з тим, буде однаково ефективним і в ближньому і в дальньому бою. Та щось казати про гру Ґорексоном до виходу Warhammer: End Times – Vermintide — марна справа, тож лишається чекати релізу гри, котрий запланований на третій квартал цього року.

Читайте також

У Steam безкоштовно роздають Warhammer Underworlds: Online

Warhammer Underworlds: Online

А от і офіційний анонс Total War: Warhammer III

У майбутньому з’явиться чимало AAA-ігор за мотивами Warhammer

Отримайте чимало ігор по світу Warhammer всього за $1 (або більше)

Total War Saga: Troy вийде у Epic Store у серпні та буде безкоштовною!

Огляд Space Hulk: Tactics

Space Hulk: Tactics

Огляд Warhammer: Vermintide 2

Warhammer: Vermintide 2

Warhammer: Vermintide 2 вийде зовсім скоро

Warhammer: Vermintide 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: