web analytics

Новий проект 4A Games — VR-ексклюзив ARKTIKA.1

Починаючи з вересня студія 4A Games дражнила нас артами, що стосуються їх таємничого футуристично-космічного проекту. І сьогодні наші ігророби нарешті оновили свій сайт і розповіли про новий проект під назвою ARKTIKA.1.

Іграшка перенесе нас на сторіччя вперед, закине у добу нового Льодовикового періоду, що настав після апокаліпсису. Придатними для життя залишилися тільки екваторіальні регіони планети, проте залишки людської цивілізації в різних куточках світу все ще ведуть боротьбу за існування на багатих ресурсами територіях. Рекламний пост у Facebook закликає до захисту колонії, розташованої посеред російської пустелі, від рейдерів, мародерів і дивних істот задля дарування людству другого шансу.

Цитата з офіційного анонсу:

ARKTIKA.1 — це захоплююча стрілянка від першої особи, розроблена ексклюзивно для Oculus Touch. Досвід постапокаліптичного бачення майбутнього, якого не було раніше. Повністю у VR.

Чому команда (або видавець) вирішила робити саме VR-ексклюзив? Нащо штучно обмежувати себе найбільш нішовою на даний час платформою? А можливо це тимчасовий ексклюзив? Ці питання мучитимуть всіх шанувальників ігор студії до самого релізу, як і панорама у Facebook від 1 вересня, що буцімто натякає: анонсування продовження «підземної» серії також не забариться.

А поки що насолоджуйтеся першим трейлером:

Також пропонуємо до вашої уваги відео з Oculus Connect:

Розробники також зазначили, що гра базується на останній версії рушія 4A Engine власної розробки.

4A Games — українська студія, заснована на початку 2006 року. Набула всесвітньої відомості завдяки серії ігор у всесвіті «Метро 2033». Локалізуванням ігор компанії українською мовою займається перекладацька спілка «Шлякбитраф».

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

4A Games запрягають у російське ярмо — #PlayNews

4A Games запрягають у російське ярмо — #PlayNews

4A Games таки належатиме Saber Interactive, що має російське походження

Metro Exodus

4A Games збирають команду для нової ААА-гри. І це не Metro

4a games

Metro: Exodus — До здійснення мрії! (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2023 07 27 114012

Як розвивалася серія ігор Metro? (Аномальний Притулок)

1111

У Steam триває розпродаж ігор серії Metro

Metro Exodus

Metro Exodus подешевшала майже на 200 гривень

Metro Exodus

Покращена Metro Exodus почне палити комп’ютери вже 6 травня