Новий проект 4A Games — VR-ексклюзив ARKTIKA.1

Починаючи з вересня студія 4A Games дражнила нас артами, що стосуються їх таємничого футуристично-космічного проекту. І сьогодні наші ігророби нарешті оновили свій сайт і розповіли про новий проект під назвою ARKTIKA.1.

Іграшка перенесе нас на сторіччя вперед, закине у добу нового Льодовикового періоду, що настав після апокаліпсису. Придатними для життя залишилися тільки екваторіальні регіони планети, проте залишки людської цивілізації в різних куточках світу все ще ведуть боротьбу за існування на багатих ресурсами територіях. Рекламний пост у Facebook закликає до захисту колонії, розташованої посеред російської пустелі, від рейдерів, мародерів і дивних істот задля дарування людству другого шансу.

Цитата з офіційного анонсу:

ARKTIKA.1 — це захоплююча стрілянка від першої особи, розроблена ексклюзивно для Oculus Touch. Досвід постапокаліптичного бачення майбутнього, якого не було раніше. Повністю у VR.

Чому команда (або видавець) вирішила робити саме VR-ексклюзив? Нащо штучно обмежувати себе найбільш нішовою на даний час платформою? А можливо це тимчасовий ексклюзив? Ці питання мучитимуть всіх шанувальників ігор студії до самого релізу, як і панорама у Facebook від 1 вересня, що буцімто натякає: анонсування продовження «підземної» серії також не забариться.

А поки що насолоджуйтеся першим трейлером:

Також пропонуємо до вашої уваги відео з Oculus Connect:

Розробники також зазначили, що гра базується на останній версії рушія 4A Engine власної розробки.

4A Games — українська студія, заснована на початку 2006 року. Набула всесвітньої відомості завдяки серії ігор у всесвіті «Метро 2033». Локалізуванням ігор компанії українською мовою займається перекладацька спілка «Шлякбитраф».

Читайте також

Квести, поїзд та релігійні фанатики — нові подробиці Metro Exodus

Metro Exodus

Порадник ґеймера: Жовтень 2017

Assassin's Creed Origins

Deep Silver не планує випускати нову «Метро» у 2017

Шлякбитраф — звіт про українізацію всесвітів #14

Оприлюднено 17 хвилин ігроладу ARKTIKA.1

Шлякбитраф — звіт про українізацію всесвітів #13

PlayNews #262 — ARKTIKA.1, Mafia III, Syberia III…

Шлякбитраф — звіт про українізацію всесвітів #12 — підсумки за рік

Популярне