Новий проектор Acer Nitro G550 істотно розширює ігрові можливості

Сьогодні компанія Acer урочисто представила проектор Nitro G550, який забезпечує надзвичайно чітке відтворення зображення у форматі Full HD. Новинку призначено перш за все для завзятих гравців. Проектор Nitro G550 втілює в собі технології ColorPurity та ColorBoost 3D, а також має роздільну здатність 1080p за частоти 120 Гц і вирізняється майже непомітною затримкою сигналу на вході (лише 8,3 мс). Точно передаючи найдрібніші деталі та найтонші відтінки кольорів, цей пристрій допомагає користувачам повністю зануритися в ігрову атмосферу.

Роздільна здатність має значення

У роздільній здатності 1080p (1920 x 1080) доступна низка відеорежимів у форматі HDTV. Кожен із них забезпечує чудову якість і чіткість відтворення зображення – байдуже, дивитеся ви фільми стандарту Blu-Ray чи граєте у відеоігри. Неймовірний коефіцієнт контрастності становить 10 000:1. Його забезпечує технологія DynamicBlack, яка спочатку виконує покадровий аналіз екранного вмісту, а потім динамічно налаштовує потужність лампи, щоб оптимізувати відтворення рівнів чорного без шкоди яскравості.

Кінематографічна якість зображення для вимогливих гравців

Проектор Acer Nitro G550 розроблено спеціально для гравців, тому він має особливий ігровий режим, який забезпечує ідеальне відтворення зображення для ігор будь-якого жанру. У поєднанні з 3D-окулярами пристрій може відтворювати тривимірне зображення та стереоскопічні ефекти за стандартом HDMI 3D. Проектор Acer Nitro G550 відтворює затемнені сцени з високою чіткістю, а яскраві – зі збільшеною контрастністю. Пристрій аналізує кожен кадр у режимі реального часу, автоматично коригуючи якість зображення та передаючи його з ідеальними показниками кольору та контрастності. Завдяки розширеній колірній гамі проектора Nitro G550 (ColorPurity, RGBRGB), відтворюване зображення вражає розмаїттям чистих відтінків. Пристрій підтримує технологію ColorPurity, що забезпечує багатство яскравих червоних, соковитих зелених і глибоких синіх відтінків, формуючи дивовижно реалістичний відеоряд.

Підтримка формату 4K HDR та технології динамічної корекції кольорів LumiSense

У багатьох іграх та за потокової передачі вмісту використовується формат 4K. Проектор G550 здатний приймати сигнал у форматі 4K HDR за стандартом Rec. 2020 та перетворювати його у формат 1080p без спотворень. Завдяки підтримці формату 4K і HDR жодна деталь нового вмісту не залишиться поза увагою користувачів. Нова технологія Acer LumiSense дає пристрою змогу здійснювати покадровий інтелектуальний аналіз вмісту й одразу адаптувати зображення для оптимального сприйняття людським оком. Завдяки інтелектуальному аналізу та динамічній корекції за допомогою технології LumiSense темніші сцени відтворюються так само деталізовано, як і яскраві.

Ціни та доступність

Ігровий проектор Acer Nitro G550 уже надійшов до продажу в Україні за ціною 24000 грн.

Читайте також

Гори, піт, Gorgany Race: з Києва до Карпат або ґеймери у відпустці #PlayUARoadTrip​ #ҐеймериТежЛюди

Acer підбиває підсумки 2020 року та оголошує про розширення асортименту ноутбуків

Acer

Acer представляє новий захищений ноутбук і планшет з лінійки ENDURO Urban

Acer дає можливість позмагатися з легендою “Формули-1” і стати професійним кібергонщиком

Acer розширює асортимент ноутбуків Swift 1 в Україні

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Acer оновила серії ігрових ноутбуків Predator Triton та Helios

Helios 300

Acer представила нові ноутбуки Nitro й Aspire: Ryzen 5000 та GeForce RTX 30xx для вирішення будь-яких задач

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: