Новий режим у Wargaming.net League

Компанія Wargaming анонсувала новий режим для кіберспортівних турнірів в рамках Wargaming.net League. Починаючи з наступного сезону, всі змагання з World of Tanks будуть проходити в форматі “Атака/Оборона” замість “Стандартного бою”. Нові правила пройшли кілька стадій тестування і були схвалені професійними гравцями з Wargaming.net League.

Ось що розповідає Олексій Кузнєцов, керівник eSports-підрозділу Wargaming:

До створення Wargaming.net League нас підштовхнули учасники та шанувальники професійних турнірів по World of Tanks, і в розвитку Ліги ми орієнтуємося, перш за все, на їхніх побажаннях. Режим “Атака/Оборона” — це результат спільних зусиль розробників і кіберспортсменів, який додасть турнірам по World of Tanks видовищності і гострих моментів.

На відміну від “Стандартного бою”, режим “Атака/Оборона” встановлює суворі обмеження по набору техніки і кількості осіб в командах. До гри допускаються тільки повні команди в складі з п’яти машин 8 рівня і двох 7 рівня або шести 8 рівня та однієї 6 рівня. Використання техніки 1-5 рівнів заборонено. Крім того, “Атака/Оборона” ставить конкретні завдання перед кожною з команд: одна одночасно захищає дві бази, а друга намагається їх захопити.

Нові правила збільшать роль допоміжної техніки, надаючи всім гравцям можливість внести вклад в перемогу команди, а чіткий розподіл ролей зведе нанівець ймовірність нічиєї і підвищить динаміку матчів.

У кіберспортсменів буде сезон, щоб вивчити новий режим і підготуватися до підсумкового турніру Ліги.

Якщо ви хочете детальніше дізнатись про Wargaming.net League і режим “Атака/Оборона”, тицяйте сюди.

Читайте також

World of Tanks стане доступною в Steam

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

World of Tanks в’їжджає у 2021 рік з новим оновленням

Чак Норріс очолить новорічне свято у World of Tanks

Стрім гелловінського режиму “Мирний-13” (World of Tanks)

Творці Silent Hill працювали над новим PvE-режимом у World of Tanks

Новий кіберспортивний клуб Force Arena з’явиться у Львові наступного місяця

Cтрім WoT: The Last Waffenträger з гостями

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: