Новий рік з World of Tanks: Mercenaries

Зимові свята близько, і в «World of Tanks: Найманці» веселощі вже набирають хід. В кінці грудня в онлайншутер для консолей повернуться улюблені гравцями «Танчики», а незадовго до того RTSрежим «Поле бою». По дорозі до Нового року «танкістів» чекають Чорна п’ятниця, День Танкодарунків і кіберпонеділок зі знижками і бонусами, а також безліч приємних сюрпризів.

«Танчики » – дуже популярний у гравців святковий режим: він немов сам по собі виділяє хвойно-мандариновий запах. Під самий Новий рік іграшкові танки знову будуть дертися через перешкоди і вести один з одним потішні бої.

10-16 грудня, гравці зможуть знову подивитися на «найманців» під незвичайним кутом – як на стратегію в реальному часі. У режимі «Поле бою», як і раніше ексклюзивному для консолей, можна буде прийняти командування підрозділом з дев’яти танків і направляти їх атаки з висоти пташиного польоту – або влитися в команду з шести гравців, які керують кожен своєю машиною і протистоять танковому Ендеру Віггіну за рахунок самовідданості і взаємовиручки.

Вже днями – після поновлення 4.12 з поліпшеннями машин і балансу – в «World of Tanks: Найманці» запанує Чорна п’ятниця з вибуховими знижками в PlayStation Store, Microsoft Store і внутрішньоігровому магазині. У дереві преміум-техніки будуть практично всі танки, які коли-небудь були доступними в грі (зі знижкою!). У День Танкоподарунків (відзначатиметься всі вихідні) гравців чекають п’ятикратний досвід за перший бій, а в кіберпонеділок – додаткові сюрпризи і постійний бонус до кредитів і досвіду.

Також з 29 листопада по 2 грудня в «World of Tanks: Найманці» вкотився тріо унікальних і ексклюзивних для консолей танків з обмеженою колекції:

  • Ragnarok T34-100 чехословацький середній танк VIII рівня, вогнева міць якого підвищена за рахунок барабану і поліпшеної стабілізації знаряддя;
  • ІС6 «Гідра» радянський танк VIII рівня, справжній «вбивця» з потужною гарматою БЛ13 з шкодою в 440 одиниць і відмінним пробиттям;
  • КВ5 «Звір» радянський танк VIII рівня зі зброєю ЗІС24, здатним прошити найтовстішу броню.

Читайте також

Acer представляє ноутбуки Swift X з відеокартами NVIDIA GeForce RTX серії 30 та тонкими й легкими корпусами

Acer представляє новий захищений ноутбук і планшет з лінійки ENDURO Urban

5 найяскравіших героїнь у відеоіграх за версією PlayStation

Ґеймерський звук виходить на новий рівень — нові навушники від AOC

Acer розширює асортимент ноутбуків Swift 1 в Україні

Вперше в Україні пройде набір на безкоштовний онлайн-курс від компанії Wargaming

У World of Tanks Console стартує новий сезон — Flashpoint

Стала відома дата релізу, ціна та варіанти видань Ratchet & Clank: Rift Apart

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: