Новий рік з World of Tanks: Mercenaries

Зимові свята близько, і в «World of Tanks: Найманці» веселощі вже набирають хід. В кінці грудня в онлайншутер для консолей повернуться улюблені гравцями «Танчики», а незадовго до того RTSрежим «Поле бою». По дорозі до Нового року «танкістів» чекають Чорна п’ятниця, День Танкодарунків і кіберпонеділок зі знижками і бонусами, а також безліч приємних сюрпризів.

«Танчики » – дуже популярний у гравців святковий режим: він немов сам по собі виділяє хвойно-мандариновий запах. Під самий Новий рік іграшкові танки знову будуть дертися через перешкоди і вести один з одним потішні бої.

10-16 грудня, гравці зможуть знову подивитися на «найманців» під незвичайним кутом – як на стратегію в реальному часі. У режимі «Поле бою», як і раніше ексклюзивному для консолей, можна буде прийняти командування підрозділом з дев’яти танків і направляти їх атаки з висоти пташиного польоту – або влитися в команду з шести гравців, які керують кожен своєю машиною і протистоять танковому Ендеру Віггіну за рахунок самовідданості і взаємовиручки.

Вже днями – після поновлення 4.12 з поліпшеннями машин і балансу – в «World of Tanks: Найманці» запанує Чорна п’ятниця з вибуховими знижками в PlayStation Store, Microsoft Store і внутрішньоігровому магазині. У дереві преміум-техніки будуть практично всі танки, які коли-небудь були доступними в грі (зі знижкою!). У День Танкоподарунків (відзначатиметься всі вихідні) гравців чекають п’ятикратний досвід за перший бій, а в кіберпонеділок – додаткові сюрпризи і постійний бонус до кредитів і досвіду.

Також з 29 листопада по 2 грудня в «World of Tanks: Найманці» вкотився тріо унікальних і ексклюзивних для консолей танків з обмеженою колекції:

  • Ragnarok T34-100 чехословацький середній танк VIII рівня, вогнева міць якого підвищена за рахунок барабану і поліпшеної стабілізації знаряддя;
  • ІС6 «Гідра» радянський танк VIII рівня, справжній «вбивця» з потужною гарматою БЛ13 з шкодою в 440 одиниць і відмінним пробиттям;
  • КВ5 «Звір» радянський танк VIII рівня зі зброєю ЗІС24, здатним прошити найтовстішу броню.
BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Friday the 13th: Killer Puzzle незабаром приберуть з крамниць через завершення ліцензії

Friday the 13th: killer puzzle

Дійсно новорічне кіно: як не підмінити Новий Рік Різдвом і все одно мати гарний настрій

Four Rooms

Підсумки року — Новорічний стрім Prince of Persia

6037201 prince of persia prince of persia claws glove

Новий вбивця PUBG ? Все про SUPER PEOPLE. Головні механіки та фічі. Офіційний український партнер (Game Story)

super people

Tower of Fantasy ?? Головні фічі гри та де шукати українське комьюніті (Game Story)

tower of fantasy

Xbox в Україні, черговий скандал з NaVi та Зоряні Війни | Ігрові Нью(д)си від Nikattica

Ігроньюси 8

Перенос Starfield, зливи про Silent Hill та мобільна LOTR в Ігрових Нью(д)сах від Nikattica

077e6d65 ed7a 4ae0 b5d6 e0f05f0458d8

Чому вовки на кордоні виють та огляд ЄБайрактар від Nikattica

bayraktar play ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: