Друзі та партнери

Новий світловідбиваючий одяг від HyperX та Champion

Компанія HyperX оголосила про випуск HyperX x Champion Reflective Collection, ексклюзивної колекції одягу обмеженим тиражем спільно з брендом Champion Athleticwear, творцями спортивного одягу з 1919 року. Світловідбиваюча колекція з логотипом включає в себе чорну футболку, худі і вперше слайди. Лінія відрізняється унікальною технологією теплообміну, завдяки якій підсвічуються написи при відображенні світла.

Це перший міжнародний запуск одягу HyperX, який буде доступний в більш ніж у 100 країнах. Нова колекція має власний логотип, в якому використовується спеціальна технологія підсвічування при теплообміні. Світловідбиваюча обробка логотипу призначена для вбирання яскравості світла і відображення його назад до джерела. Колекція буде доступна онлайн на Champion.com, починаючи з 9 липня о 19:00 за Київським часом.

Перше спільне співробітництво над капсульною колекцією HyperX і Champion увінчалася успіхом, – сказала Стефані Вінклер, менеджер зі стратегічного маркетингу HyperX. «Було очевидно, що геймери жадають нових унікальних спільних розробок HyperX і Champion. У цій новітній колекції ми сподівалися втілити в собі той же дух класичного дизайну з ексклюзивною родзинкою – на цей раз з розробкою логотипу, який висвітлюється, коли на нього світить світло. Ця концепція особливо добре поєднується з гарнітурою Cloud Alpha S і периферійними пристроями HyperX RGB, зберігаючи при цьому непідвладний часу стиль, який є синонімом естетики Champion Athleticwear.

Нова колекція HyperX і Champion® призначена для того, щоб фани стильним способом могли вільно самовиражатися в одязі і могли проявити свою пристрасть, індивідуалізм і унікальність.

Champion Athleticwear дуже рада співпраці з HyperX над цією ексклюзивною колекцією з обмеженим випуском. Цей інноваційний дизайн дає нам новий спосіб спілкування з фанатами Champion, які люблять ігри », – сказав Девід Робертсон, директор по маркетингу Champion Global. «Завдяки цьому партнерству і розширенню лінійки продуктів з HyperX ми розраховуємо на подальшу взаємодію з ігровим співтовариством.

Колекція HyperX x Champion Reflective буде доступна для покупки 9 липня на сайті Champion.com. Одяг доступний в різних розмірах унісекс від S – XXL. Бавовняну футболку в роздріб можна придбати за 35 доларів, а худі з капюшоном з флісу Powerblend за 80 доларів. Слайди доступні для чоловіків в розмірі S – XL за 45 доларів. Для отримання додаткової інформації про доступність колекції HyperX x Champion Reflective відвідайте сторінку HyperX Collab.

Disqus Comments Loading...
Опубліковано
Віталій Тарнавський