Новим адміндиректором Activision став колишній посіпака Трампа

У попередньому випуску PlayNews ми розповідали, що минулого тижня Activision Blizzard звільнила понад 200 працівників, а Боббі Котик за таку “оптимізацію” отримав аж 200 млн доларів премії. Закінчилися такі кадрові перестановки призначенням нового адміндиректора — ним став Браян Булатао, колишній член адміністрації Дональда Трампа і помічник держсекретаря США.

Браян — людина неймовірного таланту. Він саме той, хто потрібен Activision Blizzard. Його неперевершене поєднання досвіду підприємця, військово та чиновника допоможе прискорити реорганізацію нашої компанії та подарувати чимало можливостей для подальшого зростання.

ось так втішився новому директору Боббі Котик.

Також у своєму привітальному листі пан Котик наголосив на здобутках Булатао у підвищенні різноманіття кадрового складу та інклюзивності в держдепартаменті країни… от тільки сам Булатао разом із рештою адміністрації Трампа ще з осені минулого року на законодавчому рівні зупинили згадані Боббі Котиком речі. Та й загалом за час своєї роботи Булатао зажив поганої репутації.

Чим же займатиметься цей чоловік в Activision Blizzard, запитаєте ви? Він наглядатиме за благодійним фондом допомоги ветеранам, куди йде частка грошей від Call of Duty, а ще стежитиме за дотриманням компанією соціальної відповідальності щодо своїх службовців. Що дуже навіть іронічно, зважаючи на все, чого зазнали працівники Activision Blizzard за останній рік.

Читайте також

Activision готує рімейк Tony Hawk’s Pro Skater 3?

Tony Hawk's Pro Skater 1+2

Джон Макклейн з’явиться в Call of Duty: Warzone

Call of Duty випускатимуть за рецептом Тодда Говарда

Цьогорічна Call Of Duty повернеться до часів Другої світової війни

Call of Duty: WWII

Для CoD: Black Ops Cold War готують гору нового контенту

CoD: Black Ops Cold War

Саудівська Аравія вклала 3 млрд $ в EA, Take-Two й Activision

Crash Bandicoot 4 з’явиться на ПК вже цього року

Crash Bandicoot 4: It's About Time

Автори Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 розробляють рімейк Diablo II

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: