Новий офіс Epic Games матиме площу 50 футбольних полів

Компанія Epic Games уже понад 20 років базується в американському містечку Кері (Північна Кароліна) та одним із найбільших його надбань. “Епіки” постійно підтримують тутешні благодійні програми, співпрацюють з освітніми закладами, та й загалом приносять місту чимало грошей — особливо за останніх три роки. І цієї ночі Epic Games повідомили, що їхні взаємини з міською владою перейдуть на новий рівень, адже компанія придбала торгівельний центр Cary Towne Center і облаштує там свою нову штаб-квартиру.

І ні, це не удар зажерливих монополістів по малому бізнесу, як могло би здатися — на початку 2019 з центру виїхала більшість основних орендарів, тож заклад був у занепалому стані. Epic Games відносно давно приглядалися до цього центру, а за чинних обставин міська влада навіть була рада, що настільки велика територія отримає нового власника, який вкладеться в її осучаснення. Точна сума купівлі невідома, але раніше Cary Towne Center було оцінено в 95 млн $, тож навряд чи Epic Games заплатили менше — тим паче що це навіть не половина місячного заробітку від однієї лише Fortnite.

Epic Games планують почати будівництво зовсім скоро, але остаточний переїзд до нової штаб-квартири заплановано аж на 2024. Воно й не дивно, бо площа тільки самої споруди ТЦ становить майже 100 000 м² (або ж 10 гектарів), а ще додайте сюди 35 га прилеглої території. Щоби вам було простіше уявити весь масштаб ділянки на малюнку нижче, ось орієнтир — це практично те ж саме, що й 50 футбольних полів.

Читайте також

У Fortnite завітали персонажі з “Термінатора”

Fortnite

Отримайте Galactic Civilizations III безкоштовно та назавжди

І навіщо та FIFA? У Fortnite запустять свій футбол

Fortnite

Вам не доведеться вдруге купувати Hitman 2, щоб розблокувати її рівні в третій частині

Отримайте STAR WARS Battlefront II: Celebration Edition безкоштовно та назавжди

Забирайте Crying Suns безкоштовно і назавжди у EGS

Crying Suns

Epic Games придбала авторів Bink Video

Fortnite

Здобутки Sony й Microsoft, феномен Among Us, суд проти Apple — PlayNews 2020

Among Us

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: