Новинки кіно завітали у Fortnite: острів з фільму “Час” і новий “Загін самогубців”

Рекламна кампанія у Fortnite поступово стає елементом престижу для будь-якого голівудського фільму чи серіалу. Якщо поява спортсменів, персонажів з супергеройських блокбастерів та серіалів Disney+ це давно не дивина для цієї гри, то бачити рекламу психологічного трилеру в цій грі трішки дивно. “Час” (Old, що насправді куди доречніше було б перекласти як “Старе” або “Вік”) відомого режисера М. Найт Ш’ямалана (який в українському прокаті стартує 29 липня) наразі є лідером кінопрокату у США, не дивлячись на змішані оцінки у пресі. Це досить-таки камерний трилер з елементами жахів, заснований на швейцарському коміксі “Пісочний замок” П’єра Оскара Леві та Фредеріка Пітерса. Він розповідає про усамітнений пляж з пагорбами, покинути який практично неможливо, а тим хто мав нещастя там опинитись доведеться зіткнутись (і подекуди змиритись) з тим що півгодини там дорівнюють кільком рокам життя.

У гру фільм інтеґрувався у якості додаткової карти (код 0761-4089-5654), яка відтворює ландшафт пляжу з фільму. Як і у фільмі, тут потрібно буде вижити, але у менш екстремальних і фантасмагоричних умовах. У “Часі” пляж, до речі, знімали у Домініканський республіці, а от скелі до нього були добудовані спеціально для фільму.

Значно звичніше виглядає промо у грі супергеройського екшну Джеймса Ґанна “Загін самогубців: Місія навиліт” (The Suicide Squad). Новий скін у грі дозволить відчути себе Бладспортом, персонажем Ідріса Ельби з фільму.

Досить ймовірно, що незабаром у гру додадуть ще персонажів з фільму, адже рекламна кампанія фільму, що він вийде у серпні, ще досі набирає оберти. Розповсюджується вона не лише на віртуальний, а й на цілком реальний світ: наприклад велетенську фігуру космічного монстра-завойовника Старро побудували і встановили на Лейчестерській площі у Лондоні.

Читайте також

У Fortnite оселилися величезні, але милі тваринки

fortnite klombo 2 1920x1080 b1dc26f9f662

У Fortnite з’явиться режим без будівництва

Fortnite chapter 3

Steam заборонили у Китаї

steam china

Колаб з Матрицею та подарунки під ялинку – Деталі новорічного оновлення Fortnite

fgua9n2wuaa0upf

Трейлер Fortnite Chapter 3 злили в мережу: апґрейд рушія вже за рогом

Fortnite chapter 3

У Fortnite теж скоро відбудеться переворот

Fortnite

Наруто завітає у Fortnite

Fortnite

Сьогодні у Fortnite почнеться новий “кубічний” сезон

Fortnite

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: