Новинки кіно завітали у Fortnite: острів з фільму “Час” і новий “Загін самогубців”

Рекламна кампанія у Fortnite поступово стає елементом престижу для будь-якого голівудського фільму чи серіалу. Якщо поява спортсменів, персонажів з супергеройських блокбастерів та серіалів Disney+ це давно не дивина для цієї гри, то бачити рекламу психологічного трилеру в цій грі трішки дивно. “Час” (Old, що насправді куди доречніше було б перекласти як “Старе” або “Вік”) відомого режисера М. Найт Ш’ямалана (який в українському прокаті стартує 29 липня) наразі є лідером кінопрокату у США, не дивлячись на змішані оцінки у пресі. Це досить-таки камерний трилер з елементами жахів, заснований на швейцарському коміксі “Пісочний замок” П’єра Оскара Леві та Фредеріка Пітерса. Він розповідає про усамітнений пляж з пагорбами, покинути який практично неможливо, а тим хто мав нещастя там опинитись доведеться зіткнутись (і подекуди змиритись) з тим що півгодини там дорівнюють кільком рокам життя.

У гру фільм інтеґрувався у якості додаткової карти (код 0761-4089-5654), яка відтворює ландшафт пляжу з фільму. Як і у фільмі, тут потрібно буде вижити, але у менш екстремальних і фантасмагоричних умовах. У “Часі” пляж, до речі, знімали у Домініканський республіці, а от скелі до нього були добудовані спеціально для фільму.

Значно звичніше виглядає промо у грі супергеройського екшну Джеймса Ґанна “Загін самогубців: Місія навиліт” (The Suicide Squad). Новий скін у грі дозволить відчути себе Бладспортом, персонажем Ідріса Ельби з фільму.

Досить ймовірно, що незабаром у гру додадуть ще персонажів з фільму, адже рекламна кампанія фільму, що він вийде у серпні, ще досі набирає оберти. Розповсюджується вона не лише на віртуальний, а й на цілком реальний світ: наприклад велетенську фігуру космічного монстра-завойовника Старро побудували і встановили на Лейчестерській площі у Лондоні.

Читайте також

Нарощуючи імідж України. Інтерв’ю з Оленою Бутенко, менеджеркою Kevuru Games

Олена Бутенко, Kevuru Games

Джон Сіна з’явиться у Fortnite

Без назви 1

Раян Ґослінґ — ідеальний кандидат для екранізації No More Heroes

no more heroes 3 travis strikes again

Lollipop Chainsaw повертається!

lollipop chainsaw

Хто всі ці люди: кого показали в трейлері “Чорного Адама”

Black Adam

У Fortnite додали Робокопа

Fortnite

У Fortnite зібрали 144 мільйона доларів на допомогу українцям

fortnite

Брюс Вілліс іде з акторства через хворобу

Брюс Вілліс

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: