Новинки від Blizzard на gamescom 2016

gamescom

Сьогодні компанія Blizzard Entertainment відкрила мінісайт, на якому детально розповіла про всі новинки, що будуть представлені на одній з найбільших ігрових виставок gamescom 2016. В основному, йтиметься не про нові забавки компанії, а про оновлення для старих хітів, що в свій час завоювали прихильність критиків та геймерів (а деякі завойовують й досі).

В цьому році стенд компанії буде великим, як ніколи й вмістить понад 500 комп’ютерів, на яких з 17 по 21 серпня буде можна зіграти в World of Warcraft: Legion, Overwatch, Heroes of the Storm, StarCraft II: Legacy of the Void, Hearthstone та всі три частиниDiablo.

World of Warcraft

Атмосфера World of Warcraft: Legion – шостого доповненя, що зарелізиться вже 30-го серпня, оживе перед гостями в Legion Cafe, що буде відкрите в центрі Кельна, у виставочній залі Gürzenich. Детальніше про цей захід можна прочитати за посиланням.

Overwatch

В рамках gamescom буде анонсовано нову карту Overwatch, в німецькому стилі, під назвою “Айхенвальд”. За сценарієм карти, одна з сторін намагатиметься підвести таран до воріт німецького міста, в той час як команда суперників намагатиметься завадити їм, і тримати оборону до самого кінця. Всі бажаючі матимуть змогу протестувати карту на виставці, тоді як в грі вона з’явиться вже у вересні.

Також, 18 серпня о 19:00 за Києвом відбудеться міжнародна прем’єра нової короткометрівки, під назвою «Останній “Бастіон”», що паралельно транслюватиметься на мінісайті компанії.

Heroes of the Storm

На стенді Blizzard буде можливість ознайомитися з нової внутрішньоігровою подією, під назвою “Машини війни”. В грі вона з’явиться у вересні, й принесе безліч нових полів, воїнів та босів у стилі StarCraft. На gamescom ви зможете оцінити нових героїв та повболівати за улюблених кіберспортсменів під час запеклих тематичних боїв Brawlmania.

StarCraft II

Всім відвідувачам стенду буде представлено нового командира режиму спільних завдань – володаря талдарімів Аларака, та його унікального бойового юніта – послідовника. Також буде продемонстровано нове меню колекцій, що створить нові можливості декорування та кастомізації.

Hearthstone

В рамках виставки ви зможете продемонструвати власну майстерність, зігравши в новій “колотнечі”, де гравцям належить об’єднатися з Нефаріаном.

Diablo

В честь двадцятиріччя знаменитої серії, на стенді буде можливість пограти у всі її три частини, включаючи останню гру – Diablo III: Reaper of Souls.

Крім самих ігор, на стенді Blizzard гостей чекає яскрава програма: популярні конкурси танців  та костюмів, показові матчі з участю відомих кіберспортсменів, сесії автографів тощо. В п’ятницю та суботу оркестр Video Games Live виконуватиме нові композиції з StarCraft II: Legacy of the Void, Overwatch, Overwatch та World of Warcraft: Legion.

Все що відбуватиметься на стенді буде щоденно транслюватися на мінісайті присвяченому gamescom.

Читайте також

Чи слід чекати Diablo 4 на Blizzcon?

Шпалери, екрани кампаній і іконки з бета-клієнту Warcraft III: Reforged

“Вона має плани на цей жалюгідний світ!” Rage 2: Rise of the Ghosts представляє нового лиходія

Що ми дізналися з прев’ю The Last of Us Part II

Шукайте стенд PlayUA на Comic Con Ukraine 2019

PlayUA на Comic Con Ukraine

WoW Classic отримує більше серверів та втрачає обмеження на кількість персонажів для акаунта

World of Warcraft Classic

World of Warcraft Classic може забракнути серверних потужностей через наплив людей

World of Warcraft Classic

Activision Blizzard та мільйон проблем — PlayNews #378

Activision Blizzard

Популярне