Новинки всесвіту Pokémon: що анонсували на щорічній прес-конференції

Цілу низку новинок пообіцяли прихильникам The Pokémon Company на прес-конференції, яка відбулася цього вівторка у Токіо.

На хвилі успіху фільму за «Детективом Пікачу», оригінальна гра отримає продовження. Creatures Inc. пообіцяли випустити на Nintendo Switch  прямий сиквел, що так напрошувався після кліфхенгеру наприкінці першої частини. Дата релізу нової гри, як і будь-які деталі, поки що тримаються у секреті.

Новий хмарний сервіс Pokémon HOME дозволить гравцям об’єднати свої колекції покемонів з декількох ігор, включно з Pokémon Sword та Shield, які виходять цього року. Анонсовано також підтримку Pokémon GO, Pokémon Bank, Pokémon: Let’s Go Pikachu! та Let’s Go Eeeve! Тренери зможуть обмінюватись покемонами, зібраними у всіх цих іграх, а зрештою планується навіть можливість влаштувати свого роду стихійний базар між гравцями. Запуск сервісу запланований на початок 2020 року на iOS, Android і Nintendo Switch.

Ще одна новинка, на яку слід чекати у 2020 році, — загадковий проект Pokémon Sleep. Нова апаратна принада для мобільних приладів, яка базується на Pokémon GO Plus, матиме не лише всі функції останнього, але й обіцяє перетворити на цікавий ігровий процес… ваш сон, час якого буде відслідковувати акселерометр. Деталей проекту відомо, поки що, небагато, але творці жартують, що консультувались з декількома Снорлаксами.

Pokémon Masters — ще одна новинка для мобільних пристроїв, що стане вже повноцінною новою грою. Її розробкою The Pokémon Company займалася разом з DeNA. Обіцяють цікаві батли «на ходу» та велику кількість знаменитих персонажів-тренерів з попередніх ігор серії. Реліз відбудуться вже цього року, а деталі, імовірно, слід чекати  у червні.

На завершення конференції, президент The Pokémon Company, Цунеказу Ішихара, порадував любителів мерчу з колекційними звірями. Розширити на декілька регіонів, включно зі США та Європою, обіцяють сервіс Pokémon Shirts, який вже досить непогано працює у Японії і дозволяє у будь-який момент швидко зробити та отримати офіційну футболку з будь-яким зі 151 оригінальних покемонів першої хвилі.

Схоже, що наступні два роки будуть сповнені покемонами.

Читайте також

У Pokemon Red & Blue мало бути понад 65 000 варіацій

Pokemon

Pokemon GO заробила 6 мільярдів доларів

pokemon go

Грати у Pokemon Scarlet та Violet можна буде вчотирьох з друзями [трейлер]

Pokemon Scarlet and Violet

Минулий рік став рекордним для Pokémon Company

Pokémon

Піка-тримка: Pokémon Company надала українцям гуманітарну допомогу

Pokemon Pikachu

Pokemon GO виповнилося 5 років

Стрім New Pokemon Snap. Фотографуємо їх усіх!

New Pokemon Snap

Fontemon: перша в світі відеогра, захована у шрифт

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: