Новинний центр Steam майже готовий до релізу

Як ви можете знати, компанія Valve має чимало ідей для своєї крамниці Steam. Більшість з них тестують у лабораторії Steam, і схоже, що один з експериментів скоро покине її. Як ви могли здогадатися, мова йде про новинний центр. Нещодавно розробники оновили його, і тепер він практично готовий до релізу.

У нещодавньому оновленні змінили навігацію. Якщо меню ліворуч раніше було довгим списком з галочками, то тепер воно зосереджене на перемиканні між основними шаблонами. А фільтри новин перенесли у другорядне меню. Також Valve вирішили винести окремо прийдешні події, пов’язані з іграми, за якими ви слідкуєте. Потрапити у цей розділ можна через меню ліворуч.

А ще розробники створили розділ під назвою “Популярне”. Він міститиме інформацію, яка стосується 100 найпродаваніших ігор у крамниці. Пізніше даний розділ розвиватимуть і там також з’являтимуться новини, вручну підібрані кураторами Valve.

Окрім вищеперерахованих змін, було зроблено ще немало покращень, які роблять користування сервісом зручніше. Також було оптимізовано то покращено мобільну версію новинного центру.

Читайте також

Halo 3: ODST вийде в Steam наступного тижня

Цього року вперше не буде Major-турнірів з CS:GO

Призовий фонд The International 10 перевищив 36 000 000 $

Для Left 4 Dead 2 вийде офіційне оновлення… створене фанатами

Що варто придбати на розпродажі з нагоди DC FanDome у Steam?

Batman

Підписка EA Play стане доступною в Steam 31 серпня

Control з’явиться в Steam 27 серпня

Фестиваль демоверсій повернеться до Steam у жовтні

Steam

Популярне