Багато ігор, завдяки своїй казуальності перетворюються у вбивць часу на моєму мобільному пристрої. З виходом Hearthstone для смартфонів закортіло згадати, які ігри забрали в мене купу часу. Існує величезна кількість подібних популярних цяцьок: Temple Run, Cut The Rope, Subway Surfer, але наразі я обрав 4 останні, від яких оце відірвався, щоб опублікувати цей допис.
1. Jelly Jump
Гра проста, як двері. Усе керування зводиться до своєчасного тицяння по екрану вашого смартфона. Від того, кумедна желейка стрибає по поверхах, що висуваються з різною швидкістю, а в той час нижні поверхи затоплюються мазутоподібною рідиною. Не всиг заскочити, або притиснуло між поверхами? Починай спочатку.)
Дорогою вгору траплятимуться шматочки желе. Набравши 20 таких шматочків, гравець отримує можливість придбати нову форму для своєї желейки. На жаль ніяких додаткових можливостей зміна форми не приносить. Мені вдалося відкрити усі форми. :)
За 20 зібраних желейок, замість придбання нової форми, на початку рівня є можливість скористатись ліфтом, який підніме вас на 10 поверхів. Це єдине можливе використання зібраних желейок після того, як будуть відкриті усі форми.
Кожна нова спроба виконана у довільній кольоровій гамі, що трішки урізноманітнить процес.
Попри простоту, гра сильно затягує. Успіхів!
Посилання на Jelly Jump: App Store, Google Play.
2. Mr.Crab
Mr.Crab значно різноманітніший ніж Jelly Jump. Як зрозуміло з назви, ти граєш за пана Краба. Його мета: піднятися на верхівку вежі, водночас рятуючи маленьких крабенят. Гра виглядає дитячою, та не все так просто, небезпека чигає всюди. На шляху пана Краба чекатимуть перешкоди у вигляді різноманітних потвор, хоча потвори — це сильно сказано, усе намальовано у життєрадісних тонах, де навіть ворожі створіння виглядають привітними і кумедними.
Після декількох рівнів з’являється доступ до боса. Зазвичай бос живе на останньому поверсі вежі і є одним зі створінь, які вже зустрічалися пану Крабу на шляху, але у дуже збільшеному вигляді. Фішка кожного боса — це капелюшок. Коли негідника переможено, пан Краб привласнює капелюшок, як трофей.
Згодом, капелюшки можна перевдягати у ігровому магазині. Також там можна придбати додаткові рівні. У безкоштовній версії доступно лише 28 рівнів, та якщо ви не хочете платити, все одно спробуйте цю забавку з базовим набором рівнів, гра подарує кльоскі відчуття і непомітно в’бє купу часу.
Посилання на Mr.Crab: тільки для App Store.
3. Mr Jump
Mr Jump — це гра, яку я ненавиджу, і яку не можу залишити. Як і в попередніх іграх керування зводиться до одноманітного тицяння. Головна відмінність — маніакальна складність.
Це суміш I Wanna Be The Boshy та Flappy Bird. Що може бути страшніше? Хлопчина з квадратною макітрою невпинно біжить уперед. На його шляху трапляються перешкоди: вузкі прольоти, водойми, коротеньки беріжки над прірвами, шипи тощо.
Також, на шляху приреченого бігти трапляються різноманітні ромбики, вони одноразово додають героєві додаткових можливостей, таких як: додатковий стрибок у повітрі, вічний стрибок, доки ноги не торкнуться земної тверді, або ж відчиняють двері попереду.
У грі життєво важливе відчуття ритму, сталеві нерви та гараж часу. Аби ви розуміли, я пройшов 6 рівнів з 12 і за цей час мав 2755 спроб. Так там є для цього лічильник.
Посилання на Mr Jump: App Store, Google Play. (Андроїд версія може відрізнятися)
4. Smash Hit
Smash Hit життєво необхідна після Mr Jump. Це гра-антидепресант. Вона гарна, атмосферна, з приємним звуковим супроводом та чудовою фізикою. З виглядом від першої особи пересуваємося вздовж довгого коридору, а в арсеналі лише відполіровані металеві кульки. Мета: досягнути останнього рівня, не втративши всі кульки.
На шляху зустрічатимуться гарні скляні пірамідки, розбивши одну, отримуєш 3 кульки. За 10 поспіль збитих пірамідок отримуєш здібність кидати по дві кульки одночасно за рахунок однієї і так до п’яти. Але проґавиш одну і ти знову кидаєш по одній кульці.
Також ти знаходитимеш додаткові можливості. Наприклад, тимчасовий нескінченний запас кульок, які вистрілюють наче з автомату, кульки що вибухають, або призупинення часу, яке дозволить зосередитись на декілька секунд, аби розтрощити декілька хаотично розташованих пірамідок.
Окрім чудово промальованих рівнів на тебе чекатимуть перешкоди у вигляді скляних стін, статичних чи таких, що несподівано виринають, величезних молотів, та гігантських лопатей. Вдарившись у перешкоду, губиш 10 кульок. Нагадаю, втратиш усі — кінець гри. З усім цим доведеться боротися за допомогою тих самих кульок. І чим далі, тим складніше буде йти. Але гра настільки розслабляє, що кожна її хвилина в радість. Тому стежте за часом.
P.S. Smash Hit безкоштовна, та якщо ви не хочете починати спочатку після кожної поразки, то можна придбати і отримати можливість старту з контрольних точок. Та з власного досвіду знаю —пройти можна і без цього.
Посилання на гру: App Store, Google Play.
На цьому я закінчу свою коротеньку підбірку. Ці ігри подарували мені багато позитивних ігрових вражень і за це я заплатив власним часом. Основна перевага цих забавок — це те, що вони дають твоїм мізкам відпочити, відволіктись. У них можна гратися у будь-яку вільну хвилину, чи в очікуванні на зупинці, чи в метро, чи доки завантажується GTA V на ПК.
А які “вбивці часу” подобаються вам?
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!