Обіцяли підвищення, а натомість звільнили: Activision закриває Raven Software

Raven Software — один із ключових партнерів Activision, який давно займається серією Call of Duty. А шалений успіх Warzone — теж значною мірою результат зусиль саме цієї студії. Та схоже, легендарному розробнику шутерів скоро настане край.

Як виявилося Activision обіцяла працівникам Raven Software підвищення, премії та покращені умови праці — як штатним, так і підрядникам з тимчасовими контрактами. Наприклад, працівники відділу тестування мали би отримувати аж на 1,5 $/год більше. Але натомість Activision у неділю звільнила 12 тестувальників, що складає третину всього відділу. Ба більше, керівники Raven Software нічого не знали про звільнення і було так само шоковані цієї новиною, бо незадовго до цього Activision самі заохочували позаштатних тестувальників переїжджати в Медісон, де базується студія.

Тим часом менеджери Activision проводять з рештою працівників Raven Software особисті співбесіди, щоби визначити, кого звільняти, а кого підвищувати чи переводити в основний штат.  28 січня студію чекатиме масштабне скорочення, після якого Activision планує провести реструктуризацію Raven Software та об’єднати її з іншою конторою підрядників, Volt. Утім, дехто з Raven на тлі цих подій не хоче чекати січня і планує звільнитися до кінця наступного тижня.

Ніби й без того Activision бракувало репутаційних проблем, так тепер ще й ця історія тільки погіршує загальну ситуацію. Отака-от відплата Raven Software за 24 роки плідного партнерства.


Raven Software  було засновано в 1990 році, а всесвітньої слави студія зажила завдяки іграм Heretic, Hexen, Soldier of Fortune, Quake 4, Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast і Jedi Academy. Також Raven самостійно розробляли шутери Wolfenstein (2009), Singularity та екшн X-Men Origins: Wolverine, однак усі ці проекти виявилися провальними з фінансової точки зору, що призводило до масових скорочень штату. Починаючи з 2011 року, Raven Software стали одними з основних розробників ігор серії Call of Duty.

Читайте також

Мобільна Call of Duty Warzone ввійшла у стадію закритого альфа-тестування

Call of Duty Warzone Mobile

Кінг-Конг та Ґодзілла атакують у Call of Duty: Warzone вже сьогодні

Warzone

Наближається нова ера Call of Duty: Цьогорічна Modern Warfare 2 отримала логотип

Call of Duty: Modern Warfare

Снуп Доґ став новим оперативником Call of Duty Vanguard та Warzone

Snoop Dogg Call of Duty

Проєкти Activision Blizzard більше не продаватимуться в Росії

activision blizzard

Вперше за 18 років у нас не буде нової Call of Duty

call of duty

Кінг-Конг та Ґодзілла можуть з’явитися у… Call of Duty: Warzone?

Warzone

Анонсовано Call of Duty: Warzone 2 та Modern Warfare 2

Call of Duty Modern Warfare 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: