web analytics
currency

Обміняти валюту за вигідним курсом допоможе інтернет та Rates

Автор: PlayUA @playua

Важка фінансова ситуація в країні все частіше змушує українців здавати збереження в іноземній валюті. В пошуках вигідного курсу доводиться оббігати банки та обмінники, але іноді часу на це просто немає, тож зароблені чесною працею долари, євро та інші запаси осідають в першій ліпшій касі, найближчій до дому.

Але так не повинно бути. Врешті решт ми живемо у 21 столітті і агрегат у вашій кишені здатен допомогти вам швидко знайти найкращий курс і локацію, де ним можна скористатись. Про те, як саме це робиться і поговоримо в цій статті.

Google в поміч. Ні, серйозно

Один з варіантів настільки простий, що не кидається в очі. Майже всі відділення банків і обмінники вашого міста давно занесені на Google Maps.

Звісно, є в цьому методі і очевидні мінуси. По-перше, інформація в багатьох випадках і до того не була повною, однак після повномасштабного вторгнення ця проблема сягнула химерних масштабів. Часто не співпадає з фактичним час закриття відділень банків. З індивідуальними обмінниками крім цієї проблеми є ще одна, не менш суттєва: зміна орендованої площі не дає власникам пунктів змінити вчасно адресу, відмічену на карті.

По-друге, якщо курс у банці можна принаймні в будь-який момент поточнити на офіційному сайті, то у звичайних обмінників сайтів дуже часто нема. Хіба що іти і дивитись на табло вживу – незручно, а іноді й погоді марна витрата часу. Якого може бути обмаль, а отже це той же найближчий обмінник, тільки він не найближчий.

На щастя, там де є попит, є і пропозиція, тож там де не справляється Google допоможуть українські та міжнародні сайти.

Rates допоможе дізнатись курс в реальному часі

Уявіть собі, що існує можливість дізнаватись про зміни курсу майже в режимі реального часу, щоп’ять хвилин. Уявили? А це вже реальність! Завдяки сайту Rates ви можете відслідковувати зміни в курсах обмінників з конкретними адресами, які теж регулярно поточнюються.

Як це працює? Припустимо нам потрібно дізнатись курс валют в Рівному на Rates. Заходимо на сайт, обираємо Рівне в списку наявних міст і дивимось курс потрібної валюти в усіх банках і обмінниках міста. Інформація оновлюється з інтервалами в 5 хвилин, а адреси, навідміну від оновлень Google, перевіряються конкретно і часто.

Сайт швидко розвивається і охоплення обласних центрів поступово збільшується. Наразі ж подивитись актуальний курс можна в наступних містах України:

  • Луцьк
  • Київ
  • Житомир
  • Рівне
  • Харків
  • Дніпро
  • Ужгород
BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Які Найбільші Ігрові Тренди 2024 Року?

Автор: PlayUA

games 02

Battle Vision Network, UFO 50, Tides of Tomorrow — Підсумки Day of the Devs SGF Edition 2024

Автор: Барлет Ярослав

battle vision network

LEGO Horizon, Civilization VII, DLC для Alan Wake 2 — Підсумки Summer Game Fest 2024

Автор: Барлет Ярослав

lego horizon

Luigi’s Mansion, Elden Ring: Shadow of the Erdtree — Порадник Ґеймера: Червень 2024

Автор: Владислав Папідоха

Elden Ring: Shadow of the Erdtree

ТОП геймпадів для Windows: який вибрати джойстик для ПК

Автор: PlayUA

Розробники SAND дали відповіді на найчастіші запитання

Автор: Андрій Присяжний

sand faq v02

Принц Дежавю. Перші враження від The Rogue Prince of Persia

Автор: Володимир Вітовський

therogueprinceofpersiagameplay

У якому порядку краще грати в Kingdom Hearts?

Автор: PlayUA

Kingdom Hearts