Образ Венздей змінювався Дженною Ортеґою прямо в процесі зйомок

У нещодавньому епізоді подкаста «Armchair Expert», Дженна Ортеґа розповіла, що багато сценарних моментів серіалу «Венздей» настільки не мали для неї сенсу з точки зору персонажів, що вона була вимушена змінювати  діалоги, не узгодивши їх зі сценаристами. 

«Все, що робить моя героїня, усе, що мені доводилося грати, взагалі не мало сенсу для її персонажа. Її перебування в любовному трикутнику? Це не мало сенсу. Були моменти на знімальному майданчику, коли я навіть поводилась майже непрофесіонально у певному сенсі, коли просто починала змінювати репліки», – зізнається акторка. 

Вона також поділилася, що очікувала від сценарію дещо більшої «чорноти», яка притаманна сім’ї Адамсів. Вочевидь Ортеґа хотіла зробити свою героїню Венздей більш об’ємною, ніж було на сторінках сценарію. Для неї бракувало певного зростання у кадрі, адже  здебільшого вона була одноманітною.

У минулорічній дискусії для журналу Interview, акторка також розказала, що режисер Тім Бертон не хотів, щоб Ортеґа демонструвала якісь почуття чи емоції взагалі, граючи дівчинку-підлітка. 

За великим рахунком, усі спроби Дженни Ортеґи поліпшити хід сюжету серіалу в кінцевому результаті спрацювали на користь, оскільки «Венздей» отримала чудові відгуки та поступилася лише «Дивним справам 4», як найпопулярніший англомовний серіал Netflix. 

Нагадуємо, що очікується 2 сезон серіалу. Цікаво, чи вплинуть зауваги Ортеґи на динамічність образу Венздей у продовженні.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Відьмака» від Netflix продовжено на 5-ий сезон

Netflix проти шерингу паролями. Тепер і в Україні

Netflix

Netflix розгнівав фанатів закриттям серіалу «Агенція “Локвуд & Ко”»

lockwood and co

“Люксембург, Люксембург” і “Клондайк” прямують на Netflix у червні

Люксембург, Люксембург

Cценаристи Голлівуду страйкують через низьку оплату праці

wga

Український ситком «Ромео і Джульєтта з Черкас» уже на Netflix

ситком

Третій сезон “Відьмака” від Netflix розіб’ють на 2 частини

witcherthumb 1682416477483

Netflix перехопила креативного директора Halo. Бути AAA-грі!

Netflix

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: