Обираємо перевидання року | PUGA 2016

Хороші ігри не старіють, просто часом їм потрібні косметичні зміни. Цей рік був щедрий на ремастери на будь-який колір і смак. Тут вам і стретегії і шутери і чого тільки немає.

Вибір ремастерів доволі багатий, тож все обдумайте й обирайте найкраще старе-нове цього року.

Також не пропустіть інші номінації:

PlayUA

Системний обліковий запис

  • На мою думку, це має бути Call of Duty:Modern Warfare - Remastered, адже розробники дають змогу гравцям знову перепройти (або комусь пройти вперше) прекрасну гру даруючи ті самі враження та емоції та не псують їх відсталою графікою. Над графічною складовою гри Raven Software провели дійсно хорошу роботу. І на відміну від TES V: Skyrim це не просто оновлення графічної складової гри, а повна її переробка.

  • Хотів віддати свій голос за CoD: Modern Warfare Remastered, але ностальгія взяла своє, тому козаки.

  • Код по любе, там явно запарилися. Так мае ремастер і превидання виглядати, а не так як у більшості. Он в біошоку на мою думку взагалі атмосферу вбили.

  • А я знайшов помилку) На "кнопках" Darksiders: Warmastered Edition і Darksiders 2: Deathfinitive Edition зображення інвертовані.

  • Скільки ж усього наремастерили і перевидали. Більшості із цих ігор не торкався і не бачив, тому вибір звів до тих які таки зіграв. І хоч як мені не було приємно повернутися в Skyrim, але Козаки, все таки більш достойний кандидат.

  • не проведете.картинка з першого дарксайдерз на 2 дарксайдерз.але 1-ому все одно голос дав)

  • Хоча в КоД і перемалювали повністю графіку, то в козаках, окрім цього, наповнили новими націями, тому і мій голос за нею

  • трохи про МВ
    хто згадає сцену ядерного удару,той і згадає який був фінал - вертоліт падає,ми встаємо і в останні хвилини свого життя спостерігаємо грибочок...ядерний....висотою десь на 25 поверхів)
    оригінальна версія - ви були єдиним вцілілим(хоча це голосно сказано,все одно 5 хвилин і смерть ваша)
    ремастер - біля вас люди і почуття безвиході(особливо шкода Пелайо),але промальовка паскудить все враження від сцени(серйозно,така яскравість в цій сцені - мені якось не по собі зовсім було) - це б'є і не в тому напрямку

    а ще в МВ Ремастер можна вбити Макарова - КУДИ ЦЕ ГОДИТЬСЯ!!!

Хто стоїть за грою? У VARTA з’явилися сторінки розробників

Тепер у нас є окремі сторінки студій та компаній. Якщо раніше доводилось перевіряти кожну гру…

46 хвилин

Книга про створення серії GTA вийде українською — видавництво MAL’OPUS відкрило передзамовлення

Якраз напередодні старту продажів GTA VI видавництво MAL’OPUS влучно анонсує українське видання книги «У розшуку:…

1 годину

​Tencent згортає частину своїх інвестиції в ігрову індустрію

Китайська корпорація Tencent намагається вийти з багатьох своїх інвестицій у ігрові компанії, навіть попри чималі…

23 години

Bungie зробила симулятор побачень Destiny у стилі Dream Daddy, але керівництво було категорично проти

У нещодавньому інтерв’ю, де обговорювали подробиці сюжету оновлення в Destiny 2 під назвою Season of…

24 години

Том Голланд розповів, що поборов алкоголізм

Тридцятирічний Том Голланд зараз на перших шпальтах не лише через очікуваний багатьма фільм "Людина-павук: Абсолютно…

1 день

Українська гра Last Pirates: Die Together увійшла у топ-50 найпопулярніших демо-версій Steam Next Fest

Як ми писали 15 червня, українська гра Last Pirates: Die Together прийшла на цьогорічний Steam…

1 день

This website uses cookies.