web analytics

Це справжня Dota 3! Оновлення 7.33 кардинально змінило гру

Минулої ночі компанія Valve показала світу оновлення для Dota 2. І воно буквально величезне! Що там такого цікавого приніс нам довгоочікуваний патч 7.33 “Нові фронтири”?

Почнімо з того, що карта тепер на 40% більша! Вам не здалося, тепер у вас є ще більше місця, де можна позмагатися з суперником чи просто зайнятися збільшенням кількості золота та досвіду. Ні, ну ви просто подивіться на це!

Це просто нереально велика кількість простору! Що ж тут робити? Valve про це подумала та ось що у неї вийшло:

  • Тепер у Рошана дві печери і він рухається між ними! Цей пан більше не даватиме вам Уламків Аґаніма, але даватиме сир після другої смерті. Після третьої буде Уламок відновлення або Скіперт Аґаніма, в залежності від того, в якій печері він буде.
  • Подвійні портали розташовані на різних частинах мапи та дозволяють гравцям миттєво переміститися з одного кінця в інший.
  • Фонтани з лотосами — це можливість підібрати лотос, з якого можна зробити ще більший лотос, а з нього величезний лотос. І всі вони дадуть власнику можливість відновити здоров’я та ману.
  • Мучителі. Вони є в обох команд, з’являються після 20 хвилини та дають Уламки Аґаніма. Їх дуже важко пробити через їхній захист і з кожним разом він ставатиме більшим.
  • Споглядачі — це можливість бачити найважливіші частини карти всього за кілька секунд часу. Однак суперник може їх перехопити і тоді, на дві хвилини, Споглядач буде недоступним.

Там ще є захисні брами, що не дозволять ворогу переслідувати вас. Руни мудрості та захисту, які також розширюють ваш простір для тактичного маневру на ранніх етапах гри. А ще є нові застави та 12 нових нейтральних таборів, що також отримали вдосконалення!

Я міг би розповісти вам ще про величезну кількість змін! Про те, як тепер працює Посох чорного короля (BKB), про нову механіку підбору та ще багато чого, та чи не цікавіше вам буде зайти та відчути всі ці зміни на собі? Бо саме це я планую зробити!)

Ось що вам варто знати, і про це сказали самі Valve:

Основна ціль та мета гри залишається незмінною! Лінії залишилися на своїх місцях! Для перемоги, ви все ще повинні прийти на базу суперника та розтрощити її!

Як вам таке оновлення легендарної MOBA? Пишіть у коментарі — буду радий обговорити це з вами!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Perfect World звільнила більше 1000 співробітників

perfect world

Steam отримав функціонал для запису ігроладу

steam запис ігроладу

Український кіберспортсмен уже спробував новий шутер від Valve — Deadlock

p.ua.deadlock

Фанати обвалили рейтинг Team Fortress 2 у Steam через наплив ботів

p.ua.team fortress 2

У CS2 тепер можна орендувати скіни

cs2 loadouts awp1

У Dota 2 вийшов патч 7.36, який радикально змінив гру

p.ua.patch 7.36 dota 2

Перші скріншоти нової гри від Valve — гібрида Overwatch, Valorant i Dota 2

p.ua.valve

Розробники ПК ігор поважають відкритість і демократичність Steam

steam