dyson 01

Очищувачі повітря Dyson: чому варто купити перед настанням літа

Автор: PlayUA @playua

Усі ми з нетерпінням очікуємо на весну та літо. В теплу пору року можна широко відчинити вікна, насолоджуватися теплом та сонячним промінням. Попри воєнний стан в Україні багато хто вирушає у подорожі та відпочиває на природі з друзями. Проте, разом зі звільненням природи з пут в зимового сну, літні дні можуть принести й деякі негативи, зокрема, забруднене повітря, яке є джерелом небажаних проблем для вашого здоров’я та комфорту.

Кліматична техніка Dyson для очищення та охолодження повітря влітку

Бренд Dyson відомий переважно своїми революційними стайлерами та фенами, що забезпечують делікатний та безпечний догляд за вашим волоссям. Проте, якщо уважно роздивитися каталог техніки Дайсон в Цитрус, побачимо, що ця всесвітньо відома компанія пропонує увазі покупців й інші види техніки:

 • обігрівачі;
 • зволожувачі;
 • ручні пилосмоки;
 • очищувачі повітря.

На тлі конкурентів бренд Дайсон виділяється тим, що інженери активно впроваджують новітні наукові розробки та фізичні принципи у свою продукцію. Наприклад, стайлери Дайсон дозволяють випрямляти або завивати волосся завдяки ефекту Коанда.

Очищувачі повітря Дайсон – це окрема історія. Але якщо купуєте кліматичну техніку саме цього бренду, переваги не забаряться:

 1. Стильний вигляд, що доповнить ваш сучасний інтер’єр – очищувачі Дайсон здаються футуристичними приладами з фантастичних фільмів минулих десятиліть;
 2. Висока ефективність при компактних розмірах – очищувач повітря Дайсон може поміститися на аркуші формату A4, а його продуктивність сягає 200 і навіть більше літрів повітря на секунду;
 3. Багатоступенева система фільтрації на основі вугільних, HEPA й навіть ультрафіолетових фільтрів, що знищують 99,99% забруднень – від пилу та спор плісняви, до молекул формальдегідів та інших сполук, які потрапляють в наші будинки;
 4. Прилад не лише очищає повітря, він також постійно аналізує вміст шкідливих речовин і самостійно обирає оптимальні режими роботи для економії електроенергії;
 5. Пристрій здатен розсіювати аромати, наприклад створювати ефект морського бризу чи літньої веранди з квітковими запахами.

Якщо вирішили купити очищувач повітря Дайсон, отримуєте ще одну перевагу, поціливши двох зайців одним пострілом. Річ у тому, що цей тип кліматичної техніки Dyson також виконує функцію кондиціонера, охолоджуючи повітря в кімнаті.

Техніка Дайсон не тільки ефективна, а й сучасна. Вона інтегрується з вашим смартфоном чи іншими “розумними” приладами. Через додаток ви маєте змогу контролювати якість повітря в кімнаті, самостійно встановлювати режими роботи, направляти повітря в різні частини приміщення. Очищувач нагадає власникам про необхідність замінити фільтр.

Техніка Дайсон в Україні від офіційного дилера

Компанія орієнтується на покупців з середнім рівнем доходу. Її продукцію не можна назвати дешевою. Утім, витрати того варті:

 • висока ефективність;
 • багатофункціональність;
 • надійність;
 • інновації;
 • тривалий термін експлуатації.

Офіційний дилер, своєю чергою, пропонує покупцям вигідні умови купівлі в кредит чи розстрочку. До того ж вам гарантований якісний сервіс та повноцінна технічна підтримка з боку професійних консультантів.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Цікавинки, які ви могли пропустити в сюжетному трейлері Star Wars Outlaws

Автор: Микола Єрьомін

Виклики та рішення для каркасного будівництва в холодних кліматичних умовах

Автор: PlayUA

house 01 01

Slay the Spire 2, The Rogue Prince of Persia, KILL KNIGHT — Що показали на The Triple-i Initiative?

Автор: Барлет Ярослав

The Rogue Prince of Persia

Нове випробування. Як пройшов перший етап KMAMK Рorsche Supercup 2024

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.porsche supercup 2024

10 цікавинок, які можна знайти тільки в Metal Gear Solid

Автор: PlayUA

Metal Gear Solid

Як вибрати перший геймерський ноут: простий гайд для тих, хто не має досвіду в іграх

Автор: PlayUA

gaming laptop (6)

Жнива зеленого пекла. Огляд другого етапу 7DRIVE RingSeries

Автор: Андрій Присяжний

1

ЗАМІНИВ МЕНІ ПК — Огляд ноутбука Acer Predator Helios 16 (PH16-71)

Автор: Володимир Бортюк

predator helios 16 review site a 01