Офіційно: “Індустрії не потрібна Е3”

Такого висновку дійшов Крістофер Дрінг — керівник відділу ігор B2B у GamesIndustry.biz, чия материнська компанія (ReedPop) займалася організацією заходу. Проте це далеко не все.

Більшість компаній були позитивно налаштовані на участь у виставці. Вони говорили нам, що хочуть зайняти великі площі для власних стендів і ми шукали можливості розширити автостоянку. Задіяти додаткові території, що раніше не використовувалися.

пише у своїй статті Крістофер

Однак, не зважаючи на плідний початок роботи та ентузіазм компаній стосовно події, потроху все почало розвалюватися. Контракти на участь не підписувалися довгий час і, згодом, вітер подув в іншу сторону.

“Наші проєкти ще не готові”, “Час не зовсім вдалий” і таке інше почало звучати від представників Ubisoft, Sony, Microsoft, Nintendo та інших. І якщо в MS справді така виставка “не на часі”, зважаючи що компанія звільнила 10 тисяч співробітників, то решта видавців переслідує власні цілі.

Наприклад Ubisoft планують провести власну презентацію влітку. І навіть згадані вище Microsoft проведуть захід для Xbox, також очікується Summer Game Fest Джеффа Кілі. Знаєте, що об’єднує всі ці заходи(?) — вони пройдуть саме тоді, коли мала б бути конференція в Лос-Анджелесі.

Виходить, компанії вирішили, що їм буде вигідніше провести менший, але власний захід, замість витрачати величезні гроші на стенд, перельоти та ще купу речей, що зв’язані з E3.

І все, що залишається ReedPop — провести PC Gaming Show 2023, щоправда, час та дату ще не оголосили. Це стосується і Future Games Show, що також знаходиться під опікою материнської компанії GamesIndustry.biz.

А що думаєте ви на тему непроведення E3? Зважаючи на те, що навіть Асоціація виробників ПЗ та ігор (ESA), якій належить виставка, відмовилася від участі у цьогорічній події.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

І чужому научайтесь… Огляд The Crew Motorfest

The Crew Motorfest

Британський регулятор CMA попередньо схвалив угоду між Microsoft та Activision

microsoft activision

Нові версії Xbox Series X/S побачать світ у 2024 році

xbox series

Bethesda працювала над ремастером Fallout 3 та продовженням Dishonored

Fallout 3

Усе показане на Nintendo Direct (14.09.2023)

Super Mario Bros.

Nintendo Direct 9.14.2023 за версією PlayUA

h2x1 nintendodirect genericlogo

Xbox випустить кредитну картку

xbox mastercard

Японського ютубера посадили на 2 роки через ґеймплейне відео Steins;Gate

steins;gate my darling's embrace

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: