web analytics

Офіційно: “Індустрії не потрібна Е3”

Такого висновку дійшов Крістофер Дрінг — керівник відділу ігор B2B у GamesIndustry.biz, чия материнська компанія (ReedPop) займалася організацією заходу. Проте це далеко не все.

Більшість компаній були позитивно налаштовані на участь у виставці. Вони говорили нам, що хочуть зайняти великі площі для власних стендів і ми шукали можливості розширити автостоянку. Задіяти додаткові території, що раніше не використовувалися.

пише у своїй статті Крістофер

Однак, не зважаючи на плідний початок роботи та ентузіазм компаній стосовно події, потроху все почало розвалюватися. Контракти на участь не підписувалися довгий час і, згодом, вітер подув в іншу сторону.

“Наші проєкти ще не готові”, “Час не зовсім вдалий” і таке інше почало звучати від представників Ubisoft, Sony, Microsoft, Nintendo та інших. І якщо в MS справді така виставка “не на часі”, зважаючи що компанія звільнила 10 тисяч співробітників, то решта видавців переслідує власні цілі.

Наприклад Ubisoft планують провести власну презентацію влітку. І навіть згадані вище Microsoft проведуть захід для Xbox, також очікується Summer Game Fest Джеффа Кілі. Знаєте, що об’єднує всі ці заходи(?) — вони пройдуть саме тоді, коли мала б бути конференція в Лос-Анджелесі.

Виходить, компанії вирішили, що їм буде вигідніше провести менший, але власний захід, замість витрачати величезні гроші на стенд, перельоти та ще купу речей, що зв’язані з E3.

І все, що залишається ReedPop — провести PC Gaming Show 2023, щоправда, час та дату ще не оголосили. Це стосується і Future Games Show, що також знаходиться під опікою материнської компанії GamesIndustry.biz.

А що думаєте ви на тему непроведення E3? Зважаючи на те, що навіть Асоціація виробників ПЗ та ігор (ESA), якій належить виставка, відмовилася від участі у цьогорічній події.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

На PS5 нарешті з’явиться голосовий чат Discord

PlayStation Discord

«Це як F-22 і танк “Абрамс”» — розробники DOOM: The Dark Ages порівняли її з DOOM Eternal

doom the dark ages

Anno 117: Pax Romana має стати найкращою економічною стратегією про Римську імперію

anno 117 pax romana

«Створити консоль можна швидше, ніж гру». Архітектор PS5 не хоче зростання циклу розробки відеоігор

Марк Церні

Інтерв’ю з розробниками ремейку Prince of Persia: The Sands of Time

p.ua.prince of persia the sands of time remake

Star Wars: Outlaws, Assassin’s Creed Shadows й Anno: 117. Підсумки Ubisoft Forward 2024

Ubisoft Forward 2024

S.T.A.L.K.E.R. 2, Doom The Dark Ages та Gears of War. Підсумки Xbox Games Showcase 2024

p.ua.xbox games showcase 2024

Nintendo найняла понад 400 співробітників за останній рік

nintendo mario