Огляд Castle of Illusion Starring Mickey Mouse

Автор: PlayUA @playua

Для початку, невелика історична довідка, Castle of Illusion Starring Mickey Mouse – це платформер, де у головній ролі відомий мультиплікаційний персонаж компанії Disney — Міккі Маус, але головне те, що в оригіналі гра з’явилася ще на приставках компанії SEGA у далекому 1990-ому році. Мені випала можливість пережити спогади з дитинства, завдяки цьому напрочуд хорошому HD-перевиданню.

Повелитель миші

Взагалі, перевидання зустріло свій реліз, ще минулого року, але то був реліз для ПК та приставок. Тепер же гра доступна для завантаження на мобільних пристроях, причому рівнем якості мобільна версія аж ніяк не поступається своїм старшим побратимам.

Ґеймплейно Castle of Illusion не стала створювати якихось дивовижних революцій і тому залишилася все таким же двовимірним платформером, котрий дуже рідко переходить у тривимірне середовище. Доволі незвично було відчути хардкорність олдскульних іграшок. Тут практично немає чекпоїнтів, і якщо ви втратили усі зірочки, які у грі позначають здоров’я вашого персонажа, то не зможете продовжити гру з того місця, де програли. Доведеться проходити цей рівень наново.

1682fddca66720f16d11edd0025d1004

В усьому іншому, гра доволі проста за механікою. Щоб знищити противників, потрібно стрибнути на них згори. На рівні розкидані різноманітні діаманти і речі, які потрібно колекціонувати, якщо вам це потрібно. Битви з босами у Castle of Illusion дуже оригінальні. Їх справді дуже цікаво проходити, і вони дійсно кидають виклик гравцеві.

Повернення до казки

Сюжет Castle of Illusion — справжня класика мультиплікації. Є зла чаклунка, їй дуже не подобається, що у Міккі є кохана Мінні, з якою вони можуть спокійно посидіти у парку і відпочити від роботи. Тому, звісно ж, вона вирішує порушити цю ідилію, викравши кохану головного героя, запроторивши її до замку ілюзій, котрий стережусь майстри фокусів і магії, з якими нам і доведеться боротися, бо Міккі не сидітиме склавши руки, а піде визволяти кохання всього свого життя. Історія розвивається без особливих сюжетних вивертів, але все одно цікаво побачити, чим усе скінчиться.

Візуальна частина теж заслуговує на похвалу, бо картинка, яку Castle of Illusion видає на мобільних пристроях просто шедевральна, ніби мультфільм ожив на екрані вашого пристрою. До того ж оптимізація не підкачала — усе йде без просідання FPS. Локації дуже яскраві, та чудово промальовані, іноді на рівнях зустрічаються інтерактивні елементи, з якими можна погратися, а також часто посеред рівня, є цікаві міні-ігри, в яких можна заробити лишні бонуси.

c69f12bd834dd1a884b27cabd2d0e0c7

Із голосами та музикою також усе ідеально, голоси підібрані у відповідності до оригінальних мультфільмів про Пана Мауса — дуже позитивно і весело.

Нарікань до Castle of Illusion немає, окрім одного – вона коротка. Гратися в неї хочеться ще і ще, але вона дуже скоро закінчується. Попри те, що гра мобільна, вона залишає після себе відчуття того, що пройшов якусь забавку для портативної ігрової консолі, а це дуже красномовно.

95

Перлина

Вдалося

  • обожнюєте ігри 90-их
  • дивилися в дитинстві мультики Disney
  • любите вдалі римейки

Не вдалося

  • не любите хардкорність
  • терпіти не можете мультфільми

Жанри

Компанії

Платформи

Останні огляди

На решту після фільму. Огляд Marvel’s Avengers

59

Автор: Віталій Тарнавський

Огляд електросамоката Maxxter TEO MAX #ҐеймериТежЛюди

Автор: Зімін Антон

Maxxter TEO MAX

Політ крізь сплетіння часоліній — Огляд фільму «Тенет»

Автор: Владислав Папідоха

Тенет

Враження від артбука «Світ гри The Last of Us. Частина 2»

Автор: Владислав Папідоха

Світ гри The Last of Us: Part 2

Топ за свої гроші. Огляд ПК-версії Horizon Zero Dawn

Автор: Олег Куліков

Дикий Схід. Огляд Ghost of Tsushima

88

Автор: Віталій Тарнавський

Ghost of Tsushima

Лара Крофт на максималках. Огляд коміксу «Пані Небезпека»

Автор: Задніпряний Павло

Пані Небезпека

HATOR APEX. Крісло маминої подруги. Огляд + РОЗІГРАШ

Автор: Зімін Антон

Hator Apex