Огляд Endless TD — Savior of the Humanity

Автор: Юрій Сисоєв

Endless TD — Savior of the Humanity — нова гра в жанрі Tower Defense для мобільних пристроїв від молодої, але дуже перспективної команди Heart Beat Games. „Чергова TD“, — подумаєте ви, але це не зовсім так, розробники втілили в грі механіку, яку ви раніше не бачили.

Не стримуйся

У грі нас зустрічає Президент вцілілого людства, який повідомляє про прорив противника. Як з’ясовується пізніше, на землю напав невідомий противник з іншого виміру. За короткий термін ці кровожерливі монстри знищили все на своєму шляху, крім бункера, який вам і належить захищати. Для цього необхідно вибудовувати оборону за допомогою захисних веж.

Якщо ви хоч раз запускали ігри подібного жанру, ви відразу призвичаїтеся, адже гра зроблена максимально доступно навіть для початківця-стратега.

Після невеличкого навчання вилазить перша особливість гри — можливість ставити вежі в будь-якому місці мапи. Такий варіант забудови вежами дає величезну кількість можливих варіацій захисту, можна побудувати пряму лінію, але зосередити на ній всю потужність гармат, можна побудувати вежі змійкою, або зовсім вибудувати цілий лабіринт!

Перееволюція

З плином гри вам відкриваються нові вежі, які збільшать ефективність знищення супротивника. Поєднуючи різні варіації веж, ви підсилюєте свою оборону, але будьте уважні, на мапі з відкритим місцем для будівництва необхідно ретельно підбирати місце встановлення тієї чи іншої вежі.

Endless TD не дає розслабитися і вже на 5-й хвилі монстри лізуть з розлому в різних напрямках! Це ще одна особливість гри, завдяки якій ґеймплей не набридає.

Далі очікує ще один „сюрприз“ — прихід противника абсолютно непередбачуваний. Він лізе не лише з різних напрямків, але й різниться за породою і типом (наземні і повітряні хвилі). Таким чином гравцеві доведеться пильно спостерігати за полем бою, а не просто розставити купу вежок і чекати.

Адиктивна реальність

Endless TD відразу затягує і хочеться будувати ще і ще. Але досвіду дають не так багато, тому використовувати його потрібно вкрай уважно. Досвід — це один з ресурсів у грі, за нього ви будуєте вежі, користуєтеся підсилювачами і вивчаєте навички.

Інший ресурс — нанометали — рідкісні і дорогі. Як можна здогадатися — НМ купуються за реальні гроші, але добути його можна безкоштовно, наприклад, переглянувши рекламу. Не треба відразу кривитися, грати можна і без донату і навіть накопичити достатньо НМ для придбання платних веж.


Чим більше хвиль ви пройдете, тим сильнішим стане противник, а, відповідно, стати сильніше доведеться і гравцеві. Для цього в грі передбачені апґрейди веж, навички та магазин з новими технологіями. Вивчаючи навички, ви підсилюєте всі башти на полі бою, а так само всі башти, які будете будувати в майбутньому.

Смерть — це кінець?

Проте, яким би хорошим стратегом ви не були, рано чи пізно на поле вийде бос — неймовірно сильний монстр, на знищення якого доведеться витратити дуже багато ресурсів. І якщо так сталося, що противник все ж увірвався в бункер, і у вас зовсім не залишилося життів — не впадайте у відчай, гра не закінчена. Таємнича дівчина, що з’явилася перед вами, повідомить, що може відправити вас у минуле!

Endless TD

Цим Endless TD затягує ще сильніше. За допомогою магії якихось таємничих сил вас відправляють в минуле, при цьому ви втрачаєте весь накопичений досвід, але не вивчені навички. Тому раджу вивчати їх, коли розумієте, що ось-ось програєте. При поверненні в минуле всі вивчені навички зберігають свій рівень, що дає перевагу над монстрами при наступному захисті. Так само ви отримаєте бонусний досвід за кожну успішно пройдену хвилю.

Не ігроладом єдиним

Ігровий світ Endless TD — це тотальний постапокаліпсис, тобто все дуже погано. Мапа в грі одна, але виконана з усією любов’ю level-дизайнера. На ній можна помітити купу цікавих дрібниць і навіть великодок. Полум’яний розлом, уламки, хаос і руїни — лише мала частка красиво намальованих елементів мапи.

У грі присутні кілька персонажів, які поступово вводять нас у курс справи і проводять по сюжетній лінії, яка поки що, невелика. Так само є і таємничий персонаж, роль якого розробники не розкривають, побачити його ви можете на головному екрані. Ми лише здогадуємося про його призначення. Упевнений, в наступних оновленнях ми дізнаємося про нього більше.

На 10-ти дюймовому планшеті гра виглядає просто чудово. Всілякі спецефекти, красива анімація в сукупності влаштують на вашому пристрої справжнє поле бою! А якщо ви граєте на мобільному телефоні, і гра здасться вам „дрібнуватою“ — просто зумніть у потрібному місці і зможете розгледіти детально і ворога, і посилену вишку 15-го рівня.

Музика в грі приємна, але її небагато. Мабуть так заощадили місце, адже гра займає якихось 50 MB. А дізнаватися, яка башта стріляє, де відкрився портал від поваленого супротивника або коли на поле вийшов бос — дозволяють добре підібрані звуки.

Висновки

Endless TD – Savior of the Humanity виглядає дуже красиво і в ній цікаво проводити час. Завдяки простому керуванню можна захищати людство дорогою на роботу, в громадському транспорті або просто згаяти час у черзі. Але грати однією рукою важкувато, доведется призвичаюватися.

Endless TD

Endless TD поширюється як freemium додаток, тобто повністю безкоштовно. Внутрішньоігрові придбання передбачені, але витрачати величезні суми, як в інших TD, не доведеться. Єдине що трохи псує враження — це рекламні банери, але позаяк гра повністю безкоштовна, з цим можна змиритися.

Ще один із плюсів гри у тому, що при всій своїй красі вона не вимоглива до характеристик вашого пристрою.

За словами розробників в майбутніх оновленнях нас чекають нові складності, що додасть реграбельності, а так само нам обіцяють відкрити історію таємничого персонажа. Будуть додані й інші елементи, але про них ви зможете дізнатися пізніше зі сторінки додатка в PlayMarket або соц. мережах розробників: VK, FacebookTwitter, Twitch, YouTube.

ЗАВАНТАЖИТИ ДОДАТОК

80

Відмінно

Вдалося

  • любите жанр TD
  • хотіли спробувати новий ігролад
  • підтримуєте українських розробників

Не вдалося

  • шукаєте в мобільних іграх глибокий сюжет
  • не терпите ніякий донат

Жанри

Компанії

Платформи

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні огляди

Це ж було вже! Огляд Senua’s Saga: Hellblade 2

73

Автор: Владислав Папідоха

Senua's Saga: Hellblade 2

Магія у коробці — Огляд настілки «Хижі світи»

Автор: Малютенко Михайло

Хижі Світи

Армію тримає економіка — Враження від Manor Lords

Автор: Олег Куліков

manor lords

Assassin’s Creed маминої подруги — Огляд Rise of the Ronin

85

Автор: Владислав Папідоха

Rise of the Ronin

AirPods Max для ґеймерів — Огляд навушників Hator Phoenix Wireless

Автор: Володимир Бортюк

hator phoenix review site v02

Якої сили подачу ви здатні прийняти? Огляд фільму «Суперники»

Автор: Андрій Присяжний

Суперники

Лише сідницями ситий не будеш. Огляд Stellar Blade

78

Автор: Володимир Вітовський

stellar blade cover

Затягне і не відпустить — Огляд Balatro

90

Автор: Барлет Ярослав

balatro