Огляд фільму “Людина-Мураха”

Автор: Олександр Сікорський @sakree19

Знаєте, є такі фільми, назви яких відбивають бажання переглянути їх. Таким фільмом для мене став “Людина-Мураха”. Людина-Мураха? Ви серйозно? Що за маячня? Але, трохи подумавши, я зрозумів, що імена майже всіх супергероїв з коміксів абсурдні: Людина-Павук, Водяний (Аквамен), Надчоловік (Супермен) — не менш тупі імена для рятівників світу. Після недовгих роздумів, я таки наважився сходити до кінотеатру і переглянути нову кінокартину від Marvel. До того ж, Людина-Мураха має стати частиною Месників, і цей момент у жодному разі не можна проґавити.

Screenshot_3

Народження ще одного рятівника світу

Фільм починається з того, що Скот Ленґ (Полл Радд), відбувши покарання за скоєний ним злочин, виходить на волю, де після кількох невдач наважується знову перейти межу закону. Його ціллю стає сейф у домі багатенького дідуся, який Скот успішно зламує. Як виявилося згодом, сейф не містить нічого цінного, окрім старого костюму, який Ленґ нашвидкоруч закидає в портфель і тікає з місця злочину, не розуміючи що за ним спостерігають. Саме цей костюм і стане джерелом надздібностей головного героя, а невідомий спостерігач буде його наставником.

Ну що, скептики?

Окрім назви мене лякала сама ідея фільму, головним героєм якого стане людина, яка має здатність до зменшення у потрібний момент. Але Режисер картини Пейтон Рід впорався зі завданням на 100%. Спершу відчуваєш, що фільм легкий і не перенасичений пафосними моментами, як у останніх Месниках. За весь час перегляду я жодного разу не занудьгував, і навіть після закінчення я хотів ще. Мало які фільми викликали в мене такі почуття. Окремо хочеться відзначити гумор, яким славляться картини Marvel. Він тут першокласний і трапляється ледь не в кожній сцені.

Персонажі яких ви не скоро забудете

Дуже сподобався персонаж Луїз у виконанні Майкла Пенья (Стрілець, Патруль, Лють). Він як той посіпака з мультфільмів “Нікчемний Я” — кожна його присутність у кадрі викликає сміх. Це такий типовий мексиканець, який багато розмовляє, і ще не вирішив жити йому чесно, чи бути злочинцем. А чого вартує його монолог про майбутню спрау. Просто шикарний персонаж, особливого шарму якому надає крутезний (як завжди) український дубляж.

З вибором виконавця головної ролі творці фільму теж не схибили. Полл Радд (Люблю тебе, чувак; 200 Сигарет) чудово впорався з роллю. Його персонаж вийшов легким для сприйняття, і переконливим.

Не королі, але і не клоуни

Усі інші актори теж чудово виконали свою роботу. Оскароносний Майкл Дуґлас зіграв Генка Піма — мудрого наставника та науковця, який і створив чудо-костюм, але має декілька скелетів у шафі. Еванджелін Ліллі постала перед нами у ролі Гоуп, дочки Генка Піма, ображеної на батька за те, що він приховує подробиці смерті її матері, але все одно підтримує батька. А роль головного поганця лягла на плечі Корі Стола. Він став Дарреном Кроссом, керівником наукової корпорації, яка розробляє технологію зменшення відстані між атомами живих організмів та предметів. Даррен прагне застосувати винахід у військових цілях, чому і хоче завадити головний герой.

Отже, Людина-Мураха — це перенесення на кіноекрани пригод супергероя, який, на перший погляд, не має ніякого підґрунтя для цікавої історії. Але завдяки чудовій роботі всієї знімальної команди та акторів, на виході маємо 117-хвилинний атракціон, приправлений високоякісним гумором, доброю грою акторів та красивою динамічною картинкою. Правда, деякі драматичні моменти були трохи шаблонними. Але знаєте що?  ХОЧУ ЩЕ!!!! З нетерпінням очікую на появу Мурахолюда у складі Месників.

[youtube id=”2ulcQ2ALVM0″]

82

Відмінно

Вдалося

  • фанатієте від фільмів Marvel
  • цінуєте високоякісний гумор
  • любите пам’ятних персонажів

Не вдалося

  • не любите супергеройське кіно
  • працівник компанії DC
  • страждаєте мірмекофобією
BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні огляди

Це ж було вже! Огляд Senua’s Saga: Hellblade 2

73

Автор: Владислав Папідоха

Senua's Saga: Hellblade 2

Магія у коробці — Огляд настілки «Хижі світи»

Автор: Малютенко Михайло

Хижі Світи

Армію тримає економіка — Враження від Manor Lords

Автор: Олег Куліков

manor lords

Assassin’s Creed маминої подруги — Огляд Rise of the Ronin

85

Автор: Владислав Папідоха

Rise of the Ronin

AirPods Max для ґеймерів — Огляд навушників Hator Phoenix Wireless

Автор: Володимир Бортюк

hator phoenix review site v02

Якої сили подачу ви здатні прийняти? Огляд фільму «Суперники»

Автор: Андрій Присяжний

Суперники

Лише сідницями ситий не будеш. Огляд Stellar Blade

78

Автор: Володимир Вітовський

stellar blade cover

Затягне і не відпустить — Огляд Balatro

90

Автор: Барлет Ярослав

balatro