Огляд ігор LCS #4

Автор: Мединський Валерій

Сьогодні розглянемо фінальні ігри весняного сезону Американської та Європейської ліги League of Legends Championship Series (LCS).

РОЗДІЛ І. Американська ліга

   Team SoloMid vs Cloud9

— Game 1 —

Поганий вибір персонажів з боку TSM, а саме Ahri і Lulu, які не були реалізовані, а до цього ще й просто феноменальна гра Meteos на Sejuani приносить перемогу С9 — 0:1.

— Game 2 —

Після першої гри Sejuani вирушає в бан. Потім TSM беруть Kog’Maw на мід, але чомусь С9 не знайшли адекватної відповіді, як наслідок його жодного разу не вбили, бо банально було нічим. Крім цього абсолютно дика зв’язка Kalista + Kennen тягли бійки, як могли, у підсумку — 1:1.

— Game 3 —

У цій грі топер TSM зіграв найважливішу роль, бо завдяки його своєчасним телепортам була виграна початкова стадія і мід-ґейм, після 25-ої хвилини розрив між командами був занадто великий. Дуже гарний приклад того, як 2 телепорти можуть взяти гру — 2:1.

3

— Game 4 —

По-перше, Zed був контрпікнутий, причому дуже жорстко. По-друге, TSM вже на 12-ій хвилині просто дайвять під другу вишку С9. З самого початку була захоплена ініціатива і вже сумні С9, які взяли повне лайно не найкращих персонажів, навіть не пручалися. Дуже швидкі 4 гри і доволі легка перемога для TSM — 3:1.

РОЗДІЛ ІІ. Європейська ліга

Unicorns of Love vs Fnatic

— Game 1 —

Дуже несподіваний, зухвалий і сексуальний Varus на мід через ігнорування броні приносить перемогу єдинорогам — 1:0.

— Game 2 —

Новачки знову намагаються захопити ініціативу з самого початку гри, але їм дають просратися похвилюватися, після цього настав момент, коли вони повинні були піти на захист, але чи то через хвилювання, а можливо через недосвідченість, вони продовжують дружньо бігати всією командою і помирати — 1:1.

— Game 3 —

У цій грі склалася дуже схожа ситуація, і FNC продовжили ловити суперника на тому, що вони не можуть вчасно зупинитися і почати грати пасивно. На 12-ій хвилині UoL були в такій ямі, що просто, ну його до біса. Ще одна швидка перемога для FNC — 1:2.

2

— Game 4 —

Молоді і гарячі єдинороги зібрали силу своєї молодості в кулак і почали грати спокійно. Це принесло свої плоди, бо персонажів вони взяли розрахованих на середину гри, відтак вже спокійно вифармленні єдинороги, піймавши хвилю, з 20-ої хвилини просто ходили по мапі і знищували все, що бачили, 2:2.

— Game 5 —

UoL дуже добре починають, взяли фб, дракона, але на 15-ій хвилині з якоїсь причини вирішили піти і злитися всією командою у ворожому лісі, тим самим ще й віддати дракона і декілька веж. Цей момент зіграв ключову роль у цій грі, після якої FNC отримали перевагу і вже не відпустили її — 2:3.

Ми побачили захопливі фінальні ігри, будемо сподіватися, що ігри Mid-Season Invitational Knockout Stage, які почалися 9-го травня, будуть не менш видовищними.

Останні статті

УЛЬТРАмативна карта захоплення — Огляд AVerMedia Live Gamer ULTRA

Автор: Віталій Тарнавський

У Дніпрі пройде фестиваль інноваційного кіно KINNOVATION

Автор: Сергій Мельник

VR

“Повернення”: що буде з унікальним кінотеатром посеред Вінниці

Автор: Микола Єрьомін

WePlay Esports Invitational з Rocket League — як це було?

Автор: Володимир Вітовський

Rocket League WePlay

Бігфут підкорює Америку. Інтерв’ю зі Станіславом Зінченком, співзасновником Cyber Light GS

Автор: Володимир Вітовський

Cyber Light Game Studio

Боб Губко, Outcast та Jagged Alliance 3: що показали на презентації THQ Nordic

Автор: Віталій Тарнавський

Завтрашній день: ігри про майбутнє людства

Автор: Віталій Тарнавський

Comic Con Ukraine 2021: як це було

Автор: Дмитро Джугалик

Comic Con Ukraine 2021: як це було

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: