Огляд Outlast: Whistleblower

Автор: PlayUA @playua

„Важко залишатися нормальним, коли навколо тебе всі вже давно втратили глузд“, — Томас Рілл

Outlast стала найкращими жахами минулого року. Чималу конкуренцію їй склада Аmnesia: A Machine For Pigs, але Оutlast вражала своєю атмосферою. А у 2014-му для гри вийшло доповнення, покликане налякати нас ще більше, ніж це зробив оригінал.

«…теліпати своїми прутнями, курвити усе, що ворушиться і вступати у бійки із іншими пацієнтами»

Діятиметься все за декілька годин до приїзду Майлза Апшера у Маунт Мессів. Розпочинаємо грати за програміста Вейлтона Парка, у якого контракт із компанію Меркоф. Він, як справжній американець, не міг тримати у собі усі ті жахи, що відбувалися у лікарні. Тому вирішив поділитися цим із нашим другом, журналістом Майлзом Апшером.

Після відправлення електронного листа, його ловлять на гарячому, і він стає одним із пацієнтів, на якому випробовують нову технологію промивання мізкві. Але, як ми знаємо, там стався певний інцидент, який змусив усіх хворих повибігати зі своїх камер та теліпати своїми прутнями, курвити усе, що ворушиться і вступати у бійки із іншими пацієнтами. Ось звідси ми і розпочинаємо нашу гру.

«Показували, як хтось відгойдує безголові трупи, здирає з людей шкіру та розчленовує когось»

Ґеймплейно гра не змінилася. У нас є камера, для якої потрібно шукати батарейки. Бачимо ворога — відразу біжимо, ховаємось у шафах та під ліжками. Нічого нового у гру не додали, тому це просто нова історія зі старим ігроладом. Але грати і далі цікаво, адже у кожній кімнаті нас може спіткати нагла смерть.

d1285d92558b45a5c3a40866d8d5f31c

У оригінальній частині розробники, так би мовити, розслабляли нас, коли показували, як хтось відгойдує безголові трупи, здирає з людей шкіру та розчленовує когось. У DLC вони себе не стримували. Усе, що відбувається на екрані, дійсно відбиває бажання йти у той бік, де ось, наприклад, щойно вирізали пеніс та пожбурили його на стіл.

«Крім того у грі ми зустрінемо усіх ворогів із оригіналу»

У грі значно побільшало жорстоких сцен. А перше знайомство із людожером Френком Манерою, легко кажучи, не найприємніше. Крім того у грі ми зустрінемо усіх ворогів із оригіналу. Напевно, найяскравішим та дійсно пам’ятним є Наречений. О так, цей герой нам карбується у пам’яті надовго. Цікавий і огидний водночас, він трапиться нам лиш на початку гри і наприкінці. Але щоразу витворятиме таке, на що не здатний жоден із представників місцевої фауни.

Графіка теж не змінилася. І звук не погіршився, порівняно з оригіналом. Ми все ще чуємо, як за стінами хтось плаче, бігає та вбиває. У грі побільшало діалогів, що є непоганим плюсом. Майже кожний з ворогів щось собі варнякатиме, а інколи навіть і переказуватиме свою історію, або описуватиме, що він бачив декілька хвилин тому.

Outlast: Whistleblower — це один із тих випадків, коли DLC краще за оригінал. Тут вам і усі представники із оригінальної частини, і нові герої та вороги. Але ґеймплейно гра залишилася доволі бідненькою. Проте це компенсує збіса добрий сюжет, що розставляє усі крапки над „І“. А також харизматичні герої, що не раз з’являтимуться у ваших жахіттях. Тому, якщо ви пройшли оригінальну гру, вам обов’язково потрібно придбати доповнення.

До зустрічі у Маунт Мессів.

70

Варте уваги

Вдалося

  • грали в оригінальну частину і вам сподобалося
  • хочете відчути справжній жах
  • хочете продовжити свою пригоду у Маунт Мессів

Не вдалося

  • боїтеся і ридаєте, як маленька дівчинка
  • вам не цікавий цей жанр

Жанри

Компанії

Платформи

Останні огляди

Іграшки з підсвіткою! Огляд ґеймерських аксесуарів Cougar Bunker RGB+ РОЗІГРАШ

Автор: Зімін Антон

Парк запліснявілих розваг. Огляд Resident Evil Village

85

Автор: Віталій Тарнавський

Residen Evil Village

Неоновий Павло Зібров. Огляд коміксу «Кіберкрай»

Автор: Владислав Папідоха

Кіберкрай

Огляд коміксу “Горизонт: Новий світанок. Сонячний Яструб”

Автор: Сергій Мельник

Горизонт: Новий світанок. Сонячний Яструб

Антологія другого сорту: огляд серіалу «Любов, смерть і роботи» (2 сезон)

Автор: Олег Куліков

Любов, смерть і роботи (сезон 2) / Love, Death & Robots (season 2)

Огляд коміксу «Круто зварений»

Автор: PlayUA

Круто зварений

Нескінченні кошмари. Огляд Returnal

80

Автор: Віталій Тарнавський

Outriders. Польський шутер на трьох (Огляд)

62

Автор: Роман Береговий

Outriders

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: