Огляд першого дня фінальних турнірів зимового сезону DPC

Розпочались матчі підсумкових турнірів зимового сезону DPC в Китайському, Східноєвропейському та Північноамериканському регіонах.

Огляд першого ігрового дня почнемо з Китайського регіону де пройшли дві зустрічі між PSG.LGD та EHOME, Royal Never Give Up та Team Aster. Матчі пройшли за схожим сценарієм, команда яка вигравала першу мапу дещо розслаблялась, та віддавала другу, але в підсумку була сильнішою в завершальній третій мапі. Так перемоги 2-1 здобули PSG.LGD та Royal Never Give, які і зустрінуться в матчі за вихід у фінал. Зустріч Team Aster проти EHOME визначить колектив, яким першим покине підсумковий турнір.

В Східноєвропейському регіоні перша зустріч пройшла за “китайським” сценарієм. HellRaisers були сильнішими за Team Spirit у першій і третій мапі, друга залишилась за Team Spirit. 2-1 досить несподівана перемога HellRaisers над чинними чемпіонами The International. Другий матч в регіоні приніс доволі легку перемогу колективу Virtus.pro у матчі із PuckChamp 2-0. Таким чином за вихід у фінал турніру зіграють HellRaisers та Virtus.pro. В боротьбі за право далі позмагатись у турнірі Team Spirit зіграють проти PuckChamp.

В Північноамериканському регіоні Quincy Crew зустрічались із 4 Zoomers. За тотальної переваги гравців з колективу Quincy Crew пройшли дві мапи, як підсумок, впевнена перемога 2-0. В іншому матчі TSM (протягом сезону виступали під тегом Team Undying) грали проти Evil Geniuses. Досить несподівано колектив Evil Geniuses не зміг виграти жодної мапи, та поступився 2:0. Тож у матчі за вихід до фіналу турніру зіграють Quincy Crew та TSM. Матч між 4 Zoomers та Evil Geniuses визначить колектив, який першим залишить турнір.

Читайте також

Дивіться фінали PGL Major Antwerp 2022 та ESL Stockholm Dota Major 2022 українською

dota2 stockholmmajor

Російську команду дискваліфікували з турніру DPC за намальовану літеру Z

Dota 2

Valve, де покарання? Російський гравець намалював Z в офіційному матчі ліги DPC

axe dota

Російський кіберспорт все: командам з країни-окупанта забороняють участь в турнірах

BLAST

Останні матчі зимового сезону DPC 2021/2022

phoenix dota

Перші фіналісти та невдаха. Огляд другого ігрового дня фінальних турнірів DPC

dota 2

Весняний Major та анонс регіональних фіналів CN, EU та NA регіонів

phantom assassin female characters dota 2 darkness artwork

Визначилися переможці регіональних фіналів DPC 2022

Dota 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: