Огляд перших матчів підсумкового турніру DPC 2022

Стартували фінальні турніри зимового сезону Dota Pro Circuit. Огляд матчів розпочнемо із регіону Південно-Східної Азії, де, як і прогнозувалось, BOOM Esports на двох мапах упевнено  розібрались із колективом Team SMG. Кожна з мап була досить насичена на вбивства, а стратегія Team SMG із Морфлінгом та Баратрумом не принесла результату. Медуза від новачка BOOM Esports “JaCkky” виявилась непереможною для гравців Team SMG.

Другий матч у регіоні між Fnatic та T1, як і очікувалось був украй напруженим і тривав усі три мапи. Рівень гри команд досить близький, тому на підсумковий результат здебільшого вплинув вибір героїв на драфті. Перша мапа з рахунком 19-7 завершилась на користь Т1. У другій перемогу святкували Team Fnatic, дарма що рахунок убивств склав 25-25. Третя мапа пройшла у більш активному стилі, з перемінним успіхом для обох колективів, і все ж сильнішими виявились гравці колективу Т1, які зустрінуться із BOOM Esports у фіналі верхньої сітки.


Далі закінчився ігровий день у західноєвропейському регіоні. Перша зустріч між Team Liquid та OG показала абсолютну неспроможність останніх на рівні боротись з топовими командами регіону. Схоже, що запалу нового складу OG вистачило тільки на першу частину сезону. Матч пройшов за абсолютної переваги Team Liquid починаючи зі стадії лейнінгу, як на першій, так і на другій мапі. 38-6 та 36-10 рахунок по вбивствах на мапах тільки підтверджує домінацію Team Liquid протягом усього матчу.

Друга гра в регіоні між Gladiators (протягом сезону виступали під тегом Team Tickles) та Tundra Esports також пройшла в двох мапах, але завершилась уже не так передбачувано. На першій мапі Gladiators приголомшили суперника швидким темпом та неочевидним вибором героїв, тож протидії у гравців Tundra Esports не знайшлось. 32-9 трохи більше як за півгодини гри на користь “гладіаторів”. В другій мапі уже гравці Тундри вирішили поекспериментувати з драфтом. Результатом експерименту стала поразка 35-10 менше ніж за 33 хвилини гри та остаточна перемога Gladiators.

Сьогодні на нас чекають матчі між переможцями та невдахами обох зустрічей. У парі Team Liquid – Gladiators перевагу віддам першому колективу, у матчі між OG та Tundra Esports, вважаю, що сильнішими стануть останні.


А трохи згодом у першому матчі Південної Америки глядачі отримали дещо сенсаційний результат.
Перша мапа між Thunder Awaken та APU King of Kings завершилась очікуваною і впевненою перемогою фаворитів зустрічі Thunder Awaken з рахунком 35-3 трохи більше ніж за півгодини гри. Та вже на другій мапі гравці Thunder Awaken допустили безліч помилок, що не дозволило їм завершити матч у двох мапах. 36-21 — і несподівана перемога APU King of Kings. Вирішальна третя мапа в матчі пройшла під повну диктовку фаворитів зустрічі. 24-4 за менш ніж 24 хвилини гри — саме з таким результатом Thunder Awaken завершили матч на свою користь. Залишається тільки здогадуватись що відбулось із колективом під час другої мапи гри.

В іншому матчі зустрілись beastcoast та Infamous. До початку матчу фаворита було назвати важко, проте вже на першій мапі beastcoast продемонстрували впевнену гру протягом усієї дистанції, та здобули перемогу 32-26 трохи більше ніж за 42 хвилини. Друга мапа проходила в рівній боротьбі з перемінним успіхом для обох команд, та все ж кінцівку краще провели гравці beastcoast, хай і поступившись за вбивствами 37-35. 2-0 за beastcoast.

Уже цієї ночі на нас чекають матчі Thunder Awaken проти beastcoast за вихід у фінал, а в матчі Infamous проти APU King of Kings визначиться колектив, який займе 4-те місце  і першим закінчить боротьбу.

Читайте також

Дивіться фінали PGL Major Antwerp 2022 та ESL Stockholm Dota Major 2022 українською

dota2 stockholmmajor

Російську команду дискваліфікували з турніру DPC за намальовану літеру Z

Dota 2

Valve, де покарання? Російський гравець намалював Z в офіційному матчі ліги DPC

axe dota

Останні матчі зимового сезону DPC 2021/2022

phoenix dota

Перші фіналісти та невдаха. Огляд другого ігрового дня фінальних турнірів DPC

dota 2

Огляд першого дня фінальних турнірів зимового сезону DPC

Hell Raisers

Весняний Major та анонс регіональних фіналів CN, EU та NA регіонів

phantom assassin female characters dota 2 darkness artwork

Визначилися переможці регіональних фіналів DPC 2022

Dota 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: