Огляд клавіатури Razer DeathStalker

Автор: Віталій Тарнавський @erleke

Нещодавно компанія Razer випустила нову, дуже цікаву серію клавіатур під назвою DeathStalker. До цієї серії входять 3 клавіатури: DeathStalker Essential для початківців, просто DeathStalker,  та Deathstalker Ultimate для людей з великими запитами та купою грошей. На тестування до мене потрапила стандартна версія клавіатури для смертних.

Упаковка і комплектація

Razer DeathStalker постачається у великій щільній картоновій коробці. Конструктивно упакування нагадує пенал — одна частина заїжджає в іншу. Дизайн коробки стандартний для більшості пристроїв фірми Razer: на лицьовому боці, крім логотипу компанії та назви моделі, красується фотографія самої клавіатури.

Комплектація у неї спартанська – клавіатура, кілька наліпок і брошурки. Фірмове ПЗ завантажується з офіційного сайту, ніяких дисків у комплекті.

Дизайн та особливості

Дизайн Razer DeathStalker вельми агресивний і привабливий, викликає зацікавленість присутніх і заздрісні погляди друзів-ґеймерів. Ця модель повністю чорного кольору з сірим гравіюванням на клавішах. Клавіатура має регульовану зелену підсвітку, колір якої змінити не можна. Завдяки підсвічуванню можна грати і в повній темряві, набирати текст — чисте задоволення.

Ноутбукове компонування клавіш також не викликає особливих нарікань, усе тут добре і навіть цілком собі пристойно. Клавіатура розпізнає 10 одночасних натискань, є захист від випадкових і фантомних натиснень.

Цікавою особливістю моделі є наявність підставки під зап’ястки в передній частині. Вона цілісна з клавіатурою, від’єднати неможливо. На відміну від матового пластика, з якого виготовлена вся клавіатура, підставка зроблена глянсовою, з дрібним рельєфним візерунком у вигляді бджолиних стільників. Також на підставці красується логотип Razer, який, на жаль, не підсвічується :(.

Особисті враження

Razer Deathstalker вийшов дуже добротним продуктом. Вистачає просто під’єднати її до свого ПК, спробувати набрати текст, пограти у ігри, і ви одразу ж зрозумієте, що ця клавіатура посідає гідне місце на вашому столі.

Клавіатура не перевантажена купою медійних клавіш, а також може похизуватись дуже тихою роботою при наборі, тепер моя дружина не кричить на мене, коли я щось друкую о першій ночі.

Програмне забезпечення

Абсолютно усі нові пристрої Razer працюють з їх фірмовим програмним забезпеченням Synapse 2.0, яке дозволяє зберігати різні профілі а також налаштовувати девайси під свої потреби. Synapse миттєво розпізнає нову клавіатуру і дозволяє налаштувати її, як вам заманеться.

Вердикт

Razer Deathstalker — чудова клавіатура для людей, які цінують тиху роботу, а також стильний дизайн та функціональність. Вона добре пасуватиме людям, які грають у FPS та MMORPG. Єдиним мінусом вважаю її теперішню ціну, яка складає 1300 грн. на момент написання огляду.

Особлива подяка магазину Зона51 за надання клавіатури для тестування.

Останні огляди

Низький старт. Огляд Destruction AllStars

55

Автор: Віталій Тарнавський

Destruction AllStars

Огляд коміксу «Музична скринька. Том 1. Ласкаво просимо в Пандорію»

Автор: Владислав Папідоха

Музична Скринька. Ласкаво просимо в Пандорію

Огляд ґеймерської софи Cougar RANGER

Автор: Зімін Антон

Огляд офіційного мерча Assassin’s Creed українського виробництва + РОЗІГРАШ

Автор: Зімін Антон

Assassin’s Creed | WP Merchandise

Таємниці північних загарбників: огляд артбука Assassin’s Creed Valhalla

Автор: Олег Куліков

Світ гри Assassin’s Creed Valhalla | артбук

Огляд ігрового ноутбука Acer Nitro 5 AN515-43 (NH.Q6ZEU.012)

Автор: Зімін Антон

Пиво, гроші та купа веселих гостей: огляд настільної гри «Таверни Тіфенталя»

Автор: PlayUA

Таверни Тіфенталя

Молода орлиця. Огляд фільму «Диво-жінка 1984»

Автор: Олег Куліков

Диво-жінка 1984 / WW84 (2020)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: