Огляд клавіатури Razer DeathStalker

Автор: Віталій Тарнавський

Нещодавно компанія Razer випустила нову, дуже цікаву серію клавіатур під назвою DeathStalker. До цієї серії входять 3 клавіатури: DeathStalker Essential для початківців, просто DeathStalker,  та Deathstalker Ultimate для людей з великими запитами та купою грошей. На тестування до мене потрапила стандартна версія клавіатури для смертних.

Упаковка і комплектація

Razer DeathStalker постачається у великій щільній картоновій коробці. Конструктивно упакування нагадує пенал — одна частина заїжджає в іншу. Дизайн коробки стандартний для більшості пристроїв фірми Razer: на лицьовому боці, крім логотипу компанії та назви моделі, красується фотографія самої клавіатури.

Комплектація у неї спартанська – клавіатура, кілька наліпок і брошурки. Фірмове ПЗ завантажується з офіційного сайту, ніяких дисків у комплекті.

Дизайн та особливості

Дизайн Razer DeathStalker вельми агресивний і привабливий, викликає зацікавленість присутніх і заздрісні погляди друзів-ґеймерів. Ця модель повністю чорного кольору з сірим гравіюванням на клавішах. Клавіатура має регульовану зелену підсвітку, колір якої змінити не можна. Завдяки підсвічуванню можна грати і в повній темряві, набирати текст — чисте задоволення.

Ноутбукове компонування клавіш також не викликає особливих нарікань, усе тут добре і навіть цілком собі пристойно. Клавіатура розпізнає 10 одночасних натискань, є захист від випадкових і фантомних натиснень.

Цікавою особливістю моделі є наявність підставки під зап’ястки в передній частині. Вона цілісна з клавіатурою, від’єднати неможливо. На відміну від матового пластика, з якого виготовлена вся клавіатура, підставка зроблена глянсовою, з дрібним рельєфним візерунком у вигляді бджолиних стільників. Також на підставці красується логотип Razer, який, на жаль, не підсвічується :(.

Особисті враження

Razer Deathstalker вийшов дуже добротним продуктом. Вистачає просто під’єднати її до свого ПК, спробувати набрати текст, пограти у ігри, і ви одразу ж зрозумієте, що ця клавіатура посідає гідне місце на вашому столі.

Клавіатура не перевантажена купою медійних клавіш, а також може похизуватись дуже тихою роботою при наборі, тепер моя дружина не кричить на мене, коли я щось друкую о першій ночі.

Програмне забезпечення

Абсолютно усі нові пристрої Razer працюють з їх фірмовим програмним забезпеченням Synapse 2.0, яке дозволяє зберігати різні профілі а також налаштовувати девайси під свої потреби. Synapse миттєво розпізнає нову клавіатуру і дозволяє налаштувати її, як вам заманеться.

Вердикт

Razer Deathstalker — чудова клавіатура для людей, які цінують тиху роботу, а також стильний дизайн та функціональність. Вона добре пасуватиме людям, які грають у FPS та MMORPG. Єдиним мінусом вважаю її теперішню ціну, яка складає 1300 грн. на момент написання огляду.

Особлива подяка магазину Зона51 за надання клавіатури для тестування.

Останні огляди

Огляд Subnautica

90

Автор: Михайло Петрунів

Subnautica

Огляд фільму «Темні часи»

Автор: Данило Зозуляк

Темні часи / Darkest Hour (2018)

Огляд Warhammer: Vermintide 2

82

Автор: Роман Береговий

Warhammer: Vermintide 2

Огляд Metal Gear Survive

60

Автор: Владислав Папідоха

Metal Gear Survive

MSI Vigor GK40 та Interceptor DS300. Огляд комплекту для ґеймера

Автор: Зімін Антон

Клавіатура MSI Vigor GK40 та мишка Interceptor DS300. Огляд комплекту для ґеймера

Огляд фільму «Першому гравцю приготуватися»

63

Автор: Олег Куліков

Першому гравцю приготуватися / Ready Player One (2018)

Огляд фільму «Розкрадачка гробниць: Лара Крофт»

59

Автор: Володимир Вітовський

Розкрадачка гробниць: Лара Крофт / Tomb Raider (2018)

Огляд Q.U.B.E. 2

88

Автор: Анна Павленко

Q.U.B.E. 2