Огляд шолому віртуальної реальності Lenovo Explorer

Огляд шолома віртуальної реальності Lenovo Explorer

Автор: Владислав Папідоха @vpapidokha

Шоломи віртуальної реальності та ігри для них, за роки свого існування на ринку, так і залишилися нішевими продуктами. Вони:

  • недостатньо дешеві, щоби купити їх для «вечір-другий погратися»
  • потребують потужного комп’ютера, щоб отримати пристойний результат
  • за свою ціну не пропонують ігрового досвіду, який переверне ваш погляд на світ відеоігор чи хоча б буде в достатній мірі свіжим, щоби виправдати придбання

Одним із представників сегменту є Lenovo Explorer, який, за збігом обставин, потрапив мені до рук. Він побудований на базі апаратної платформи Windows Mixed Reality, яку розробила у свій час Microsoft і за її ліцензією вже встигли зробити свої пристрої такі компанії, як: Acer, Dell, Samsung, HP та Lenovo. Концептуально ці пристрої покликані бути достатньо дешевими, щоби популяризувати технологію серед широких мас. Тобто вони позбавляють нас щонайменше двох названих мною проблем із трьох, але чи і правда це так?

Спільна апаратна та програмна платформи й ідеологія дешевизни призвели до того, що всі ці шоломи дуже схожі між собою. А контролери так узагалі не відрізниш. Не став винятком і Lenovo Explorer, який коштує 12 000 грн, пропонує, як додатковий бонус, віртуальний тур Києвом й на цьому його особливості закінчуються.

Беручи до рук шолом віртуальної реальності за порівняно невелику для цього класу пристроїв суму, не очікуєш нічого особливого. У Lenovo Explorer приємна внутрішня обшивка, завдяки якій шолом не викликатиме дискомфорту. Позаду перебуває регулятор кріплення, що дозволить комфортно зафіксувати його на вашій голові. Контролери комфортно лежать у руці та зроблені з приємного на дотик пластику.

Користування шоломом не викликає дискомфорту. Проте звикати до нього все ж доведеться й перші кілька сеансів гри ваш вестибулярний апарат дурітиме від цього. Lenovo Explorer добре сидить на голові, розміщення елементів керування на контролерах інтуїтивне й поскаржитися можна хіба на недостатньо довгий кабель підключення. За свою ціну це цілком пристойний пристрій, який не викликає додаткових запитань. Єдине що пораджу заздалегідь глянути чи потягне його ваш комп’ютер.

Що ж до безплатного бонусу, додатку ВР «Київ: з ранку до світанку», то він непогано зроблений, на нього цілком можна витратити 40 хвилин часу, але ви анічогісінько не втратите, якщо забудете про нього. Це набір «інтерактивних» сцен, що були зняті в різних пам’ятних місцинах Києва з закадровим голосом екскурсоводів та кількома дрібними активностями. Загалом зійде, якщо вам ну дуже хочеться навідатися до столиці, але все ніяк не знайдете можливості.

Підбиваючи підсумки хочеться сказати, що Lenovo Explorer — це продукт, який не викликає жодних емоцій. Це цілком пристойний вибір, якщо вам не терпиться обзавестися власним шоломом віртуальної реальності і пройти Skyrim ще й у такому варіанті, але, ймовірніше за все, після цього він відправиться в найглибші закроми шафи і ви діставатимете його тільки, щоби похвалитися перед друзями.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні огляди

Огляд Pepper Grinder

77

Автор: Барлет Ярослав

pepper grinder

ЗАМІНИВ МЕНІ ПК — Огляд ноутбука Acer Predator Helios 16 (PH16-71)

Автор: Володимир Бортюк

predator helios 16 review site a 01

Справжнє виживання — Огляд настілки Resident Evil 3: The Board Game

Автор: Владислав Папідоха

Resident Evil 3: The Board Game PlayUA

Шедевр в жанрі контролю територій — Огляд настілки «Ель Гранде»

Автор: Малютенко Михайло

Ель Гранде

Огляд Alone in the Dark (2024)

74

Автор: Владислав Папідоха

Alone in the Dark (2024)

Огляд фільму «Дюна. Частина 2»

Автор: Владислав Папідоха

Дюна. Частина 2 / Dune: Part Two

Справа життя і смерті. Огляд Banishers: Ghosts of New Eden

73

Автор: Володимир Вітовський

Banishers: Ghosts of New Eden

Вдала історія з елементами ігросервісу — Огляд Suicide Squad: Kill the Justice League

64

Автор: Владислав Папідоха

suicide squad: kill the justice league