Огляд The Witcher Adventure Game

Автор: Оксана Зорка

Якщо взяти симпатичну настільну гру за популярним всесвітом і запхати її на ПК і мобільні пристрої, то вииийде… The Witcher Adventure Game від CD Projekt RED! Карткова покрокова стратегія у всесвіті «Відьмака», в яку можна грати відразу чотирьом гравцям через мережу.

Якщо компанію друзів зібрати не вдається, можна приєднатися до рандому. Якщо і з цим не пощастило, і провайдер відтяв вам радість усемережжя за несплату, то діліть ролі між собою і комп’ютером і починайте кидати кубики — в офлайн-версії грати можна як за всіх персонажів відразу, так і довірити долю деяких із них штучному інтелекту.

З копита навскач

На вибір — чотири персонажі: сам відьмак Ґеральт, руденька чародійка Трісс Меріґольд, бард-авантюрист Жовтець (він же Яскєр), а також гном Ярпен Зіґрін. У кожного з них є свої здібності і хитрощі, які допоможуть у виконанні завдань. Ключ до перемоги — добряче розібратися в них і навчитися їх використовувати. А це не складно.

The Witcher Adventure Game, звісно, спершу лякає наявністю тільки англійської та польської мов, але правила і механіка доволі прості. Тож через кілька зіграних партій все стає зрозумілим навіть без знання мов, та й гра всіляко допомагає, підсвічуючи потрібні карти і доступні ходи. Ну а після того, як остаточно розібрався зі своїм героєм і навчився усвідомлено вибудовувати переможні стратегії, гра затягує з головою.

The Witcher Adventure Game

Головне — першим виконати всі основні завдання і набрати найбільше очок перемоги. Основних завдань може бути від 1 до 5, що визначає час однієї партії — від 10-20 хвилин до 90-120. Побічних завдань може бути різна кількість, вони допомагають набрати очки перемоги.

Під час виконання завдань доведеться зіткнутися з усякими чудовиськами різного рівня небезпеки і паскудствами з боку інших гравців, отримати кілька проклять і зіпсувати здоров’я аж до неможливості робити ходи. Але, як і в більшості настільних іграх, усі проблеми вирішують вдало кинуті кубики. А ступінь вдалості залежить від ваших здібностей, які можна розвивати і отримувати всякі бонуси у вигляді заміни невдалих кубиків, збільшення кількості потрібних кубиків або зовсім ухилення від неприємностей без усяких наслідків.

Потім казали, що чоловік сей прибув із півночі…

Розпочавши нову партію, Ґеральт з Рівії наштовхується на пораненого краснолюда, який повинен будь-що доставити згорток у Брокілон. Відьмак вирішує допомогти і береться доставити пораненого до місця призначення. Але мало просто доставити подорожнього в Брокілон, його так само треба захистити від лиходіїв, попутно збираючи токени для перемоги. А ще було б непогано заплатити кому-небудь, хто відвернув би переслідувачів коротуна. Та й цікавість свою задовольнити — розвідати, що ж таке важливе несе краснолюд до лісу, що на нього аж оголошено полювання.

У цей час Трісс Меріґольд дізнається про нещасну чаклунку, яку хтось або щось обернуло на вишукану різьблену статую і залишило в дрімучому Брокілоні. Чародійка кидається на допомогу, адже якщо чаклунку вдасться розчаклувати, то Трісс отримає карту талану і очки перемоги. А якщо трохи відволіктися від основного завдання і знайти дріад, то ті за невелику платню вибовкають, що ж таки сталося в цих лісах. А чаклунка, звісно, зачекає — ну, куди в цьому світі поспішати статуям?

The Witcher Adventure Game

Ярпен Зіґрін взагалі вирішив нікого не рятувати і зосередитися на своїй акторській кар’єрі. Він має твердий намір отримати перемогу на музичному фестивалі в Новіґраді цього року! А заодно і п’яних жінок помняцкати, які пачками впадуть в його обійми після жалісливою балади.

Допоки Ярпен складає „най-найкращу-баладу“, Жовтець починає боротьбу зі студентськими протестами в Оксенфурті шляхом брудних провокацій і чорного піару. Але навіщо? Нічого особистого – лише гроші і очки перемоги!

І це лише один із багатьох варіантів сюжетної зав’язки. Адже на початку кожної партії, кожен персонаж обирає нову карту і отримує нові основні та побічні завдання. Якщо не читати описів з карток (а часто ваші компанійці у мережі люблять поквапити надміру ретельних гравців), то можна недоотримати левову частку задоволення від гри.

Ти прекрасна і без чарів

Красиво намальована невелика карта, приємна музика на фоні і знайомі персонажі створюють атмосферу світу «Відьмака» на час гри. Але, коли всі стратегії вивчені, всі карти прочитані і нічого нового більше залишилося, інтерес грати залишається тільки заради досягнень і рейтингу – в грі є таблиця лідерів, ну або для вбивства часу невеликою партією в 20 хвилин.

The Witcher Adventure Game — симпатична і затишна гра з простими правилами, які не вимагають багатогодинної підготовки та вивчення всіх нюансів перед першим кидком кубика. Принадність гри полягає в простоті і доступності, а наявність iOS і Android-версій збільшують цю доступність в кілька разів. Тому, якщо ви шанувальник таких швидких настільних ігор або просто обожнюєте все, що пов’язано зі словом „Відьмак“, сміливо купуйте! Будемо разом грати. ;)

80

Відмінно

Вдалося

  • обожнюєте настільні ігри
  • фанат «Відьмака» і всього, що з ним пов'язано
  • не любите довго розбиратися в правилах

Не вдалося

  • не володієте достатнім терпінням, щоб очікувати свій хід
  • болісно реагуєте на відступ сюжету від оригінальних творів
  • любите піу-піу і бдижч-бдижч

Жанри

Компанії

Платформи

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні огляди

Ґеймерський вовк в офісній овечій шкурі — Огляд ноутбука Acer Aspire 7 (A715-76G) + РОЗІГРАШ

Автор: Володимир Бортюк

aspire7 kb3

Пропускати заборонено! Огляд Shadow Gambit: The Cursed Crew

89

Автор: Михайло Петрунів

Shadow Gambit: The Cursed Crew

Закоханість в мініатюрі — Огляд настілки Mada

Автор: Малютенко Михайло

Mada

Про жабу і гадюку. Огляд фільму «Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій»

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.Голодні ігри 7

Компактна милота — Огляд настілки Kariba

Автор: Малютенко Михайло

Kariba

Перший подіум для української команди на Кубку світу з симрейсингу!

Автор: Андрій Присяжний

grand finals

Драма останніх семи хвилин. Огляд третього етапу КМАМК GT3 Endurance Championship

Автор: Андрій Присяжний

kmamk 2 етап

Погляд у майбутнє. Огляд першого етапу 7DRIVE Electric Challenge

Автор: Андрій Присяжний

porsche mission r concept 17

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: