Огляд українських коміксів. Аніме вплив та багато дупць

Цього разу в руки МаріАм потрапили три комікс видання:  два українські сингли коміксів “Двері Агари” видавництва Vovkulaka та “Пангея” від Northern lights, а також одна графічна новела “Казка про двох сестер” видавництва UACOMIX. І що важливо, комікси – це авторські роботи різних українських художників та сценаристів, які готові заперечити закостенілу думку про те, що української комікс індустрії не має. Вона є і вона розвивається!

Так вийшло, що я не одразу помітила цікавої закономірності, але аж на завершальному етапі монтажу побачила активний вплив аніме культури на український комікс світ, про що ви самі переконаєтеся, глянувши відео. А ще заголовок – це не клікбейт. Там справді є дупці і їх багато!

Проект #mariamblog – це авторська сторінка дипломованого театрального критика та голосового актора, в якій ви можете знайти огляди як на українські комікси, так і фільми. Також можна побачити цікаві АНТИінтерв’ю із українськими акторами, чи культурними діячами. А ще відеозвіти з різних ґік фестивалів.

Читайте також

Ці дні. Огляд Wolfenstein: Youngblood

Wolfenstein: Youngblood

Нелегке знайомство. Огляд коміксу «Пангея. Сезон полювання»

Комікс Пангея. Сезон полювання»

Адвокат Якудзи. Огляд Judgment

Judgment

Огляд фільму Король Данило від МаріАм

Крізь портал до дупць. Огляд коміксу «Двері Агари»

Двері Агари

«Аль Мор» оголошує конкурс фентезі-коміксів

Аль Мор

Відьмак: Лисячі діти, Stranger Things — Дайджест коміксів #04

«Відьмак: Лисячі діти», видавництво Vovkulaka

Конспірологічна вечірка

Популярне