Огляд українських коміксів. Аніме вплив та багато дупць

Цього разу в руки МаріАм потрапили три комікс видання:  два українські сингли коміксів “Двері Агари” видавництва Vovkulaka та “Пангея” від Northern lights, а також одна графічна новела “Казка про двох сестер” видавництва UACOMIX. І що важливо, комікси – це авторські роботи різних українських художників та сценаристів, які готові заперечити закостенілу думку про те, що української комікс індустрії не має. Вона є і вона розвивається!

Так вийшло, що я не одразу помітила цікавої закономірності, але аж на завершальному етапі монтажу побачила активний вплив аніме культури на український комікс світ, про що ви самі переконаєтеся, глянувши відео. А ще заголовок – це не клікбейт. Там справді є дупці і їх багато!

Проект #mariamblog – це авторська сторінка дипломованого театрального критика та голосового актора, в якій ви можете знайти огляди як на українські комікси, так і фільми. Також можна побачити цікаві АНТИінтерв’ю із українськими акторами, чи культурними діячами. А ще відеозвіти з різних ґік фестивалів.

Читайте також

Підсумки коміксового 2019: Індустрія очима фаната та спостерігача

Монстриця

Презентація комікса «Клаус»

Огляд БД «Енола й незвичайні тварини»

Подкаст «Баляндраси» #32 – Ярослава Стріха

Подкаст «Баляндраси» #31 – Ярослав Мішенов

Божевільні ігри божевільного генія (Найкращі ігри Suda51)

Підсумки коміксового 2019: Індустрія очима видавця та продавця коміксів

Hellboy

Клаус, Диво-Жінка та Фафгрд — Дайджест коміксів #9

Клаус

Популярне