Огляд українських коміксів. Аніме вплив та багато дупць

Цього разу в руки МаріАм потрапили три комікс видання:  два українські сингли коміксів “Двері Агари” видавництва Vovkulaka та “Пангея” від Northern lights, а також одна графічна новела “Казка про двох сестер” видавництва UACOMIX. І що важливо, комікси – це авторські роботи різних українських художників та сценаристів, які готові заперечити закостенілу думку про те, що української комікс індустрії не має. Вона є і вона розвивається!

Так вийшло, що я не одразу помітила цікавої закономірності, але аж на завершальному етапі монтажу побачила активний вплив аніме культури на український комікс світ, про що ви самі переконаєтеся, глянувши відео. А ще заголовок – це не клікбейт. Там справді є дупці і їх багато!

Проект #mariamblog – це авторська сторінка дипломованого театрального критика та голосового актора, в якій ви можете знайти огляди як на українські комікси, так і фільми. Також можна побачити цікаві АНТИінтерв’ю із українськими акторами, чи культурними діячами. А ще відеозвіти з різних ґік фестивалів.

Читайте також

Найгірший пароль WiFi

Аніме під Souls’ом. Огляд Code Vein

Перевірена формула. Огляд Borderlands 3

Краща за попередника. Огляд The Surge 2

Клаус, Чі: Життя однієї киці та Громадянська війна — Дайджест коміксів #06

Teenage Mutant Ninja Turtles, Vol. 2: The Darkness Within

«Аль Мор» оголошує конкурс фентезі-коміксів

Аль Мор

Тор зустрів Росомаху. Огляд Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order

SCP. Огляд Control

Популярне