Огляд WWE 2K19

Автор: Володимир Вітовський
WWE 2K19

Наступне відео

Halo Infinite, Syberia: The World Before — Порадник ґеймера: Грудень 2021

Halo Infinite

Огляд WWE 2K19

Автор: Володимир Вітовський @vovatool

Для українського глядача WWE починається з КуйТБ або бородатих фільмів з Халком Хоґаном. Справді, реслінг без крилатих фраз Бєлкіна та Новака понижує градус видовищності. Та WWE вже давно перестали транслювати на українському телебаченні, тому тут можна сказати лише: “Press F to pay respect”. Втім, у фанатів реслінгу є чудова альтернатива —  серія від 2K. І знаєте, версія гри за дев’ятнадцятий рік виглядає доволі непогано. Розробники не були би самі собою, якби не нафарширували свою її купою режимів та можливостей.

“Матать асфальт в рулони”

Яким ви уявляєте собі типовий WWE? Карколомні трюки, безліч гучних фраз, виклики на бій, неочікувана зрада тощо. Все це є у сюжетній кампанії ігрового аналога. Тільки чомусь кращої історії, ніж “черговий талант з нетрів здіймається на вершину” в 2K не можуть придумати. Таке ми не раз бачили у їхній інтерпретації NBA. І тут варто сказати, що в цьому плані реслінг має перевагу. Якими би наївними не були рішення персонажів, хто б не зраджував протагоніста, що б не траплялося за рингом — все це нагадує той WWE, яким ми його собі уявляємо.

І коли ти бачиш, що головний персонаж, який ще декілька днів тому спав у батьковому мінівені, зараз отримує шанс битися під час Смекдауна, то сприймаєш це цілком нормально. До середини проходження ви зможете виступати на головній сцені WWE і боротися за чемпіонські титули. Це у жодному разі не нарікання. Навпаки, прискорений темп подій дозволяє випробувати більшість механік, які є у грі.

Взагалі, за класикою жанру, кар’єра — це посібник, який просто необхідно освоїти новачку, щоб побачити на власні очі величезну кількість стилів боротьби та зрозуміти, як проти них грати. Діставшись до вершини WWE ви усвідомите, що пройшли цей шлях недаремно.

Починаючи з доволі обмеженої кількості прийомів, вам доведеться самостійно обирати, як прокачувати персонажа: сконцентрувати свою увагу на певній гілці вмінь або просто поступово вивчати все підряд. Питання лише в тому, наскільки сильно ви хочете дістатися до вершини, та чи готові вкласти достатньо часу, щоби зробити свого персонажа справжнім Рембо. Благо, можливостей для цього WWE 2K19 дає достатньо. Щоби заробити очки вмінь, можна виконувати завдання з веж, побічні бої, прийняти участь у Королівській битві тощо.

Поміж головними подіями в режимі кар’єри доводиться частенько спілкуватися з іншими персонажами. І тут починаєш розуміти, що без огріхів не обійшлося. Наприклад, зірки WWE озвучують у грі себе ж. Загалом все добре, але, наприклад, голос Деніела Браяна звучить доволі сиро, іноді навіть беземоційно.

“Святиє суслікі”

Вагомий внесок у цьогорічну WWE вносить режим ознайомлення з історією певного реслера. Він не просто складається з коротких відео, в яких описуються бої, а дає можливість повторити ті події у грі.

Героєм WWE 2K19 став Деніел Браян. Важко сказати, що він найкращий кандидат для подібного режиму, але певні бої за його участі справді заслуговують уваги. Існує безліч реслерів, про яких Деніел Браян може розповісти багато цікавого. То й же ж Джон… (and his name is…) Джон Сіна, з яким вони пройшли чимало перепон. Безліч фанатів WWE досі пам’ятають його виступи. Втім, у подібному режимі хотілося би частіше бачити “дідів” індустрії, які розповідали би байки про себе. Втім, Деніел Браян — також хороший варіант. Було цікаво послухати про його здобутки, а після кожного відео ще й відтворювати його найуспішніші бої.

“Макіяжем по бардюрах”

Тепер давайте візьмемося безпосередньо за механіку бою. І вона фактично не змінилася… Єдине, що варто виділити — це систему камбеків. Якщо ваш противник затиснув вас у кут або просто спамить захватами, то вирватися з безперервного побиття можна однією кнопкою. Отак-от, усе просто. Важко таку особливість записувати до мінусів. Якщо над вами хтось домінує, то ви, ймовірно, просто програєте, а так хоча би декілька комбінацій виконаєте і отримаєте мінімальну дозу задоволення від побаченого.

Та якщо ви не вмієте натискати вчасно кнопки, тоді вам буде складно боротися з супротивниками. Як уже було сказано, сюжетна складова дозволяє побачити купу стилів та комбо. Щонайменше ви зможете вивчити правильні таймінги ухилень від ударів. А це важливо, інакше перехопит ініціативу в WWE 2K19 майже нереально. Хіба з допомогою тіє ж чарівної кнопки камбеку. Але якщо ви не встигнете натиснути навіть її, то просто будете лежати трупом весь бій. Якщо чесно, то ухилення — ледь не основна складова успіху. Просто потицяти рандомні кнопки з друзями, які вперше грають WWE 2K, звісно, можна, але тоді вам доведеться піддаватися, бо вони елементарно не знатимуть і 5% всього різноманіття забавки. Окрім практики, тут нічого іншого не порадиш, особливо з противниками різних класів.

Проблеми з керуванням та анімаціями є. Вони виникають при виконанні складних повітряних трюків або ж, наприклад, під час Королівської битви. Коли на одному рингу починає битися купка реслерів, то вони мимоволі один одному заважають. Це добре видно під час перерваних комбінацій, незавершених прийомів та дивних зсувів моделей реслерів. Щось подібне можна побачити і в NBA, але це не те, що може реально зіпсувати враження від гри.

Ну, і як не згадати про славнозвісний редактор WWE? У 2K явно люблять деталізацію. І той інструмент, який вони дають гравцям майже у будь-якій своїй грі, приємно вражає. А якщо у вас фантазії не вистачає, то завжди можна завантажити готові моделі від інших користувачів. І повірте, Трамп — це ще не найяскравіший приклад людини, на яку там можна натрапити.

WWE 2K19 — доволі технічна та різноманітна гра, яка приносить масу задоволення від того, що відбувається на екрані. І якщо ви починаєте спамити одним-двома прийомами в WWE 2K19, знайте, вас важко назвати фанатом цієї індустрії. Ймовірно, ви просто турист, який зайшов у гру випадково. WWE 2K19 дає стільки, що пропускати це все — просто незаконно. Якби не деякі старі проблеми серії, то можна було би говорити про те, що цьогорічна WWE є однією з найкращих. Щонайменше, вона перевершила свою попередницю — це треба брати до уваги.

77

Варте уваги

Вдалося

  • типовий для WWE сюжет
  • історія Деніела Браяна
  • неймовірне різноманіття прийомів
  • розважити гравця

Не вдалося

  • позбутися недоліків анімацій
  • озвучка деяких персонажів

Жанри

Компанії

Платформи

Останні огляди

На піку слави. Огляд Forza Horizon 5

87

Автор: Володимир Вітовський

Forza Horizon 5

Позіхи з майбутнього. Огляд Battlefield 2042 (PS4)

57

Автор: Владислав Папідоха

Battlefield 2042

Крутий вчитель Яґамі. Огляд Lost Judgement

85

Автор: PlayUA

Lost Judgement

Продовження мандрівки — Огляд мультфільму «Енканто: Світ магії»

Автор: Владислав Папідоха

Енканто: Світ магії

Uncharted у космосі. Огляд Marvel’s Guardians of the Galaxy

74

Автор: Роман Береговий

Marvel’s Guardians of the Galaxy

Психотерапія для детектива. Огляд Sherlock Holmes Chapter One

91

Автор: Олег Куліков

Sherlock Holmes Chapter One

Огляд Life is Strange: True Colors

78

Автор: Бортюк Володимир

Life is Strange: True Colors

Мов швейцарський годинник — Огляд Metroid Dread

92

Автор: Владислав Папідоха

Metroid Dread

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: