Огляд завершальних матчів зимового сезону DPC

Зимовий сезон DPC потроху добігає кінця, і сьогодні було зіграно чимало заключних матчів регулярного циклу. 

У південноамериканському регіоні Lava обіграла Hokori 2-0 та зайняла п’яте місце в регіоні. Hokori зустрінуться із NoPing e-sports в переграваннях за право залишитись в першому дивізіоні. В другому матчі Thunder Predator здобули свою сьому перемогу, цього разу обігравши beastcoast з рахунком 2-0. Пройшовши сезон без поразок, Thunder Predator займають перше місце в регіоні, а beastcoast позмагаються із APU King of Kings в переграваннях за 3-тє місце.


У Південно-Східній Азії місця з другого по четверте розіграли між собою Fnatic, T1 та Team SMG. В матчах, які складалися із однієї мапи, Fnatic почергово обіграли Team SMG та T1, забезпечивши собі друге місце в регіоні. В матчі за третє місце T1 були сильнішими за Team SMG.


У китайському регіоні відбулись три заключні гри. В першому матчі Vici Gaming, поступившись на першій мапі Phoenix Gaming, зуміли взяти дві наступні, здобувши перемогу з рахунком 2-1. Після цього стало відомо, що незалежно від результатів матчів, які залишились, Invictus Gaming займає 7-ме місце та залишає перший дивізіон.

Другий матч дня між Team Aster та Royal Never Give Up тривав усі три мапи. Першу до свого активу записали Team Aster, дві наступні залишились за Royal Never Give Up. Таким чином сезон команди завершили з однаковим показником перемог та поразок 5-2, та вже завтра зустрінуться у ще одному матчі для визначення команди, що посяде друге місце в регіоні. 

В третьому матчі дня PSG.LGD з рахунком 2-1 обіграли Invictus Gaming, тим самим здобувши сьому перемогу в сезоні, та завершили його на першому місці. Invictus Gaming, в свою чергу, покидають перший дивізіон, здобувши всього одну перемогу в семи зустрічах.


У східноєвропейському регіоні у переграванні між Virtus.pro та HellRaisers вирішувалась доля третього місця в загальній турнірній таблиці. Схоже, що більше ця перемога потрібна була гравцям Virtus.pro, а колектив HellRaisers завчасно пішов у відпустку. Дві швидкі перемоги за 26 та 25 хвилин та третє місце регіону в активі Virtus.pro.

 

Читайте також

DoubleEspressо влаштовує благодійний турнір з Dota 2, гайда реєструватися!

cacao cup

NAVI виключили Solo зі складу команди з Dota 2

Олексій Solo Березін

Дивіться українськомовну трансляцію групового етапу The International 2022 з найкращими коментаторами!

Parimatch The International 2022

Стали відомі всі учасники The International 2022

The International 2022

Dendi організовує шоу-матч з Dota 2 в підтримку України

Dendi організовує шоу-матч з Dota 2 в підтримку України

Збірна України з Dota 2 перемогла у європейській кваліфікації на Чемпіонат Світу серед національних команд

IESF World Championship 2022

Кваліфікації на The Internаtional 2022 матимуть офіційну українськомовну трансляцію

ti dota 2022

В Індонезії заблокували Steam, Epic Games, PayPal, Counter-Strike, DOTA 2 та низку інших сервісів

steam

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: