Огляд завершальних матчів зимового сезону DPC

Зимовий сезон DPC потроху добігає кінця, і сьогодні було зіграно чимало заключних матчів регулярного циклу. 

У південноамериканському регіоні Lava обіграла Hokori 2-0 та зайняла п’яте місце в регіоні. Hokori зустрінуться із NoPing e-sports в переграваннях за право залишитись в першому дивізіоні. В другому матчі Thunder Predator здобули свою сьому перемогу, цього разу обігравши beastcoast з рахунком 2-0. Пройшовши сезон без поразок, Thunder Predator займають перше місце в регіоні, а beastcoast позмагаються із APU King of Kings в переграваннях за 3-тє місце.


У Південно-Східній Азії місця з другого по четверте розіграли між собою Fnatic, T1 та Team SMG. В матчах, які складалися із однієї мапи, Fnatic почергово обіграли Team SMG та T1, забезпечивши собі друге місце в регіоні. В матчі за третє місце T1 були сильнішими за Team SMG.


У китайському регіоні відбулись три заключні гри. В першому матчі Vici Gaming, поступившись на першій мапі Phoenix Gaming, зуміли взяти дві наступні, здобувши перемогу з рахунком 2-1. Після цього стало відомо, що незалежно від результатів матчів, які залишились, Invictus Gaming займає 7-ме місце та залишає перший дивізіон.

Другий матч дня між Team Aster та Royal Never Give Up тривав усі три мапи. Першу до свого активу записали Team Aster, дві наступні залишились за Royal Never Give Up. Таким чином сезон команди завершили з однаковим показником перемог та поразок 5-2, та вже завтра зустрінуться у ще одному матчі для визначення команди, що посяде друге місце в регіоні. 

В третьому матчі дня PSG.LGD з рахунком 2-1 обіграли Invictus Gaming, тим самим здобувши сьому перемогу в сезоні, та завершили його на першому місці. Invictus Gaming, в свою чергу, покидають перший дивізіон, здобувши всього одну перемогу в семи зустрічах.


У східноєвропейському регіоні у переграванні між Virtus.pro та HellRaisers вирішувалась доля третього місця в загальній турнірній таблиці. Схоже, що більше ця перемога потрібна була гравцям Virtus.pro, а колектив HellRaisers завчасно пішов у відпустку. Дві швидкі перемоги за 26 та 25 хвилин та третє місце регіону в активі Virtus.pro.

 

Читайте також

Російську команду дискваліфікували з турніру DPC за намальовану літеру Z

Dota 2

Valve, де покарання? Російський гравець намалював Z в офіційному матчі ліги DPC

axe dota

Останні матчі зимового сезону DPC 2021/2022

phoenix dota

Перші фіналісти та невдаха. Огляд другого ігрового дня фінальних турнірів DPC

dota 2

Огляд першого дня фінальних турнірів зимового сезону DPC

Hell Raisers

Весняний Major та анонс регіональних фіналів CN, EU та NA регіонів

phantom assassin female characters dota 2 darkness artwork

Визначилися переможці регіональних фіналів DPC 2022

Dota 2

Невдахи й фіналісти: огляд ігрового дня підсумкових турнірів DPC 2022

Dota 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: