Оголошено дату релізу Shin Megami Tensei: Strange Journey Redux

Сьогодні стало відомо, що Shin Megami Tensei: Strange Journey Redux вийде 15 травня для консолі 3DS у Америці.

Atlus славиться не тільки своїми jRPG, а й їхніми перевиданнями. Воно й не дивно, адже далеко не кожен видавець, роблячи перевидання, доповнює вже знайомий гравцям продукт свіжим контентом, правками балансу, а то й новими персонажами, які вносять свій вплив на історію. Завдяки цьому навіть бувалі любителі їхніх творінь не відмовляють собі в задоволенні вернутися до них ще разок. Не стане винятком із правила і Shin Megami Tensei: Strange Journey Redux. Уже зараз відомо, що перевидання, окрім традиційних графічних покращень, привнесе в гру перероблений користувацький інтерфейс, нові ілюстрації, декілька додаткових сюжетних боїв та нового персонажа, Алекса. І саме додання останнього спричинить найбільший вплив на гру. Для того, щоби свіжий герой не здавався зайвим — у Shin Megami Tensei: Strange Journey Redux додадуть декілька нових кінцівок, зав’язаних на ньому, та ще одне підземелля, у якому ми, імовірно, і зустрінемося із Алексом.

Вище наведений перелік — це чудова причина ще раз обдумати імовірне знайомство з грою або ненадовго до неї повернутись, адже оригінальна Shin Megami Tensei: Strange Journey вийшла у 2010 році для DS. Зробити передзамовленням Shin Megami Tensei: Strange Journey Redux можна вже зараз та очікувати її виходу до 15 травня.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Shin Megami Tensei V більше не буде ексклюзивом Nintendo Switch

shin megami tensei v vengeance

У Dying Light 2 нарешті з’явиться вогнепальна зброя

Dying Light 2

Ремастери Gears of War на Unreal Engine 5 уже готують до релізу

gears collection

Capcom готує відразу кілька ремейків Resident Evil. Наступним буде Code Veronica

Resident Evil Code: Veronica (2000)

Ubisoft офіційно анонсувала перевидання Beyond Good & Evil

Beyond Good & Evil

Трилогія ремастерів Grand Theft Auto скоро вийде на Netflix

p.ua.gta trilogy netflix

Sony офіційно анонсувала ремастер The Last of Us Part 2 для PS5

tlou 2 1700264109668

Braid отримає ремастер на честь 15-річчя… і 15 годин коментарів розробників

braid