Оголошено дату релізу Shin Megami Tensei: Strange Journey Redux

Сьогодні стало відомо, що Shin Megami Tensei: Strange Journey Redux вийде 15 травня для консолі 3DS у Америці.

Atlus славиться не тільки своїми jRPG, а й їхніми перевиданнями. Воно й не дивно, адже далеко не кожен видавець, роблячи перевидання, доповнює вже знайомий гравцям продукт свіжим контентом, правками балансу, а то й новими персонажами, які вносять свій вплив на історію. Завдяки цьому навіть бувалі любителі їхніх творінь не відмовляють собі в задоволенні вернутися до них ще разок. Не стане винятком із правила і Shin Megami Tensei: Strange Journey Redux. Уже зараз відомо, що перевидання, окрім традиційних графічних покращень, привнесе в гру перероблений користувацький інтерфейс, нові ілюстрації, декілька додаткових сюжетних боїв та нового персонажа, Алекса. І саме додання останнього спричинить найбільший вплив на гру. Для того, щоби свіжий герой не здавався зайвим — у Shin Megami Tensei: Strange Journey Redux додадуть декілька нових кінцівок, зав’язаних на ньому, та ще одне підземелля, у якому ми, імовірно, і зустрінемося із Алексом.

Вище наведений перелік — це чудова причина ще раз обдумати імовірне знайомство з грою або ненадовго до неї повернутись, адже оригінальна Shin Megami Tensei: Strange Journey вийшла у 2010 році для DS. Зробити передзамовленням Shin Megami Tensei: Strange Journey Redux можна вже зараз та очікувати її виходу до 15 травня.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Чутки: Shin Megami Tensei 3/4/5 вийде на обох поколіннях консолей і ПК

shin megami tensei 5

Sega планує нову кіноадаптацію ігор серії Persona

Persona 5

Persona завітає на Xbox та ПК

persona 5

Демони у кіберпросторі: Творці Persona 5 анонсували нову Soul Hackers [трейлер]

soul hackers 2

Моя консоль: 3DS / 2DS XL (Rendaros UA)

Розробники Persona готують аж 7 анонсів до 25-річчя серії

Persona 4 Golden продалася накладом у понад мільйон примірників на ПК

Persona 4 Golden

Мальована BloodRayne Betrayal отримає перевидання

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: