Оголошено системні вимоги God of War на ПК

Sony Santa Monica оприлюдинили системні вимоги ПК-версії God of War, яка з’явиться у продажу 14 січня. Оскільки портуванням займаються знані майстри з Nixxes, тож гнучкість і багатство налаштувань тут буде неабияке.

І щоби не обмежуватися звичними мінімальними чи рекомендованими вимогами, для гравців підготували досить детальну пояснювальну таблицю, яке залізо потрібне для конкретних налаштувань графіки, роздільності та частоти кадрів.

Розробники обіцяють“чесну” роздільність 4К, необмежену частоту кадрів, поліпшені відображення, деталізованіші тіні та широке розмаїття графічних налаштувань. А ще God of War підтримуватиме технології Nvidia DLSS та AMD FSR.

Щоправда, якщо права половина таблиці вас трохи лякає, не варто перейматися: як показали порти Horizon: Zero Dawn i Days Gone, різниця між “оригінальним” та “високим” рівнем графіки (і тим паче між “високим” та “ультра”) досить мізерна, тому завжди можна пробувати на одне налаштування вище. А якщо у вас немає 4К-монітора чи телевізора, то вже третього стовпця вам вистачить для максимальних налаштувань (щоправда, все ж рекомендовано буде мати 16 ГБ оперативної пам’яті).

Читайте також

GOG більше не дозволить «клонувати» ігри зі Steam

GOG

Steam-версія Scott Pilgrim vs. The World — суцільна катастрофа

Scott Pilgrim vs. The World

Клон Among Us обійшов оригінал за кількістю гравців

goose goose duck

Steam анонсував нову подію — «Фестиваль таємниць»

Sherlock Holmes. Chapter 1

У Steam з’явилися підсумки року

Steam Replay

Триває зимовий розпродаж у Steam. Гра року усього за 559 гривень

Elden Ring

Sifu з’явиться на Xbox та у Steam у березні наступного року з новим режимом

sifu

Dwarf Fortress вийшла у Steam із оновленою графікою та туторіалом

Dwarf Fortress

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: