Оголошено системні вимоги God of War на ПК

Sony Santa Monica оприлюдинили системні вимоги ПК-версії God of War, яка з’явиться у продажу 14 січня. Оскільки портуванням займаються знані майстри з Nixxes, тож гнучкість і багатство налаштувань тут буде неабияке.

І щоби не обмежуватися звичними мінімальними чи рекомендованими вимогами, для гравців підготували досить детальну пояснювальну таблицю, яке залізо потрібне для конкретних налаштувань графіки, роздільності та частоти кадрів.

Розробники обіцяють“чесну” роздільність 4К, необмежену частоту кадрів, поліпшені відображення, деталізованіші тіні та широке розмаїття графічних налаштувань. А ще God of War підтримуватиме технології Nvidia DLSS та AMD FSR.

Щоправда, якщо права половина таблиці вас трохи лякає, не варто перейматися: як показали порти Horizon: Zero Dawn i Days Gone, різниця між “оригінальним” та “високим” рівнем графіки (і тим паче між “високим” та “ультра”) досить мізерна, тому завжди можна пробувати на одне налаштування вище. А якщо у вас немає 4К-монітора чи телевізора, то вже третього стовпця вам вистачить для максимальних налаштувань (щоправда, все ж рекомендовано буде мати 16 ГБ оперативної пам’яті).

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Як обрати ідеальну ігрову консоль

steamdeck

Kingdom Come: Deliverance 2 вийде під кінець року

kingdom come deliverance 2

Ghost of Tsushima принесе на ПК частинку екосистеми PlayStation

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Нову гру від творців It Takes Two анонсують цього року

it takes two

SteamWorld Heist 2, Antonblast, Cat Quest 3 — Підсумки квітневого Indie World

steamworld heist 2

Затягне і не відпустить — Огляд Balatro

balatro

Fallout 4 отримає оновлення для PS5 i Xbox Series за 2 тижні

fallout 4

Продажі Content Warning сягнули 700 000 примірників, навіть попри безкоштовну роздачу

content warning