Оголошуємо конкурс краси в Destiny 2!

Усім відомо, що красиві костюми — це справжній ендґейм будь-якої ММО. Destiny 2 не є винятком, тим паче, що минулого року з появою трансмогрифікації та нового косметичного меню можливості для створення крутих сетів суттєво зросли. А ними ще ж хизуватися треба, бо інакше який у цьому сенс?! Тому клан “Серфери Чумацького Шляху“, один із найбільших осередків української спільноти Destiny, з нагоди закінчення ігрового року оголошує конкурс краси! Та ще й із крутезними призами ;)


Умови конкурсу:
У конкурсі можуть взяти участь всі охочі. Для цього потрібно долучитися до сервера Discord Destiny 2 UA (доєднуватися до клану “Серфери Чумацького Шляху” не обов’язково)
На конкурс приймається по одній роботі від учасника\учасниці.
Роботи — знятки екрана (до 3 шт.) зі зовнішнім виглядом ваших ґардіанів і нікнеймом у Destiny 2 — треба запостити в відповідному чаті “#конкурс-краси”.

До участі не допускаються \ участь автоматично скасовується для учасників-членів російських кланів чи кланів з антиукраїнською ідеологією. Такі заявки автоматично дискваліфікуються
Визначення терміну “російський клан” і “клан з анти-українською ідеологією” визначається адміністрацією сервера постфактум, базуючись на здоровому глузді, описі, складі учасників клану та особистому досвіді Авангарду клану.

Роботи оцінюються членами Авангарду сервера Destriny 2 UA. Кожен член Авангарду оцінює кожну роботу балом від 1 до 10. Переможцями вважаються три роботи, які набрали найбільше балів від Авангарду в сумі від усіх суддів. У разі однакової кількості балів учасників від Авангарду, переможцем вважається та робота із них, яка набрала більше голосів користувачів сервера. За однакової кількості голосів і від Авангарду, і від користувачів сервера, переможець визначається голосуванням глядачів на трансляції.

Паралельно відбувається голосування користувачів на сервері. Робота, яка набрала найбільше голосів учасників сервера, нагороджується призом глядацьких симпатій. У разі однакової кількості балів учасників від користувачів, переможцем вважається та робота із них, яка набрала більше голосів від Авангарду. За однакової кількості голосів і від Авангарду, і від користувачів сервера, переможець визначається голосуванням глядачів на трансляції.

Задля уникнення непорозумінь і використання чужих робіт, принаймні один зняток для участі повинен бути зроблений з екрана спорядження (Іnventory) ґардіана \ ґардіанки, де буде видно нік гравця.


Нагороди:
1 місце — DLC Lightfall з річним абонементом;
2 місце — DLC Lightfall;
3 місце — пакет срібла з емоцією “Трон Атеона”;
Приз глядацьких симпатій — пакет срібла “Тріумфатор”.

Оголошення результатів відбуватиметься в прямому ефірі на каналах PlayUA о 16:00 26 лютого.
Термін прийому робіт: до 12:00 26 лютого. Всі роботи, опубліковані пізніше, в конкурсі оцінюватися не будуть.

Тому якщо граєте в Destiny 2, перевдягайтеся і гайда брати участь!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Sky: Children of the Light від розробників Journey вийшла на ПК

Sky: Children of the Light

Творець Hellblade покинув студію Ninja Theory. Але це ніяк не зашкодить Hellblade 2

Тамім Антоніадес

«Відчувається наче гра від PlayStation Studios» — Журналісти у захваті від Hellblade 2

hellblade 2

Українська команда NAVI зіграє у фіналі першого Мейджора в CS2

p.ua.navi 1

«Ультимативний ігросервіс»: Нові деталі перезапуску Marathon від Bungie

marathon

Керівництво Sony вважає придбання Bungie невдалою інвестицією

marathon

Ось як виглядала скасована мультиплеєрна Spider-Man: The Great Web від Insomniac

spider man

У MMO Dune: Awakening обіцяють будування споруд та «політичне виживання»

Dune: Awakening