Оголошуємо конкурс краси в Destiny 2!

Усім відомо, що красиві костюми — це справжній ендґейм будь-якої ММО. Destiny 2 не є винятком, тим паче, що минулого року з появою трансмогрифікації та нового косметичного меню можливості для створення крутих сетів суттєво зросли. А ними ще ж хизуватися треба, бо інакше який у цьому сенс?! Тому клан “Серфери Чумацького Шляху“, один із найбільших осередків української спільноти Destiny, з нагоди закінчення ігрового року оголошує конкурс краси! Та ще й із крутезними призами ;)


Умови конкурсу:
У конкурсі можуть взяти участь всі охочі. Для цього потрібно долучитися до сервера Discord Destiny 2 UA (доєднуватися до клану “Серфери Чумацького Шляху” не обов’язково)
На конкурс приймається по одній роботі від учасника\учасниці.
Роботи — знятки екрана (до 3 шт.) зі зовнішнім виглядом ваших ґардіанів і нікнеймом у Destiny 2 — треба запостити в відповідному чаті “#конкурс-краси”.

До участі не допускаються \ участь автоматично скасовується для учасників-членів російських кланів чи кланів з антиукраїнською ідеологією. Такі заявки автоматично дискваліфікуються
Визначення терміну “російський клан” і “клан з анти-українською ідеологією” визначається адміністрацією сервера постфактум, базуючись на здоровому глузді, описі, складі учасників клану та особистому досвіді Авангарду клану.

Роботи оцінюються членами Авангарду сервера Destriny 2 UA. Кожен член Авангарду оцінює кожну роботу балом від 1 до 10. Переможцями вважаються три роботи, які набрали найбільше балів від Авангарду в сумі від усіх суддів. У разі однакової кількості балів учасників від Авангарду, переможцем вважається та робота із них, яка набрала більше голосів користувачів сервера. За однакової кількості голосів і від Авангарду, і від користувачів сервера, переможець визначається голосуванням глядачів на трансляції.

Паралельно відбувається голосування користувачів на сервері. Робота, яка набрала найбільше голосів учасників сервера, нагороджується призом глядацьких симпатій. У разі однакової кількості балів учасників від користувачів, переможцем вважається та робота із них, яка набрала більше голосів від Авангарду. За однакової кількості голосів і від Авангарду, і від користувачів сервера, переможець визначається голосуванням глядачів на трансляції.

Задля уникнення непорозумінь і використання чужих робіт, принаймні один зняток для участі повинен бути зроблений з екрана спорядження (Іnventory) ґардіана \ ґардіанки, де буде видно нік гравця.


Нагороди:
1 місце — DLC Lightfall з річним абонементом;
2 місце — DLC Lightfall;
3 місце — пакет срібла з емоцією “Трон Атеона”;
Приз глядацьких симпатій — пакет срібла “Тріумфатор”.

Оголошення результатів відбуватиметься в прямому ефірі на каналах PlayUA о 16:00 26 лютого.
Термін прийому робіт: до 12:00 26 лютого. Всі роботи, опубліковані пізніше, в конкурсі оцінюватися не будуть.

Тому якщо граєте в Destiny 2, перевдягайтеся і гайда брати участь!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Видавництво Nasha Idea поділилося анонсами на червень

Сталевий алхімік

Продовження «Мору» живе та майже завершене

Мор

Настільна гра Wonderland’s War отримає українську локалізацію

wonderland war board game artwork

Відкрито передзамовлення на мальопис «Коротка історія українського борщу»

Коротка історія українського борщу

П’ята редакція Vampire: The Masquerade отримає українську локалізацію

vampire the masquerade coteries of new york cover

PlayStation Showcase 2023 разом із PlayUA — сьогодні о 23:00

PlayStation 4

Відкрито передзамовлення на українську версію настільної гри «Шериф Ноттінгема. 2ге видання»

Шериф Ноттінгема

Відкрито передзамовлення на українську версію настільної гри «Острів залізниць»

Острів залізниць

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: