Окупанти вкрали консоль українця. Що робити?

Мародерство — одна з основних рис, які російські окупанти проявили під час повномасштабної війни в Україні. Ми вже чули про крадені пральні машини, ноутбуки тощо. Тепер до цього списку можна додати ще й консолі. В одного з жителів Маріуполя окупанти вкрали PlayStation 4. Здавалося, що відібрати річ — це вершина нахабності крадія. Але ні, він (або чоловік, якому продали крадене) вирішив написати власнику консолі та змусити його надати пароль від профілю, за яким закріплено техніку.

То для чого ж потрібен крадію профіль українця? Щоб увійти в список прихованих ігор та видалити їх звідти, таким чином розблокувавши ці проєкти для повноцінного запуску. Та це не все… Як ви знаєте, у росії PlayStation Store зараз заблокований, тому однією з причин може бути ще й те, що таким чином зловмисник зможе купувати ігри та повноцінно користуватися ігровими сервісами Sony. 

Що ж робити? Повернути консоль фактично нереально з очевидних причин. Тому найпростішим та найефективнішим варіантом є заблокувати її. Чи можливо це? Конкретної відповіді поки що ми вам не дамо, але редакція PlayUA вже звернулася до представників Sony за коментарями. Втім, перш за все, найкраще написати підтримці PlayStation та повноцінно описати ситуацію: розписати історію та надати докази того, що ви і справді є власником відповідної техніки. Для цього можуть знадобитися: чек про покупку консолі (фізичний чи електронний документ) та її серійний номер, а також, наприклад, чеки про придбання ігор з профілю, закріпленого до PS4, як основного.

Ми сподіваємося, що підтримка PlayStation зробить усе можливе, щоб окупанти не мали змоги використовувати вкрадені в українців пристрої. Мова як про консолі, так і будь-яку іншу техніку. Якщо ви маєте якісь додаткові дієві поради, обов’язково поділіться ними з усіма!

Читайте також

Two Point Campus, Saints Row, Tinykin — Порадник Ґеймера: Серпень 2022

Saints Row

😮 Ось чому диски PS1 були чорного кольору (Таємна кімната)

😮Ого! Ось чому диски ps1 були чорного кольору (playstation one psx)

Sony поділилася новими подробицями PlayStation VR2

playstation vr2 will include a viewing and broadcasting option

Sony анонсувала програму лояльності PlayStation Stars

playstation stars

Haven Studios стала частинкою PlayStation

PlayStation 5

Топ-15 ігор у бібліотеці PlayStation Plus Extra

PlayStation Plus Extra

Які підписки бувають на PlayStation та що вони дають?

PlayStation Plus

Гра про ягня-культиста вийде також і на консолях PlayStation

cult of the lamb

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: