Ольгу Сендзюк призначено керівницею українських студій Ubisoft Kyiv та Ubisoft Odesa

Запам’ятайте, будь ласка, цей день — 12 жовтня 2023 року Ubisoft оголосила про призначення Ольги Сендзюк керівницею студій Ubisoft Kyiv та Ubisoft Odesa.

Після понад п’ятнадцять років у консалтингу, Ольга приєдналася до Ubisoft у 2021 році, як фінансовий та адміністративний директор українських студій. Відтоді вона відіграла важливу роль у забезпеченні безперервної роботи Ubisoft в Україні, особливо з початку повномасштабного вторгнення в лютому 2022 року.

Вона змінила керуючого директора Жан-Філіпа П’єшо, який прийняв рішення піти з посади після 2,5 років успішного управління студіями.

«Для мене велика честь взяти на себе роль керівниці наших студій у Києві та Одесі», – сказала Ольга. «Мене безмежно надихає стійкість наших українських команд протягом останніх двох років, і я з нетерпінням чекаю можливості працювати з ними і продовжувати будувати майбутнє наших студій»

сказала Ольга для пресрелізу

Я хотіла б подякувати Жан-Філіпу за його виняткову відданість нашим командам, особливо в цих безпрецедентних умовах війни, і привітати Ольгу на посаді керівниці студій. Я впевнена, що її великий досвід управління міжфункціональними командами та чуйний професіоналізм стануть ключовими надбаннями для формування майбутнього наших українських студій.

сказала Марі-Софі де Вобер, головна віцепрезидентка з діяльності студій

Відкриті у 2008 та 2018 роках, відповідно, Ubisoft Kyiv та Ubisoft Odesa працюють над такими брендами як «Assassins Creed», «Far Cry», «Rainbow 6», «The Crew», «Avatar», «Trials» та іншими, використовуючи свої значні технічні вміння, щоб зробити ігри Ubisoft доступними на різних платформах, включно з консолями, ПК і хмарними сервісами. Ubisoft Kyiv та Ubisoft Odesa також відіграють важливу роль у створенні якісного ігрового досвіду, працюючи у сферах UX (досвід користувачів), художнього напрямку, дизайну, доступності та контролю якості.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Skull and Bones. Крізь біль та насолоду (Перші враження)

Skull and Bones. Крізь біль та насолоду (Перші враження)

«Ця піратська гра поступається Assassin’s Creed IV: Black Flag» — оцінки Skull and Bones

skull and bones

Головний турнір із Rainbow Six Siege матиме офіційну українськомовну трансляцію!

p.ua.r6 x maincast

Очільник Ubisoft переконаний, що Skull and Bones це АААА проєкт за $70

skull and bones

Ubisoft розчарована продажами Assassin’s Creed для VR, уся надія тепер на Codename Red

Assassin’s Creed red

Більше не ексклюзив Netflix. Valiant Hearts: Coming Home все ж таки вийде на консолях

Valiant Hearts: Coming Home

Про шо була Assassin’s Creed Unity?! (Я-Тадаші)

Гтшен 2

Над Ubisoft зібралися чорні хмари. Як компанія застрягла у вервечці сумнівних рішень

ubisoft

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: