web analytics

One Piece є найдорожчим новим серіалом Netflix — кожен епізод коштує 18 000 000$

Схоже, Netflix не шкодує ресурсів, щоб лайв-екшн адаптація One Piece все ж не повторила долю провальних екранізацій Death Note i Cowboy Bepop. За словами інсайдерів, перший сезон One Piece є найдорожчим першим сезоном серед проєктів стрімінгового сервісу — бюджет кожного епізоду складатиме понад 18 млн доларів. Бо загалом пальму першості за обсягами витрат тримають “Дивні Дива”, але до цього дійшло тільки в четвертому сезоні, де кожна серія коштувала майже 30 млн $.

Утім, воно й не дивно, бо коли ви беретеся екранізовувати найпопулярнішу манґу в історії, це точно буде недешевим задоволенням.

Звісно, хтось після перегляду трейлера може сказати, що не бачить, куди там пішло понад 150 млн доларів. Тут варто пам’ятати, що створення серіалу почалося ще в 2020 році, тобто фінансування вже було трохи розтягнутим у часі. До того ж творці серіалу ще з початку промо-кампанії хизувалися масшабними декораціями в натуральному розмірі й фільмуванням в екзотичних локаціях, що мало би якнайкраще передати масштабність пригод Манкі Д. Луффі (Іньякі Ґодой) та його новоствореної команди Солом’яних Капелюхів. І цілком можливо, що левова частка бюджету пішла саме на ці витрати.

А от виправдають вони себе чи ні — дізнаємося 31 серпня в день релізу першого сезону.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Sony перетворить Palworld на велику медіафраншизу

palworld

Реслінг WWE на Netflix буде без цензури

Чутки: Constantin Film знімає фільм і серіал за мотивами Resident Evil

ada wong

Фільм «Щасливчик Ґілмор» отримає продовження від Netflix

p.ua.Щасливчик Ґілмор 1

Хрещениця Індіани Джонса продюсуватиме серіал Tomb Raider від Amazon

tomb raider

Розробники Switch-ексклюзива Good Job! закрилися через банкрутсво

good job!

Як почати читати мангу

manga 02

Сюжет кіноадаптації аніме «Ванпанчмен» переписує співавтор «Ріка та Морті»

Ванпанчмен One Punch Man