Онлайн-формат не зашкодив: підсумки Games Gathering 2020

Конференція Games Gathering стала вже традиційним елементом закінчення ігрового року і навіть пандемія не змогла завадати її проведенню. Щоправда, зважаючи на складну ситуацію в світі організаторам довелося провести захід в онлайн-форматі. Звісно, було чимало труднощів та побоювань, адже ніщо не замінить живого спілкування з колегами, радість від зустрічі та спільне смакування броварських досягнень GG.

Втім, навіть у онлайн-форматі конференція пройшла на відмінно, залучивши ненабагато менше відвідувачів, ніж зазвичай.  З 3 по 6 грудня Games Gathering 2020 об’єднала понад 2700 відвідувачів з 60 країн, а 105 спікерів з провідних українських та закордонних ігротворчих студій розповіли на своїх декціях чимало цікавого про ґейм-дизайн, програмування, менеджмент, 3D-моделювання, концепт-арти, роботу зі звуком, аналітику, маркетинг тощо.

Також на конференції відвідувачі могли завітати на понад 30 віртуальних стендів компаній-спонсорів, серед яких були Unreal Engine, Kefir, GSC Game World, Games Academy, 4А Games, Vostok Games, Wargaming, Red Beat, AB Games та багато інших. А конкурс Indie Blast зібрав навіть більше проектів, ніж зазвичай  — аж 75! Звання найкращої гри конференції, до речі, здобула містобудівна стратегія Dream Engines: Nomad Cities, яка навесні з’явиться в дочасному доступі Steam.

Тож організатори Games Gathering укотре подякували всім за участь та підтримку конференції, а заодно і повідомили, коли ж чекати конференції в 2021 році. Отож, літня Games Gathering в Одесі пройде 3-4 липня, а київська версія — 4-5 грудня 2021 року.

Читайте також

Відкрито передзамовлення S.T.A.L.K.E.R. 2

S.T.A.L.K.E.R. 2 вийде у квітні наступного року. Показали перший ігролад

S.T.A.L.K.E.R. 2

Арт-челендж “Містична локація” від AB Games, Wacom та Games Gathering

S.T.A.L.K.E.R. 2 може вийти вже взимку

stalker 2

Ювілей “Козаків”: легендарному творінню GSC Game World — 20 років!

Як стати 3D-художником? / Інтерв’ю з Анною Беганською

Як стати 3D-художником? / Інтерв’ю з Анною Беганською (Games Gathering 2020)

Творці S.T.A.L.K.E.R. 2 випустили відео, яке так чекали фанати

Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 показали… редактор зубів

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: