Онлайн-формат не зашкодив: підсумки Games Gathering 2020

Конференція Games Gathering стала вже традиційним елементом закінчення ігрового року і навіть пандемія не змогла завадати її проведенню. Щоправда, зважаючи на складну ситуацію в світі організаторам довелося провести захід в онлайн-форматі. Звісно, було чимало труднощів та побоювань, адже ніщо не замінить живого спілкування з колегами, радість від зустрічі та спільне смакування броварських досягнень GG.

Втім, навіть у онлайн-форматі конференція пройшла на відмінно, залучивши ненабагато менше відвідувачів, ніж зазвичай.  З 3 по 6 грудня Games Gathering 2020 об’єднала понад 2700 відвідувачів з 60 країн, а 105 спікерів з провідних українських та закордонних ігротворчих студій розповіли на своїх декціях чимало цікавого про ґейм-дизайн, програмування, менеджмент, 3D-моделювання, концепт-арти, роботу зі звуком, аналітику, маркетинг тощо.

Також на конференції відвідувачі могли завітати на понад 30 віртуальних стендів компаній-спонсорів, серед яких були Unreal Engine, Kefir, GSC Game World, Games Academy, 4А Games, Vostok Games, Wargaming, Red Beat, AB Games та багато інших. А конкурс Indie Blast зібрав навіть більше проектів, ніж зазвичай  — аж 75! Звання найкращої гри конференції, до речі, здобула містобудівна стратегія Dream Engines: Nomad Cities, яка навесні з’явиться в дочасному доступі Steam.

Тож організатори Games Gathering укотре подякували всім за участь та підтримку конференції, а заодно і повідомили, коли ж чекати конференції в 2021 році. Отож, літня Games Gathering в Одесі пройде 3-4 липня, а київська версія — 4-5 грудня 2021 року.

Читайте також

Games Gathering 2021 у грудні бути! Плани та подробиці

Games Gathering 2021

Гра за два дні: які проекти перемогли у марафоні з розробки ігор від компанії AB Games

Відкрито реєстрацію на марафон з експрес-розробки ігор AB Game Jam

AB Game Jam

Проявіть свою креативність — отримайте S.T.A.L.K.E.R. 2

S.T.A.L.K.E.R. 2

Персонаж з демки Unreal Engine 5 став героєм Fortnite

Fortnite

S.T.A.L.K.E.R. 2 створюють на Unreal Engine 5

Koch Media стала видавцем фізичних копій S.T.A.L.K.E.R. 2

S.T.A.L.K.E.R. 2, STALKER 2

Містична локація: визначено переможницю арт-челенджу від AB Games, Wacom та Games Gathering

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: