Judgement вийде на PS5, Xbox Series і ПК наприкінці квітня

Детективний екшн Judgement від розробників культової серії Yakuza побачив світ у 2019 році ексклюзивно на PS4. Втім, SEGA за останні роки (зокрема, після грандіозного успіху Yakuza 0) суттєво переглянула видавничу політику і тепер прагне зробити свої ігри доступними якнайширшій аудиторії. Тож цієї ночі компанія оголосила, що поліпшена версія Judgement вийде на PlayStation5, Xbos Series X|S та ПК 23 квітня. Гра отримає стабільних 60 к/с, швидші завантаження, підвищену роздільність та всі випущені DLC — коротше, типовий джентельменський набір перевидання для чинного покоління консолей.

Єдиний нюанс — на ПК гра буде доступною в сервісі Stadia. Таке уточнення неабияк здивувало спільноту, тому що SEGA вже давно викладає свої ігри передусім у Steam (а віднедавна компанія відкрила для себе Microsoft Store). Можливо, це просто помилка, і Steam допишуть трохи згодом. А може Google на тлі закриття власних студій та залучення ігор сторонніх розробників вирішив придбати тимчасову ексклюзивність Judgement для свого сервісу. Якщо друге, то сподіваємося, японцям бодай пристойно заплатили, щонайменше по кількасот тисяч доларів за кожного з 14 постійних користувачів Stadia.

Якщо ви свого часу проґавили Judgement, то це своєрідний “янь” до якудзівського “інь”. Хоча події гри розгортаються у знайомому нам районі Камурочо, за межами кампанії нас чекають десятки несамовитих побічних історій та сотні карколомних бійок, а тутешня історія не менш хитромудро заплутана, у Judgement ми все ж граємо за приватного детектива, основна робота якого — розслідування, обстеження місць злочину, допит свідків тощо.

Свого часу гру прозвали “найкращим детективним серіалом, який не йде по телевізору”, і це багато в чому слушне порівняння. Тому якщо вам до смаку такі історії (і тим паче, якщо вам сподобалася бодай одна частина Yakuza), зверніть увагу на Judgement — вона крута.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ubisoft продовжує звільняти працівників, щоб не відставати від ринку

star wars outlaws

Творці Company of Heroes стали незалежними завдяки внеску приватного інвестора

company of heroes

SEGA відмовляється від купи власних рушіїв на користь Unreal Engine

sonic

Alpha Protocol від Obsidian Entertainment стала доступною після зникнення 5 років тому

alpha protocol

Sony втратила ще один ексклюзив PS5 — ААА шутер у стилі Call of Duty

deviation

SEGA найняла колишнього директора Disney, щоби краще рекламувати свої ігри

sonic dream team

«У провалі Sonic Superstars винна Super Mario Wonder» — виправдовуються керівники SEGA

sonic

Перезапуск Crazy Taxi, класики Dreamcast, буде ААА-грою

Crazy Taxi

Популярне