Judgement вийде на PS5, Xbox Series і ПК наприкінці квітня

Детективний екшн Judgement від розробників культової серії Yakuza побачив світ у 2019 році ексклюзивно на PS4. Втім, SEGA за останні роки (зокрема, після грандіозного успіху Yakuza 0) суттєво переглянула видавничу політику і тепер прагне зробити свої ігри доступними якнайширшій аудиторії. Тож цієї ночі компанія оголосила, що поліпшена версія Judgement вийде на PlayStation5, Xbos Series X|S та ПК 23 квітня. Гра отримає стабільних 60 к/с, швидші завантаження, підвищену роздільність та всі випущені DLC — коротше, типовий джентельменський набір перевидання для чинного покоління консолей.

Єдиний нюанс — на ПК гра буде доступною в сервісі Stadia. Таке уточнення неабияк здивувало спільноту, тому що SEGA вже давно викладає свої ігри передусім у Steam (а віднедавна компанія відкрила для себе Microsoft Store). Можливо, це просто помилка, і Steam допишуть трохи згодом. А може Google на тлі закриття власних студій та залучення ігор сторонніх розробників вирішив придбати тимчасову ексклюзивність Judgement для свого сервісу. Якщо друге, то сподіваємося, японцям бодай пристойно заплатили, щонайменше по кількасот тисяч доларів за кожного з 14 постійних користувачів Stadia.

Якщо ви свого часу проґавили Judgement, то це своєрідний “янь” до якудзівського “інь”. Хоча події гри розгортаються у знайомому нам районі Камурочо, за межами кампанії нас чекають десятки несамовитих побічних історій та сотні карколомних бійок, а тутешня історія не менш хитромудро заплутана, у Judgement ми все ж граємо за приватного детектива, основна робота якого — розслідування, обстеження місць злочину, допит свідків тощо.

Свого часу гру прозвали “найкращим детективним серіалом, який не йде по телевізору”, і це багато в чому слушне порівняння. Тому якщо вам до смаку такі історії (і тим паче, якщо вам сподобалася бодай одна частина Yakuza), зверніть увагу на Judgement — вона крута.

Читайте також

Netflix випустить анімаційний серіал про Соніка

Yakuza Remastered Collection нарешті вийшла на ПК та Xbox

Yakuza

Згадуємо все найкраще та найгірше з 2020. Різдвяний стрім-подкаст

ELDEN RING Ексклюзив XBOX? Які Японські Студії Планує Купити MICROSOFT? (OLDboi)

Серія Yakuza продалася накладом у 14 млн копій

Yakuza: Like a Dragon

Sonic the Hedgehog 2 віддають безкоштовно у Steam

Вихідці з Netflix екранізують Kingdom Come: Deliverance

Сумо, школа, збір сміття і… акціонери — які міні-ігри чекають нас у Yakuza 7

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: