Оновлені TravelMate B3 — Ідеальні помічники у навчанні від Acer

Компанія Acer розширила лінійку ноутбуків TravelMate, запропонувавши широкому колу зацікавлених осіб ноутбук-трансформер TravelMate Spin B3 і традиційний ноутбук TravelMate B3, призначені насамперед для використання в сфері освіти. Високоефективні портативні ноутбуки з діагоналлю 11,6 дюйма виконано у спортивному стилі. Їх вирізняє міцний корпус, що допомагає захищати пристрій у гармидері шкільного життя та робить моделі ідеальними для використання як у школі, так і поза її межами.

Ноутбуки моделей TravelMate Spin B3 та TravelMate B3 – це надійні пристрої, створені спеціально для потреб освітньої галузі. Їх оснащено найновішими процесорами Intel® Pentium® та Celeron®, тож учні та студенти користуватимуться максимально потужним інструментарієм для виконання навчальних завдань. Крім того, моделі відповідають військовому стандарту США (MIL-STD 810G) – а отже, достатньо міцні, щоб витримувати невід’ємні складові навчальних буднів – випадкову вібрацію, удари, а також проливання рідини. Особливу міцність корпусу пристроїв забезпечують стійка до тиску верхня кришка, амортизуючі гумові накладки та конструкційно посилені кути. Заряду акумулятора цих ноутбуків вистачить на повноцінний навчальний день (до 12 годин2 роботи).

Ноутбук TravelMate Spin B3: пристрій із широкими можливостями, що полегшує навчання та співпрацю

Ноутбук TravelMate Spin B3 – це пристрій із розширеним функціоналом, здатний адаптуватися до потреб і викликів, які виникають протягом навчального дня. Для цього передбачено чотири режими експлуатації: можна писати контрольні та курсові роботи у режимі звичайного ноутбука, переглядати відео чи лекції у режимі дисплея, створювати додатковий робочий простір на столі у режимі презентації або ж малювати чи писати від руки на заняттях з образотворчого мистецтва чи математики. А розташована над клавіатурою додаткова камера, спрямована назовні від користувача, дає можливість записувати відео у режимі планшета. У ноутбуці TravelMate B3 Spin впроваджено технологію Wacom AES, завдяки якій можна зручно писати на екрані, якщо під’єднати стилус.

 

Проста інтеграція у шкільне середовище

Навчальне середовище створюють не лише учні. Ноутбуки моделей TravelMate Spin B3 та TravelMate B3 оснащені багатьма функціями, що сприяють спрощенню виконання робочих обов’язків для викладачів й ІТ-спеціалістів школи. На передній кришці ноутбуків розташовано додатковий індикатор рівня заряду, тож викладач може бачити, у яких студентів рівень заряду батареї наближається до критичного. Клавіші ноутбука закріплені так, що їх важко від’єднати; клавіатуру легко відремонтувати, що полегшує роботу шкільних ІТ-спеціалістів.

 

Ноутбуки TravelMate Spin B3 та TravelMate B3 пропонують багато можливостей для підключення: їх оснащено портом Ethernet, двома портами USB 3.2 Gen 1, портом HDMI та, на вибраних моделях, повнофункціональним портом USB Type-C, який дає можливість заряджати інші пристрої, передавати дані зі швидкістю 5 ГБ/с та підключатися до зовнішніх засобів відображення.

Ціна й наявність у продажу

Ноутбук-трансформер TravelMate Spin B3 надійде до продажу в Україні в Травні з початковою ціною 9 990 грн (включаючи ліцензійну Windows).

Класичний ноутбук TravelMate B3 надійде до продажу в Україні в Травні з початковою ціною 7 290 грн (включаючи ліцензійну Windows).

Читайте також

Acer розширює лінійку професійних ноутбуків ConceptD в Україні

Warlords of New York — перше велике доповнення до The Division 2

Ґеймер вдосконалив графіку в Warcraft 3: Reforged

Новий трейлер проекту Dreams від Media Molecule

Кліфф Блежинські — толерантність та провал LawBreakers

Дивіться новий трейлер Beautiful Desolation від розробників Stasis

Blizzard порадила ґеймеру змінити комп’ютер

У PS Store почався розпродаж «Вибір критиків»

Популярне