Оновлення 2.00 для PlayStation 4 — подробиці

original

Компанія Sony готує оновлення прошивки для свого флагмана PlayStation 4. Оновлення 2.00 буде випущено вже завтра, 28-го жовтня і запропонує власникам консолі кілька суттєвих та не дуже нововведень та покращень.

До складу цих нововведень належить функція Share Play. Та не купуйтесь на саме слово “share”, оскільки ви не зможете повноцінно ділитись своїми іграми з друзями. При використанні цієї можливості гра так само запускатиметься на вашій консолі, просто картинка дублюватиметься на консоль друга. При потребі можна передавати йому керування. Ця функція корисна передусім тим, щоб дати гравцям можливість передавати керування грою під час складних моментів, які ваш друзяка-ґеймер вже навчився проходити. Також ця штука буде цікава тим, хто хоче пограти з другом в якусь гру, а в ній, наприклад, є лише локальний мультиплеєр, як в іграх серії LEGO. Проте варто відзначити одне технічне обмеження цієї функції — для нормального грання знадобиться високошвидкісне підключення до мережі у всіх учасників сесії Share Play.

Окрім використання функції Share Play, власники консолі від Sony зможуть послухати улюблену музику через консоль, просто підключивши флешку зі своєю аудіо-бібліотекою. Також з’являться нові теми оформлення меню, а нові голосові команди зроблять консоль ще більш слухняною до користувача. Завантаження контенту з PSN можна буде ставити на паузу. Зручнішим і функціональнішим стане можливість перегляду і ведення прямих трансляцій. Серед останніх основних нововведень стане можливість публікувати записане відео на YouTube.

Читайте також

Прев’ю PlayStation Classic

PlayStation Classic

Valve не може? Українці допоможуть! — PlayNews #347

Valve не може? Українці допоможуть! — PlayNews #347

Sony оприлюднила список ігор для PlayStation Classic

PlayStation Classic

Якщо хочете змінити ім’я профілю у PSN, готуйтеся до негативних наслідків

PlayStation

PlayStation оголошує про відкриття передзамовлення PlayStation Classic в Україні

PlayStation Classic

Тиждень Playstation на PlayUA

Horizon Zero Dawn

Чутки: скоро у PSN з’явиться можливість змінити ім’я користувача

PS

Venom буде не таким жорстоким, як очікували фанати

Веном

Популярне