Новорічне оновлення Survarium 0.34

1425047046_big_survariumСьогодні вдень на серверах багатокористувацького шутера Survarium від української студії Vostok Games було завершено технічні роботи, які були пов’язані із встановленням новорічного оновлення 0.34. Однак, сьогодні насолодитись нововведеннями вам не вдасться, адже через проблеми із DDoS-атаками на провайдера серверів Vostok Games були змушені змінити провайдера, що займе якийсь час. Але зараз не про це, поговоримо детальніше про саме оновлення.

Новорічний рейд

Кожен гравець зможе отримати унікальний новорічний камуфляж та емблемку з мавп’ячою пикою лише зайшовши у гру. А новачки зможуть спостерігати на своєму персонажі бабусин новорічний светр, замість звичайного. Крім цього, за результатами боїв ви отримуватимете новорічні іграшки, колір яких залежатиме від рівня  бою. Також, іграшки можна знайти при обшуку схованок у кінці бою. 15 іграшок одного кольору можна обміняти на мішок, а у мішку, в свою чергу, ви зможете знайти креслення зброї. Креслення ви зможете поміняти на:

  • 25 зелених креслень на новорічний UMP-45
  • 25 синіх креслень на новорічний СВД
  • 25 червоних креслень на новорічний АШ-12

Новорічна зброя від своїх регулярних відповідників відрізняється камуфляжем, підвищеним на 10% рівнем дохідності, та має 3 випадкові модифікації.

Мережева синхронізація

У оновленні 0.34 було суттєво перероблено мережевий код з метою покращення мережевої синхронізації. Відтепер, якщо гравець біжить зігзаґом, то він не буде телепортуватись, а його рухи будуть відображатись більш плавно, це ж стосується і гравців із поганим пінгом.

На відмінності старого мережевого коду і нового можна поглянути на відео:

Крім цього значному ребалансу підверглась система вмінь персонажа, боєприпасів та зброї. Додані незначні косметичні елементі та низка виправлень баґів та помилок. Детальніше ознаймомитись із змістом оновлення можна за цим посиланням, та переглянути відеоогляд за цим.

play4free

Читайте також

Версія Survarium 0.51 уже доступна для користувачів

Survarium

Neverwinter Sword of Chult добереться до консолей зовсім скоро

Neverwinter Nights: Enhanced Edition

Огляд оновлення 0.50 у Survarium

Survarium PvE

Огляд оновлення 0.46 у Survarium

Огляд оновлення 0.45 у Survarium

Огляд оновлення 0.44 у Survarium

Посібник з Survarium #08 — тактика бою на “Тараканівському форті”

Фестиваль WEGAME: куди піти, кого побачити?

Популярне