Новорічне оновлення Survarium 0.34

1425047046_big_survariumСьогодні вдень на серверах багатокористувацького шутера Survarium від української студії Vostok Games було завершено технічні роботи, які були пов’язані із встановленням новорічного оновлення 0.34. Однак, сьогодні насолодитись нововведеннями вам не вдасться, адже через проблеми із DDoS-атаками на провайдера серверів Vostok Games були змушені змінити провайдера, що займе якийсь час. Але зараз не про це, поговоримо детальніше про саме оновлення.

Новорічний рейд

Кожен гравець зможе отримати унікальний новорічний камуфляж та емблемку з мавп’ячою пикою лише зайшовши у гру. А новачки зможуть спостерігати на своєму персонажі бабусин новорічний светр, замість звичайного. Крім цього, за результатами боїв ви отримуватимете новорічні іграшки, колір яких залежатиме від рівня  бою. Також, іграшки можна знайти при обшуку схованок у кінці бою. 15 іграшок одного кольору можна обміняти на мішок, а у мішку, в свою чергу, ви зможете знайти креслення зброї. Креслення ви зможете поміняти на:

  • 25 зелених креслень на новорічний UMP-45
  • 25 синіх креслень на новорічний СВД
  • 25 червоних креслень на новорічний АШ-12

Новорічна зброя від своїх регулярних відповідників відрізняється камуфляжем, підвищеним на 10% рівнем дохідності, та має 3 випадкові модифікації.

Мережева синхронізація

У оновленні 0.34 було суттєво перероблено мережевий код з метою покращення мережевої синхронізації. Відтепер, якщо гравець біжить зігзаґом, то він не буде телепортуватись, а його рухи будуть відображатись більш плавно, це ж стосується і гравців із поганим пінгом.

На відмінності старого мережевого коду і нового можна поглянути на відео:

Крім цього значному ребалансу підверглась система вмінь персонажа, боєприпасів та зброї. Додані незначні косметичні елементі та низка виправлень баґів та помилок. Детальніше ознаймомитись із змістом оновлення можна за цим посиланням, та переглянути відеоогляд за цим.

play4free

Читайте також

Survarium не вижив! Сервери української гри незабаром закриють

Survarium PvE

Герої Marvel отримають власну MMO… від творців DC Universe Online

marvel mmo

ММО за мотивами The Lord of the Rings вийде аж за 2 роки

Lord of the Rings MMO

Path of Titans дозволить вам стати динозавром

Path of Titans

Fear the Wolves і не тільки. Vostok Games / Інтерв’ю з Олегом Яворським

Fear the Wolves і не тільки. Vostok Games / Інтерв'ю з Олегом Яворським (Games Gathering 2018)

Vostok Games знову взялася за своє — Fear the Wolves відклали до кінця літа

Fear the Wolves вийде у дочасний доступ Steam 18 липня

Версія Survarium 0.51 уже доступна для користувачів

Survarium

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: