[ОНОВЛЕНО] Всеукраїнська презентація артбуку “Світ гри Cyberpunk 2077”. Дивіться ONLINE прямо зараз

На радість усім фанатам ігор компанія AB Games відкриває новий арт-простір у місті Київ — місце для тих, хто створює світи. AB Library — це, перш за все, бібліотека робіт, яка зацікавить поціновувачів фентезійних, науково-фантастичних та супергеройських видань. Серед експонатів можна буде “помацати очима” офіційні артбуки за мотивами всесвітів S.T.A.L.K.E.R., DOOM, Marvel, Star Wars, Metal Gear Solid, The Legend of Zelda, а також побачити збірку робіт легендарного Simon Stålenhag.

Наступного року команда AB Library планує розширити колекцію до 1000+ артбуків. Та найприємнішим бонусом, окрім цілковитого занурення та пошуку натхнення, стануть проведення тематичних заходів. Перша подібна подія відбудеться 21 та 22 грудня, команда AB Library проведе перший івент — AB Talks, під час якого працівники компанії будуть ділитися досвідом, амбіцями та обговорювати нові тренди.

А ще, тримайтеся за щось міцно, 22 грудня з 19:00 до 21:00 пройде всеукраїнська онлайн-презентація артбуку Cyberpunk 2077 (придбати артбук можна завжди тут) від видавництва Vovkulaka. Також запланований телеміст з ґеймдизайнером із CD Projekt RED. Під час івенту можна буде виграти один із таких солоденьких екземплярів, тому обов’язково завітайте на сторінки AB Library (Facebook/Instagram) в соціальних мережах, щоб не пропустити найактуальнішу інформацію.

За прийдешні півроку команда AB Library планує регулярно робити текстові та відеоогляди артбуків зі залученням відомих спікерів із ґеймдеву, IT, дизайнерів, письменників, режисерів та музикантів. На кінець січня запланований старт серії зустрічей спільно з командою uzahvati (авторами імерсійних спектаклів). AB Library розвиває співробітництво з українськими партнерами та планує залучати світові видавництва.

«Мрія багатьох років — ніби у скарбницю потрапив. Відчуття щасливої дитини, яка
отримала у подарунок залізну дорогу, про яку довго мріяла!»

Антон Большаков, Product Owner, AB Games

Читайте також

Cyberpunk 2077 стала найкращим цифровим релізом гри за весь час

#saveGeekJournal та Майбутнє Cyberpunk 2077 — #PlayNews

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 нарешті отримала великий патч

Cyberpunk 2077

Найкращі ігри 2020 за версією Падона

У AB Library відбудеться онлайн-зустріч із творцями Assassin’s Creed Valhalla

Cвіт гри Assassin’s Creed: Valhalla

Cyberpunk 2077 почали продавати вдвічі дешевше

Cyberpunk 2077

Голова CDPR вибачився за стан Cyberpunk 2077 і оголосив план розвитку гри на 2021

Здобутки і розчарування 2020 [Подкаст]

Здобутки і розчарування 2020

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: