Оновлений Sonic Colors мчиться на актуальні платформи

Учора Sega повідомила спільноту, що працює над ремастером Sonic Colors для Nintendo Switch, PlayStation 4, Windows PC, and Xbox One. Формально гра вийде й на консолях чинного покоління, але у режимі зворотньої сумісності.

Гра не просто так отримає підзаголовок Ultimate. Розробники збільшать деталізацію текстур, покращать керування, додадуть новий ігровий режим і то тут, то там підрихтують купу різних дрібниць. Над проектом працює студія Blind Squirrel Games, яку ми знаємо за Bioshock: The Collection та Mass Effect Legendary Edtion.

Sonic Colors це чергова історія про те, як синій їжак рятує когось з лап злісного Доктора Еґмана. На цей раз вчений зробив батарейки для свого парку розваг з інопланетної раси Wisps. Звільняючи прибульців, Сонік зможе перетворюватися у вогняну кулю, свердло чи шипастий м’яч. Усе тому, що ці істоти володіють суперсилами.

Крім ремастеру гри, SEGA підготувала анонс двосерійного мультсеріалу — Sonic Colors: Rise of the Wisps, що вийде цього літа.

Оригінальна Sonic Colors вийшла у 2010 році для Nintendo DS та Wii. Ремастер Sonic Colors: Ultimate слід очікувати 3 вересня.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Кіану Рівз стане голосом їжака Шедоу у третьому фільмі про Соніка

p.ua.Кіану Рівз Шедоу

Ubisoft продовжує звільняти працівників, щоб не відставати від ринку

star wars outlaws

Творці Company of Heroes стали незалежними завдяки внеску приватного інвестора

company of heroes

SEGA відмовляється від купи власних рушіїв на користь Unreal Engine

sonic

Alpha Protocol від Obsidian Entertainment стала доступною після зникнення 5 років тому

alpha protocol

Sony втратила ще один ексклюзив PS5 — ААА шутер у стилі Call of Duty

deviation

SEGA найняла колишнього директора Disney, щоби краще рекламувати свої ігри

sonic dream team

«У провалі Sonic Superstars винна Super Mario Wonder» — виправдовуються керівники SEGA

sonic