Оновлений Sonic Colors мчиться на актуальні платформи

Учора Sega повідомила спільноту, що працює над ремастером Sonic Colors для Nintendo Switch, PlayStation 4, Windows PC, and Xbox One. Формально гра вийде й на консолях чинного покоління, але у режимі зворотньої сумісності.

Гра не просто так отримає підзаголовок Ultimate. Розробники збільшать деталізацію текстур, покращать керування, додадуть новий ігровий режим і то тут, то там підрихтують купу різних дрібниць. Над проектом працює студія Blind Squirrel Games, яку ми знаємо за Bioshock: The Collection та Mass Effect Legendary Edtion.

Sonic Colors це чергова історія про те, як синій їжак рятує когось з лап злісного Доктора Еґмана. На цей раз вчений зробив батарейки для свого парку розваг з інопланетної раси Wisps. Звільняючи прибульців, Сонік зможе перетворюватися у вогняну кулю, свердло чи шипастий м’яч. Усе тому, що ці істоти володіють суперсилами.

Крім ремастеру гри, SEGA підготувала анонс двосерійного мультсеріалу — Sonic Colors: Rise of the Wisps, що вийде цього літа.

Оригінальна Sonic Colors вийшла у 2010 році для Nintendo DS та Wii. Ремастер Sonic Colors: Ultimate слід очікувати 3 вересня.

Читайте також

Підсумки Sonic Central 2021: Анонс нової гри про Соніка, ремастер Sonic Colors та купа приємнощів

Sonic 2022

SEGA анонсувала продовження “cудового бойовика” Judgement

Менше ніж за два тижні анонсують продовження Judgment

Judgment

Анонсовано перевидання Rome: Total War

total war rome remastered

Оприлюднено системні вимоги Yakuza 6: The Song of Life

Yakuza 6

Judgement вийде на PS5, Xbox Series і ПК наприкінці квітня

Netflix випустить анімаційний серіал про Соніка

Yakuza Remastered Collection нарешті вийшла на ПК та Xbox

Yakuza

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: