Оприлюднено ігролад і новий трейлер Battlefield 1

До виходу Battlefield 1 лишилося менше місяця, тож EA зараз щосили бомбардує ґеймерів та ґеймерят всього світу свіженькими відео. Сьогодні вони запропонували до нашої уваги ігролад самітної кампанії «Металевий шторм» і кінематографічний трейлер, що показує початок глави «Крізь бруд і кров».

Загалом кампанія «Металевий шторм» розповість пʼять історій, присвячених різним людям і різним долям тієї війни. Розділ «Друзі з вищих кіл» покаже повітряний бій між британськими та німецькими силами, події «Нічого не написано» відбудуться на Аравійському півострові, де арабські повстанці воювали з Османською імперією. «Крізь бруд і кров» — це історія екіпажу британського танка Mark V, а Avanti Savoia — італійського полкового альпініста Ардіті, що потрапив у розпал війни між Італією та Австро-Угорщиною. Остання частина «Бігун» розповість про бігуна Анзака, який став свідком жарких бомбардувань під час Дарданельської операції.

Battlefield 1 — багатоплатформна стрілянка від першої особи, чотирнадцята гра серії Battlefield, події якої відбуваються під час Першої світової війни. Вихід гри призначено на 21 жовтня 2016 року.

Читайте також

Battlefield 2042 вийде у жовтні. Сюжетної кампанії там не буде

Battlefield 2042

Battlefield розширюється! EA анонсували мобільну гру та продовження серії

У Steam триває розпродаж шутерів від Electronic Arts

Crysis

Чого чекати від Battlefield 6?

Battlefield 1

Наступної осені нас чекає нова частина Battlefield

Нова Battlefield вийде наступного року. Версій на PS4 та XBO не буде

Battlefield

Не варто чекати на новий Battlefield наступного року

Battlefield V можна буде пограти безкоштовно

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: