Оприлюднено ігролад і новий трейлер Battlefield 1

До виходу Battlefield 1 лишилося менше місяця, тож EA зараз щосили бомбардує ґеймерів та ґеймерят всього світу свіженькими відео. Сьогодні вони запропонували до нашої уваги ігролад самітної кампанії «Металевий шторм» і кінематографічний трейлер, що показує початок глави «Крізь бруд і кров».

Загалом кампанія «Металевий шторм» розповість пʼять історій, присвячених різним людям і різним долям тієї війни. Розділ «Друзі з вищих кіл» покаже повітряний бій між британськими та німецькими силами, події «Нічого не написано» відбудуться на Аравійському півострові, де арабські повстанці воювали з Османською імперією. «Крізь бруд і кров» — це історія екіпажу британського танка Mark V, а Avanti Savoia — італійського полкового альпініста Ардіті, що потрапив у розпал війни між Італією та Австро-Угорщиною. Остання частина «Бігун» розповість про бігуна Анзака, який став свідком жарких бомбардувань під час Дарданельської операції.

Battlefield 1 — багатоплатформна стрілянка від першої особи, чотирнадцята гра серії Battlefield, події якої відбуваються під час Першої світової війни. Вихід гри призначено на 21 жовтня 2016 року.

Читайте також

Стрім Battlefield V: Firestorm

Огляд Battlefield V

Battlefield V

Стрім Battlefield V

EA створила штучний інтелект, що самонавчається грати у Battlefield 1

Battlefield

Свіжі та не дуже чутки щодо цьогорічної Battlefield

Battlefield

Нове доповнення до Battlefield 1 додасть у гру королівську морську піхоту Великої Британії

Battlefield 1

Обираємо гру року | PUGA 2016

EA розповіла про перше доповнення до Battlefield 1

Популярне