Оприлюднено ігролад і новий трейлер Battlefield 1

До виходу Battlefield 1 лишилося менше місяця, тож EA зараз щосили бомбардує ґеймерів та ґеймерят всього світу свіженькими відео. Сьогодні вони запропонували до нашої уваги ігролад самітної кампанії «Металевий шторм» і кінематографічний трейлер, що показує початок глави «Крізь бруд і кров».

Загалом кампанія «Металевий шторм» розповість пʼять історій, присвячених різним людям і різним долям тієї війни. Розділ «Друзі з вищих кіл» покаже повітряний бій між британськими та німецькими силами, події «Нічого не написано» відбудуться на Аравійському півострові, де арабські повстанці воювали з Османською імперією. «Крізь бруд і кров» — це історія екіпажу британського танка Mark V, а Avanti Savoia — італійського полкового альпініста Ардіті, що потрапив у розпал війни між Італією та Австро-Угорщиною. Остання частина «Бігун» розповість про бігуна Анзака, який став свідком жарких бомбардувань під час Дарданельської операції.

Battlefield 1 — багатоплатформна стрілянка від першої особи, чотирнадцята гра серії Battlefield, події якої відбуваються під час Першої світової війни. Вихід гри призначено на 21 жовтня 2016 року.

Читайте також

Нова Battlefield вийде наступного року. Версій на PS4 та XBO не буде

Battlefield

Не варто чекати на новий Battlefield наступного року

Battlefield V можна буде пограти безкоштовно

DICE скасувала запланований режим 5v5 для Battlefield V

Стрім Battlefield V: Firestorm

Огляд Battlefield V

Battlefield V

Стрім Battlefield V

EA створила штучний інтелект, що самонавчається грати у Battlefield 1

Battlefield

Популярне