Опубліковано діалоги з кастингу акторів серіалу The Witcher від Netflix

На Reddit опублікували діалоги, що використовувалися для кастингу героїв до серіалу The Witcher. Та не слід жахатися спойлерів, адже вони не стануть частиною серіалу. Сценаристи попередили завчасно,  що ці репліки написали виключно для кастингу героїв.

Оригінальний текст складається з двох сцен:

  1. Йеннефер збирається з Геральтом йти на бал і намагається підібрати для нього костюм. Відьмак не розуміє: до чого взагалі їм треба туди йти. Йеннефер додатково підмічає, що більшість її друзів хочуть переспати з Геральтом.
  2. Йеннефер провадить довгу промову до короля, який намагався у неї «щось попросити». У ній вона називає короля дурнем і поливає брудом усе його оточення.

Фанати уже почали розбір діалогів на цеглини. Одні встигли помітити суперечності у взаєминах героїв, іншим не сподобалися окремі словосполучення, як то: «power couple». З’являлися питання до стилістики діалогу, бо в оригінальних книгах не використовувалися такі граматичні конструкції.

Ми ще раз нагадуємо, що ці діалоги позбавлені спойлерів. Їх не буде у серіалі, як може й не бути цілих сцен, що були у них описані. Тож не треба перейматися за формулювання фраз, глибинні підтексти або використання сучасного сленгу.

Читайте також

Коли це все дивитись? Netflix витратить 17 мільярдів доларів на новий контент у 2020 році

Серіал “Відьмак” подовжено на третій сезон?

Велична справа Відукрів (Переозвучення)

Відьмак / The Witcher

Марк Гемілл нагадав про бажання виконати роль Весеміра в серіалі “Відьмак”

Конфлікт між Анджеєм Сапковським та CD Projekt RED успішно залагоджено

Моторошні пригоди Сабріни. Комікс vs серіал

«Відьмак: Полювання» — фан-фільм

Відьмак: Полювання

Відбувся заключний показ «Відьмака: Полювання» у Запоріжжі

Відьмака: Полювання

Популярне