Опубліковано новий саундтрек S.T.A.L.K.E.R. 2 і не тільки

На офіційному Ютуб-каналі GSC Game World опублікували новий саундтрек S.T.A.L.K.E.R. 2. Композиція отримала назву Zone Dream. Мелодія й справді неймовірно атмосферна, й бродіння під Zone Dream пустками Зони має стати незабутнім досвідом. Залишилося лиш дочекатися релізу гри, або, хоча б, нового трейлера.

Разом з нею також опублікували невеличкий опис Зони, місця «таємничого і мінливого», з якого не знаєш, чи повершнеся.

Зона — місце таємниче і мінливе. Ніколи не знаєш, скільки часу потребуватиме шлях. Тиждень, два, місяць? А головне — чи повернешся живим? Куди той шлях приведе? Йдеш на Плато, а потрапив у катакомби. Йшов на Звалище — вийшов до табору бандитів. А кого на допомогу кликати? Так і живемо. Йдеш в нікуди і не знаєш, коли повернешся. А якщо згинеш… Про це краще і не думати. Може, нас і не існує давно — і ми лише тіні в сумних снах.

Снах Зони.

Крім того, вчора, 03.02.2021 (але це не точно), на зв’язок мав вийти таємничий Сталкер на прізвисько Шифр, з яким ми з вами познайомились під час нашого стріму, де разом с підписниками члени редакції PlayUA розгадували новий код-загадку, що приїхала до Антона поштою. Подробиці у відео нижче. Тож приблизно вчора Шифр мав нам повідомити наступний крок, який ми з вами мали б зробити для отримання розгадки деяких таємниць Зони. Але номер Шифра все ще не відповідає та ніяких новин від нього не надходило. Проте зверніть увагу на те, що в повідомленні, що було опубліковано розробниками теж є згадка “тижня”, адже Шифр повідомив нам, що вийде на зв’язок саме через “тиждень” або більше. Чи пов’язано це (скоріше за все так) чи ні — скоро дізнаємось.

Читайте також

Таємниця мертвого журналіста: нову частину шифру S.T.A.L.K.E.R. 2 уже розгадано

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Розгадуємо новий код S.T.A.L.K.E.R. 2 разом із вами (Стрім)

Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 розповіли про стан консольної версії

Дата Виходу S.T.A.L.K.E.R.2 Відома? Розбираємо Факти (OLDboi)

Нарешті нам показали ґеймплейні кадри S.T.A.L.K.E.R. 2

S.T.A.L.K.E.R. 2 не вийде на консолях минулого покоління

S.T.A.L.K.E.R.2 Не Буде Як CYBERPUNK 2077 | Суд Над CD Projekt Red (OLDboi)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: